Oyun Meraklısı Yok Muuuuuuuuuu?

Kodla Büyü

gezegen10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar oyun merağınız varsa hangi oyunları oynadığınızı öğrenebilir miyim?

1,5 yaşındaki kızımla beraber lego, top yuvarlama, emekleme yarışı ve en sevdiğimiz oyun anneyi kızdırıp kaçma :+1: :puhaha:

üniversitedeyken hergün sabaha kadar pes oynardık ya ah gidi günler :D

leage of legend günde bir iki parti atıyorum. COD black OPS II kurdum bir iki bölüm oynadım arada oynuyorum. FARCRY indirdim kurmaya fırsatım olmadı. Pes oynardım eskiden ama karşına dengin biri çıkmayınca oda pek sarmıyor.

fifa 99...fifa 2007 sonra pese bi sadım şimdi pes 2012 de futbolcu yetiştiriyorum :D

wow oynadım 7 sene starcraft 2 oynuyorum 1 senedir , custom mapları çok hoş tek oyun gözüyle bakmayın içindeki yüzlerce çeşit oyun haritaları ve farklı mantıkta çalışan bölümleri var. diablo 3 oynuyorum çıktığından beri ama çok tat alamamaktayım açıkçası..

Ben orjinal oyun alıyorum şu ana kadar 47 oyunum olmuş en son Call of duty modern warfare2 , Alien vs Preddator, Red Faction Armegeddon u aldım tavsiye oyun isterseniz burdayım şimdilik oynamayanlar için X men Wolverine, Darksiders, Devil may cry, Assasins Creed I,II,Brotherhood tavsiye ederim 10 Numara oyunlardır.

Bu aralar Pes 2013 müptelası oldun.Efsane olun bölümünden başladım. Chelseaye transfer oldum. :lol:

Evimde PS3 slim kasa var. Killzone 3, PES 2011, Crysis 2, GT5 oynuyorum. PC'imde de Assassin's serisi, Batlefield 3, Call of Duty son 2 serisi, Sniper Elite v2 var...

Geri