Oyun Meraklısı Yok Muuuuuuuuuu?

Kodla Büyü
King's Bounty: Warriors of the North
eski ama güzel bir oyun, ilk başlarda sarmıyor ama, devam ediyorsunuz?
Karakter geliştirme, yardımcıyı seçme ve değiştirme, geliştirme, sıra tabanlı.

turboaga' Alıntı:
Wolfenstein geçen yaz ps3 te oynadım. Yenisi çıkar mı acaba ?
Bu oyunun bir ve ikisi var. Siz ikincisini oynadınız sanırım. Ben ikisini de bitirmiştim muhtemelen yeni bir senaryo ile yeni sürüm çıkar güzel oyundur ben severim. İlk bitirdiğim oyunlardan olduğu için bendeki yeri farklıdır. :)

Hala eski atari salonlarındaki oyunları zevkle oynuyorum.Sırf bunun için 4 kişilik arcade kol aldım.
Cadillac and Dinasours , Street Fighter , Knights of Round , Street Hoop
Hala çok eğlenceliler :)

Aşağıdaki liste 98'den beri itina ile oynanmıştır arkadaşlar.
Fifa 95-98-99-2000(98'de mouse ile oyunu oynamak ayrı bir keyifti o zamanlar)
Midtown Madness :)
Quake 2-3
Half Life
Counter Strike
Delta Force
Max Payne
CM 2003
Red Alert
Age Of Empires
Resident Evil
Rise Of Nations
Left 4 Dead
The Battle for Middle Earth 2
Cod
Diablo II
Crysis

Call Of Duty Serisi
Hitman Serisi
Crysis Serisi
Age Of Empires Serisi
Need For Speed Serisi
Assasin Creed Serisi
Pes
Fifa Serileri
Gta Serisi
Ve en cok sevdiğim

Mafia Serilerini Bitirmiş Bulunmatayım Oyun Severlerede Şiddetle Tavsiye ederim...

hasari' Alıntı:
turboaga' Alıntı:
Bu oyunun bir ve ikisi var. Siz ikincisini oynadınız sanırım. Ben ikisini de bitirmiştim muhtemelen yeni bir senaryo ile yeni sürüm çıkar güzel oyundur ben severim. İlk bitirdiğim oyunlardan olduğu için bendeki yeri farklıdır. :)
Her ikisini de bitirdim. Hem de 2-3 er kez. İlk çıkanı 1994 te askere gitmeden önce bitirmiştim. Hey gidi günler...

turboaga' Alıntı:
hasari' Alıntı:
turboaga' Alıntı:
Her ikisini de bitirdim. Hem de 2-3 er kez. İlk çıkanı 1994 te askere gitmeden önce bitirmiştim. Hey gidi günler...
:)

Medal of Honor Warfighter oynamayanlara tavsiye ederim grafikleri çok iyiydi zevkle oynayacağınız bir oyun. :)

GTA benzeri bir oyun var mı önerebileceğiniz? Mafia II'yi beğenmedim onu ekleyeyim :)

Hard Reset oynayıp bittirdim bölümleri zor seviye olarak kolay bir oyun değil. Oyunda daha yaratıcı robotlar olabilirdi tüm bölümler boyunca neredeyse aynı robotlarla savaşıyor. Oyun kısa çabuk bitiyor sarı bir madde var bunu toplayıp otomatlardan yeni özellikler alabiliyorsunuz. Tabi bu madde kolay toplanmıyor yani oyun içerisinde fazla verilmiyor. Oynarken gizli bölmeleri kontrol etmeyi unutmayın genellikle gizli yerlerde oluyor.
Oyun genel anlamda fena değil grafikler ahım şahım değil ama can sıkıntınızı giderecektir oynamak isterseniz oynayabilirsiniz.

Dead Space 3 bitirdim oyun güzeldi fakat 2 ve 1 göre bana zor geldi. Önceki sürümlerine göre de uzun olmuş gibi...grafikler fena değil. Grafikleri bilgisayarı hiç kasmıyor takılma yok birde kayıt yerlerini kaldırmışlar oyun artık bölüm atladıkça kendisi kaydediyor.

az önce assassin's creed 3'e başladım.Bugüne kadar gördüğüm en iyi grafiklere sahip oyun.oynanabilirliği çok yüksek.Hemen bitmesin diye,yavaş yavaş oynamaya karar verdim :)

Criysis 3 bitti oyun harika grafik kartınız iyiyse mutlaka oynayın oyunun Türkçe olması farklı bir zevk veriyor.

Alien adındaki oyunu da bitirdim oyun grafik anlamında çok iyi değil ama zaman geçirmek için fena değil. Boyut olarak düşük kısa sürede indirebiliyorsunuz.

Crysis 3 en az diğer seriler kadar muhteşem olmuş. Dx11 destekli grafik kartınız varsa mutlaka denemelisiniz.
Bence Half - Life dan sonra efsaneler arasına adını yazdıracak bir oyun Crysis.

limited edition oyunların diğerinden farkı ne ?
NFS most wanted limited edition ***** olan var mı ? OYun açılıyor loadingde donup kalıyor.

Geri