Okullar 21:00 a kadar açık olacak...!!!

Kodla Büyü
Oley be öğrenciler internet kafeye gitmekten kurtulacak çok şükür. Bizleri de kadrolu internet kafeci yapıp o saate kadar tutarlar okulda. Hemde full ek ders verirler. Yaşasın!

Yatak yorganda verecek misiniz diye sorarlar sayın bakan? Çok istiyorsa gelsin kendi dursun...

Hemen küçümsemeyelim ve bakalım içerik ne olacak. Ha bir de haberde "devrim gibi bir karar" diyor ya o zaman koptum işte :)

bizi 9 a kadar tutarlar sonrada derlerki alın size hafta da 18 değil 20 saat ekders bizde o parayla ihya oluruz.

BT sınıfları 1.kata mı taşınacak şimdi. Bütün öğretmenler haftasonlarıtatil yapsın bis BT ciler akşam 9 a kadar bekçilik yapalım. İyi valla!

BT sınıfını dayayıp döşeyecekler. Yatak dolap hatta küçük bir duşakabin.. Alın size yeni eviniz pardon odanız pardon cafeniz:)

Zeki Mürende görecek AyhanIşıkta görecek :))

ha ha ha(!) o kadar masraf yapacağına internet kafelere güvenli interneti kullanmayı mecbur edipte önlemini alsana...devletin bu kadar parası varsa bt sınıfı kuracağına öğretmene zam ver ki birazcık insan gibi yaşasın...Allah seni bildiği gibi yapsın bak(amay)an...ne diyeyim ben sana çubukcu dan beter çıktın vesselam. :verymad:

bu konuyu daha öncede forumda konuştuk. böyle bir uygulama da nöbet gibi olur sadece iş bize kalmaz. sevindiğim tek nokta yeni labların yapılmasının düşünülmesi. bu bizim için bence iyi olan bişi. eğer bu geçerse formatör olan arkadaşların herhalde yaz tatili, ara tatil gibi düşüncelerini rafa kaldırmaları gerekebilir gibime geliyor.

Bir karar verin yahu artık kaldıracakmısınız? kuracakmısınız?

Kuracaksanız personel ihtiyacını nasıl karşılayacaksınız?

Teknik desteği nasıl vereceksiniz?

Ben de söylüyorum kaymakamlıklar, belediyeler, nüfus müdürlükleri, Milli Eğitim Müdürlükleri..... 7 gün 24 saat açık olacak. Devrim niteliğinde fikir. Vatandaş işlemlerini istediği zaman halledebilecek....

evrim0626' Alıntı:
bu konuyu daha öncede forumda konuştuk. böyle bir uygulama da nöbet gibi olur sadece iş bize kalmaz. sevindiğim tek nokta yeni labların yapılmasının düşünülmesi. bu bizim için bence iyi olan bişi. eğer bu geçerse formatör olan arkadaşların herhalde yaz tatili, ara tatil gibi düşüncelerini rafa kaldırmaları gerekebilir gibime geliyor.
nesi iyi hocam...ders olmadıktan sonra ne yapayım ben labı. hizmetlilerin çalışmadığı gerçeğini göz önünde tutarsan ya pislikten geçilmeyecek ya da içine sinmeyerek kolları sıvayıp sen temizliğe girişeceksin. valla öğrencilerin batırdığı yetmiyo bir de halkı şusu busu ohooo.....bt sınıfları pislikten geçilmiyor haberlerine hazır olun gazetelerde..merak etmeyin.durmak yok bt öğretmenlerine yüklenmeye devam.

Sabah sabah ne güzel bir haber. Okullar 9'a kadar açık kalacak. Acaba kim bekler ve ne yapar. Kolay gelsin.

bence doğru karar, hatta bir okula 3 bilişimci atasınlar ve vardiyalı olarak çalışsınlar olmadı evlere gidip öğrencilerin bilgisayarlarını tamir etsin....

Merak ediyorum hangi net ile hangi bilgisayar ile bunu yapacaklar, sınıf kurulacak diyor ama kurulu olanlara yenisi gelmez bence... güvenlik ne olacak? Okulu sirke çevirmeye çalısıyor adam..

günlük 8 saatten fazla çalıştıramayacağına göre öğleden sonra 1 den akşam 9 a kadar çalışacaz galiba :D...

yada her okulda normu 1 artırırlar vardiyalı çalışırız :D...

benden de millet vekillerine kıyak emeklilikten sonra bir kıyak olsun,
millet vekili sayısını 1100 yapacam. ki beyefendiler fazla yorulmasın onlarda vardiya sistemine geçsinler...

MEB'in internet cafecilerle anlaşıp yani pılınızı pırtınızı toplayın haydi bizim okula gidiyoruz demiyeceği ne malum:) Biz de kendimizi attık hemen işin içine. Bence MEB bizim tamirci ve aranan teknik eleman sıfatımızdan vazgeçmeyecektir. Saat 9' a kadar iki öğretmenle mesai usulu çalışsak da zararlarına olur. Devrim gibi projede sorumluluğum var diye labı hiç terketmem mesela:)

Her geçen gün mesleğimden soğuyorum, en kral branşın düştüğü hallere bak, acilen kurum değiştirmek lazım :S

Geri zekalı mı bunlar! 21 de okuldan cıkan çocuk kaçta uyuyacak, nasıl gelişecek nasıl ailesi ile vakit geçirecek?
bu bakanlık sadece öğretmen düşmanı değil, kesinlikle aile yapısınında düşmanı. :-1:

Geri