Okullar 21:00 a kadar açık olacak...!!!

Kodla Büyü
düşünüyorumda bu insanlar meb bakanlığına gelincemi projeler üretmeye başlıyorlar....her gelen coşuyor adeta...tut tutabilirsen zor bela seçimi getiriyoruz bakan değişsin zaten birşey yapamıyoruz...... :verymad: :verymad:

Bahçeye prefabrik internet cafe yapsınlar bare. Çoluğumdan çocuğumdan ayrı kalacam 21:00 a kadar ölemi. Benim 2 yaşındaki oğlun akşam 20:30 da yatıyor. Kimse tutamaz valla 17:00 dan sonra beni.

adige' Alıntı:
MEB'in internet cafecilerle anlaşıp yani pılınızı pırtınızı toplayın haydi bizim okula gidiyoruz demiyeceği ne malum:) Biz de kendimizi attık hemen işin içine. Bence MEB bizim tamirci ve aranan teknik eleman sıfatımızdan vazgeçmeyecektir. Saat 9' a kadar iki öğretmenle mesai usulu çalışsak da zararlarına olur. Devrim gibi projede sorumluluğum var diye labı hiç terketmem mesela:)
Hocam bende sana katılıyorum. İnternet kafecilere okulları kiralarlarsa bak sen şu işe....

olurmu acaba

Hoşuna gitti müdürümün.Biz burada Saat 17 leri konuşurken
Sabah sabah haberi okumuş.Artık erken gelmeme gerek yokmuş, Öğle sonu 13-21 olarak nasıl olur dedi.Sonra haberi gösterdi.Bende :
-Meşrubat satışı nasıl olur dedim.
Kahkahalar attı

saat 9a kada duracaksak 2 bilişimci lazım, eğerki atanamayan bilişimci arkadaşlarımızı alacaklarsa sorun yok bence, vardiyalı bir şekilde çalışırız.
zaten saaat 9da çocugun dışarda ne işi var :?

hani 2012de bt sınıfları kapatılacaktı, kapatılıp tekrar mı açılacak, 3. kattan giriş katına mı taşınacak :D hiç bişey anlamadım :)

yapıla yapıla eğitim öğretim için bu proje(ne projesi) mi geliştirilmiş hiç denmiyor dimii çocukları müziğe spora kitaba tiyatroya sinemaya yani okullarda bir salon olsun o salon çok çok amaçlı olsun kattrilyonları tabletlere harcayacağınıza bunlara harcayın alın size esas proje. Bilgisayar internet bilgisayar internet devamlı buuu valla hangi gelişmiş ülke öğrencilerini bu kadar bilgisayara internete yönlendirir çok merak ediyorum.

bu kadar söyledikleriyle çelişen başka bi bakanlık var mı acaba? 1 ay önce BT sınıflarını kapatmaktan bahsediyodu, şimdi de giriş katlarına Bt sınıfı kurmaktan bahsediyor.

Rtük saat 9'da haydi çocuklar uykuya diye başlıyor tv'de.. Bizim bakanda 9da çocukları internet cafeye pardon okula yollayacak.

Aslında YETMEZ AMA...

dostlar alışverişte görsün görev süresi çok uzun değil kendisine verilen kısa zamanı kendince değerlendiriyor... :-1:

memurlar.net e fikrinizi yazın dostlar bene yazdım. Sabah sabah süper bir haberle uyandık...

"Arkadaşlar MEB'den alınan yeni bilgiye göre okullardaki bu BT sınıfları Eczaneler gibi Nöbet sistemine geçecekler. Kapıya asılacak nöbetçi BT sınıfı tabelalarıyla ilde o gece sabaha kadar açık BT sınıfları listelenecek. Nasıl devrim niteliğindeki habere devrim gibi açılım. Buyrun burdan yakın...Az bile..."

çocuğunu o saatte okula-sokağa- gönderen veli varsa gidip orada duracak birileri de olur.

bu kadar hesapsız kitapsız yapılan proje görmedim. bir kere normal ücretin 2-3 katı verilmezse hayatta uğraşmam lab açmayla falan. tabi ücret vermeyi düşünmediklerine eminim. o kadar meraklıysan öğrenciye veliye bilgisayar kullandırmaya yap proje uygun şartlarda bilgisayar ve internet ver. hem veli ve veledi evinde dursun, hem projeyi yandaşına ver o kazansın. Allah islah etsin, akıl fikir versin, içinde bizede sabır versin.

