OSYM görevlendirmeler açıklanmış !!

Kodla Büyü
Arkadaşlar her md.yardımcısı veya müdürlere 4er 5er tane çıkarken bizlere anca 1 ya da hiç çıkmaması adaletli bir şey değil.. Bu hususta ÖSYM'ye sendikalar aracılığı ile baskı yapılamaz mı? :Bunu dile getirmeliyiz.

İstanbuldayım bu yıl bir tane bile sınavda görev çıkmadı.Bu ne adaletsiz bir durumdur ya, müdür yardımcılarına 5 er tane öğretmenlere hiç yok olacak şey değil.

YGS 1/0 , LYS 5/0 , kara listeye girdik galiba. tabii idarecilere 5/5 verirlerse olacağı bu

Kıdemi yüksek olanlar hepsinde görev alıyor zannımca 11 yıl dönüm noktası galiba 2 sınava başvurdum 2 sinde de yedek gözetmenim geçen aleste de yedektim 12 yılda kadroya geçecez :sleep: inşallah:))

Okuldaki müdür yardımcılarına 4 er tane çıkıyor ama nedense bize dana gözü... yazıktır arkadaş, sırf bu sınavlar yüzünden müdür yardımcısı olucam :D

malasef ülkemizde adaletsizlik her yerde olduğu gibi görevlendirmelerde de var, bu sonuçlarda gösteriyor zaten. benim çevremde nerdeyse hiç bir öğretmene görev çıkmamış idarecilere 1 2 tane kime verilmiş bu görevler ? bu işi en iyi milli eğitim yapıyor okulları sıraya koymus sırayla görev veriyor kimsenin sesi çıkmıyor. ne güzel işte. niye hep akademisyenler alır ki bu çocukları biz yetiştirmiyormuyuz ki son sırada öğretmen var. dış kapının mandalı gibi. yazıklar olsun :x

arkadaşlar buraya yazdıklarınızı ÖSYM Facebook sayfasına ya da mail olarak iletirseniz daha etkili olur.
Ben her defasında mail atıyorum .

bence bilgisayarcılara özellikle çıkmadı bu sefer, ingilizceci ye çıktı koca okulda, 5 tane hemde, md yrd ve müdürlere de çıkmış.

sizin okulda da ingilizceciye çıkmış mı?

Hiç görev çıkmamış. Ödenenler kısmında yalnızca iki sınav var. Oysa bu sistem başlayalı en az 2 yıl oldu diye biliyorum. Anlaşılan ÖSYM bana görev vermiyor.

turkel2001' Alıntı:
bence bilgisayarcılara özellikle çıkmadı bu sefer, ingilizceci ye çıktı koca okulda, 5 tane hemde, md yrd ve müdürlere de çıkmış.

İngilizce branşındaki arkadaşınız idareci değilse diğer öğretmenlere görev çıkmazken ona 5 tane çıkması normal yollardan mümkün değil.
Ya ilinizdeki ÖSYM merkezinden birilerini araya soktu ya da mebbis bilgilerinde hile yapılarak sınav tercihleri alınırken geçici bir süre idareci olarak gösterildi.
Yanınızda çıktı alırsa sınav görev belgesini incelemeye çalışın. Ünvan kısmında Öğretmen mi yazıyor Müdür yardımcısı mı :?:

banada hiç çıkmadı ama bu kadarda gocunmadım açıkcası ..bazı arkadaşlar "hakkım haram olsun " demiş ..neyin hakkı kimin hakkı.?

fahrican' Alıntı:
turkel2001' Alıntı:

İngilizce branşındaki arkadaşınız idareci değilse diğer öğretmenlere görev çıkmazken ona 5 tane çıkması normal yollardan mümkün değil.
Ya ilinizdeki ÖSYM merkezinden birilerini araya soktu ya da mebbis bilgilerinde hile yapılarak sınav tercihleri alınırken geçici bir süre idareci olarak gösterildi.
Yanınızda çıktı alırsa sınav görev belgesini incelemeye çalışın. Ünvan kısmında Öğretmen mi yazıyor Müdür yardımcısı mı :?:

Etrafında müdür yardımcısı olmayan herhangi bir bilişimciye görev çıkan var mı?

Şu görev belgesini bi araştırayım, tüm okul ingilizceciye yükleniyor zaten, dayın kim vs diye :)

Bana kalırsa her sınavda bir branşa daha fazla çıkıyor ya da sadece o branşa çıkıyor

Geri