Oyun Meraklısı Yok Muuuuuuuuuu?

Kodla Büyü
Bioshock serisini oynamamıştım. Bioshock 1 ve 2 yi bitirdim gerçekten harika oyunlar. Yalnız serinin 3. oyunu olan Bioshock Infinite pek sarmadı. Upgrade ler falan çok pahalı bu nedenle oyunda ilerleyip görevleri yapmaktan öte etrafta para, mermi vs. aramakla geçiyor oyun. Yine de oynamayanlar için tavsiye ederim Bioshock serisini...

@hasari; Hasari hocam bu aralar piyasa durgun. Oynadığınız oyun var mı? En son iletinizde yazdıklarınızdan metro serisini bitirmiştim, Tomb Raider olayına sıcak bakmıyorum eski serilerinin vasatlığından dolayı.

Euro truck,german truck bitti.il ici tayinlerden sonra aranizda olamayacagim.
gemi simulatoru ile limandan yukumuzu alip okyanusa aciliyorum

batman arkham aslyum, arkham city,far cry 3 , hitman absolation, assains creed revelation, crysis 3 bu oyunlar bence piyasanın en iyileri kesinlikle denemelisin
hepisi birbirinden gözel

unknownrealmman' Alıntı:
@hasari; Hasari hocam bu aralar piyasa durgun. Oynadığınız oyun var mı? En son iletinizde yazdıklarınızdan metro serisini bitirmiştim, Tomb Raider olayına sıcak bakmıyorum eski serilerinin vasatlığından dolayı.
Tomb Raider oyunlar içerisinde önceliklerimden olmasada bitirdim baya bir oyaladı beni hemen çabuk bitmiyor. Eğer elinde birşey yoksa dene derim. Yok diyorsanda
Sniper Ghost Warrior 2 Special Edition fena değil oynayabilirsin. Ben başladım ortalara filan geldim sonra kayıt dosyam silinince başa dönmek zorunda kaldım. Tekrardan aynı görevleri yapmak beni sıktı şimdilik askıya aldım. :)

Bugünlerde oyun yerine dizi takılıyorum OnePiece adında bir anime, incele beğenirsen izle derim yaklaşık 600 bölüm şimdilik 272.bölümdeyim. :D

Ben de bu sıralar dizi oyun karışık gidiyorum. Attack on Titan diye bir anime var onu izliyorum. Tavsiye de ederim.
Suparnatural'ın 7. sezonuna geçtim. 6. sezon biraz sıkıcıydı açıkçası. Geriye kaldı 2 sezon.
Battlestar Galactica'nın da s2ep6'dayım. Tek kelimeyle mükemmel bir dizi.Bilim kurgu severlere özellikle tavsiye ederim ancak bilim kurgu sevmeseniz bile hoşunuza gidecektir.
Oyunlardan da Company of Heroes 2, Hitman Absolution (türkçe altyazısı var) Starcraft 2 ve Counter Strike Go takılıyorum bu sıralar.
Malum 17 saat civarı oruç tutuyoruz. Film, dizi kitap gibi şeylere bolca vakit kalıyor :D

oyungezer' Alıntı:
Ben de bu sıralar dizi oyun karışık gidiyorum. Attack on Titan diye bir anime var onu izliyorum. Tavsiye de ederim.
Suparnatural'ın 7. sezonuna geçtim. 6. sezon biraz sıkıcıydı açıkçası. Geriye kaldı 2 sezon.
Battlestar Galactica'nın da s2ep6'dayım. Tek kelimeyle mükemmel bir dizi.Bilim kurgu severlere özellikle tavsiye ederim ancak bilim kurgu sevmeseniz bile hoşunuza gidecektir.
Oyunlardan da Company of Heroes 2, Hitman Absolution (türkçe altyazısı var) Starcraft 2 ve Counter Strike Go takılıyorum bu sıralar.
Malum 17 saat civarı oruç tutuyoruz. Film, dizi kitap gibi şeylere bolca vakit kalıyor :D

Orucu bilgisayara tutturuyorum desene :)

:D Eh öyle sayılır. Uykum da gelmiyor ne hikmetse. Vakit güzel geçiyor. Tatili özlemişim galiba.

League Of Legends - Türkiye sunucunda oynuyorum güzel zeckli bir oyun ama bütün karakterleri oynamayı öğrendiğinizde zevkli oluyor o yüzden vakit alıcı bir oyun :)

hasari' Alıntı:
Bugünlerde oyun yerine dizi takılıyorum OnePiece adında bir anime, incele beğenirsen izle derim yaklaşık 600 bölüm şimdilik 272.bölümdeyim. :D

günceli yakaladın mı müdür :)

omd' Alıntı:
hasari' Alıntı:

günceli yakaladın mı müdür :)
618.Bölüm yayınlandı her hafta yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Senaryosu çok sağlam. Böyle yapıtlar çok bulunur değil. Bir kaç ay aralıksız izledim. Şimdide yeni bölümleri her hafta bekliyorum. :D

Playstore indirimim var diye Fifa14 aldım orjinal. Ultimate Team diye bir olay var, bu eski biriktirdiğimiz panini çıkartmaları tadında bir oyun deneyimi sunuyor. Oldukça hoşuma gitti, bilgisayarı televizyona bağlayınca konsoldan farkı kalmıyor. Pesten Fifaya geçmenin sancılarını yaşadım ama fifa daha iyiymiş. Oyun modlarının da hakkını vermek lazım sağlam modlar var :)

Call of Duty Ghosts bitti 28.5 GB lık oyundan daha iyi grafikler beklerdim ama senaryo güzel yalnız oyun bana kısa geldi. :)

ben genelde büyük oyunları oynamayı yaza veya uzun tatillere bırakıyorum. mesela yazın FREEDOM FİGHTERS ve FAR CRY ı bitirmiiştim.

Oyun şu dünyadaki yegane zevklerimden birisi diyebilirim.
PS3'üm ve bilgisayarımda çeşitli oyunlar oynarım. Son zamanlarda ps3'de Fifa,Battlefield ve GTA 5 oynuyordum. bu sene yeni bir bilgisayar aldım ve çoğu merak ettiğim ve oynamadığım seri oyunu bitirdim. Şu sıralar League of Legends oynuyorum. İlk başlarda biraz zorlandım ama az çok alışmaya başladım.
Online oyunlar daha keyifli oluyor genelde.

football manager serisini tek geçerim
strateji tarzında ise medival total war serisi ve blade and sword serisi iyidir

total war rome
Medieval 2 total war
Canım sıkıldıkça oynarım haçlı seferleri, cihad Türkler var,Crusader yamasında The real Türkish hero diye Osman bey geliyor.Viyana roma Amerika hepsini feth ettim. :D yeniçeriler kapıkulu askerleri hala canım sıkıldıkça oynarım.
Rome 2 total war
Bu kadar geröçekçi bir savaş oyunu görmedim.Kullanımı biraz zor geldi çok oynamadım.

Yok mu benim gibi online FPS hastası???

Combat Arms
Counter strike online
Costa Recon Phantoms
Warface

Hepsini tek geçerim. :+1:

genelde diablo 3
bazen LoL ( gold 4 üm)
eskiden Wow oynardım ama çok bağımlılık yaptı diye bıraktım 7 seneden sonra...

Sniper Elite V2
yıllardır oyun oynamayan biri olarak gerçekten iyi geldi.
yalnız oyunu oynamak için özel bir oyun faresi almanız gerekli yoksa iyi atışlar yapamıyorsunuz. :++:

Geri