Ya bu bakanlık bizim sabrımızı zorluyo yada bizi enayi salak aptal sanıyor. Artık bu iiş böyle gitmiyorrr gecemi gündüzüme koyayım bari müdür yardımcıılığı falan yapalım bu branşta bir gün bile kalmak istemiom. Allah bu branşı kuranları bu hale getirenleri, hepsinin BELASINI tezden versin. Ben çıldıracam yakında :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
bu kadar hesapsız kitapsız yapılan proje görmedim. bir kere normal ücretin 2-3 katı verilmezse hayatta uğraşmam lab açmayla falan. tabi ücret vermeyi düşünmediklerine eminim. o kadar meraklıysan öğrenciye veliye bilgisayar kullandırmaya yap proje uygun şartlarda bilgisayar ve internet ver. hem veli ve veledi evinde dursun, hem projeyi yandaşına ver o kazansın. Allah islah etsin, akıl fikir versin, içinde bizede sabır versin.

hocam durumumuzla imzan çok uygun düşmüş. kimsenin vatandaşı düşündüğü yok.

bir yandan sınıf kapatılacak deniyor bir yandan bt sınıfları kuracaz diyor.umudumuz şaban.kim tutar seni

ak sakallı dede adamı adam da bizi dürtüyor her gün... ne güzel ya adam ışığı gördüğü an fikrim geldi sanıyor :p

Arkadaşlar "velilerde gelebilecekmiş "diyor haberde."KIŞ ve YAZ." gece 21 ' kadar açık olunulacak.Bekleyecek görevli olarak bizleri yazmamışlar.Telaşa temaşaya Gerek yok .

Değerli arkadaşlar, bakan saçmalamış, zaten gelmiş geçmiş en tutarsız bakan seçilir büyük ihtimalle, onu anladım da biz niye üzerimize alınıyoruz onu anlamadım. Şahsi fikrim, böyle birşey olsa ben kalmam, birçok kişi de kalmak istemez kanun var nizam var izan var ahlak var, böyle ahlaksızlık mı olur. Ama şayet derlerse ki bunun için de ayrıca ekders verilecek o zaman durumu müsait olan ve isteyen kalır, istemeyen kalmaz. Zaten bunu zorla hiçbir öğretmene yaptıramazlar. Çocuklar internetcafeye oyun, facebook için gidiyor, bakanlık herhalde son çıkan oyunları gönderecek ve alın çocuklar bakın size hizmeti ayağınızahem de beleş getirdik diyecek :verymad:

komik haber eğer meb bağlantısı ve bu hantal bilgisayarlar ile yaparlarsa bu işi kimse gelmez zaten gelen de kaçar gider bu projede :!: iş bize düşmez sanırım ilk önce benim güvenliğimi sağlasınlar parasından da geç saat 9 a kadar okulda kimse yok ben kalcam öle mi müdürümde gelsin müdür yardımcım ve hizmetlim de herkesi isterim gerçi bunları sağlasalarda gitmem zati formatörlük tak dedi :verymad:

ayrıca şu yoruma bayıldım kim yaptıysa helal
"öğrencileri internet cafeden kurtarıcaz demişsiniz. bir de öğretmenleri sizden kurtarsalar ne iyi olacak.eğitim adına hiç iyi işler yapmıyorsunuz.tribünlere oynamakla eğitim ilerlemez.unutmayın öğretmenlerinde oy hakkı var."

ŞU BT SINIFLARI KAPATILMADIKÇA BİZE HUZUR YOK ARKADAŞ...YEMİİŞİM DERSİNİ FORMATÖRLÜĞÜNÜ...

DERSE GİRSEN Bİ DERT...RADYASYON YEMEK HERGÜN ÇOLUK COCUKLA UĞRAŞ DUR OLUM KIZIM DİNLE OYUN OYNAMA...DERSE GİRMESEN SINIF ÖĞETMENİ GİRSE PC LER BOZULUR SANDALYELER DAĞITILIR...

KAPATIN BE KAPATINDA KURTULALIM ŞU İŞTEN

simpleLife' Alıntı:
ŞU BT SINIFLARI KAPATILMADIKÇA BİZE HUZUR YOK ARKADAŞ...YEMİİŞİM DERSİNİ FORMATÖRLÜĞÜNÜ...

DERSE GİRSEN Bİ DERT...RADYASYON YEMEK HERGÜN ÇOLUK COCUKLA UĞRAŞ DUR OLUM KIZIM DİNLE OYUN OYNAMA...DERSE GİRMESEN SINIF ÖĞETMENİ GİRSE PC LER BOZULUR SANDALYELER DAĞITILIR...

KAPATIN BE KAPATINDA KURTULALIM ŞU İŞTEN

napıcan hocam okulda? Sana güzel bi oda, sürekli de sıcak çay servisi mi yapacaklar her gittiğin yerde sanıyorsun ben anlamadım.

Geri