Oyun Meraklısı Yok Muuuuuuuuuu?

Kodla Büyü
Machinarium'u bitirdim tavsiye ederim.
mza_3526728558215110543.480x480-75.jpg

amanita design'in bu oyunun benzeri Botanicula'ya da yeni başladım.

Machinarium güzel,eğlenceli ve değişik bir oyundu gerçekten...
Fifa 13 bazı hataları hariç on numero..
Crysis 2 tabi ki çok iyi...

street fighter 2

en son ortaokul 3 de bırakmıştım şimdi yeniden başladım :)

birde the korsana selam olsun pes 2012 acemiler için pes 2013 usta işi ; öylemi hacı:)

Battlefield III
Call of duty Blackops II
Pes 2013
Stronghold Crusader II
Medal of Honor Warfighter (Sarmadı)

Call.of.Duty.Black.Ops.II
Max.Payne.3
Painkiller.Hell.and.Damnation.2012
Serious.Sam.3
Dishonored

Bu aralar oynadıklarım ve sırada bekleyenler bunlar.

unknownrealmman' Alıntı:
Call.of.Duty.Black.Ops.II
Max.Payne.3
Painkiller.Hell.and.Damnation.2012
Serious.Sam.3
Dishonored

Bu aralar oynadıklarım ve sırada bekleyenler bunlar.
Max.Payne.3 nasıl buldun güzel mi?

Şu elde oynanan tetrislerle başladım. Şekilleri çevirip sırayı tamamlayınca siliniyodu. Şekli hazırlayıp çubuk gelsin diye dua ederdim :D . Aterilerle devam ettim. Street fighter, molter combat, futbol, basketbol, punisher vb leriyle devam ettim. (Ateri salonunda polise yakalanıp okulda disipline verilmeme rahmen kopmadım :lol: )Sonra Pc ve Fifa 98 le tanıştık. Sonraki seriler tabiki. Üni yıllarında Counter, veeeeeeeeeeeee FM ile tanıştım. Üni yıllarında Manu ile 30 küsür sezon, FM 2008 de GS ile 50 küsür sezon(Geçenlerde flasha işletim sistemi atarken hdd gitti, dolayısıyla kariyer de gitti :cry: ) Pes' in tüm serileri elbette. Ama 2011 den sonra cozuttu.

omd' Alıntı:
farmville 2 ve travian :D

Hocam farmville sarmadı da Travian acayip bir oyun sanırım 2006 yılında dünyanın en iyi online oyunu seçilmiş. Tabii sonradan bi çok alternatifi çıktı ama hâlâ onun gibisi yok. Yeni servera başlamıştım (3x) ilgilenemeyince millet yağmaya başlamış. Kapattım hesapları ama buradan bir BBNet birliği çıkarırsak kesin kurarız Dünya Harikasını :lol:

deli_divane' Alıntı:
need for speed most wanted...
Bunu da çok severim 2005'te çıktı ama bugün bile deli gibi Lamborgini Gallardo veya Murcielago sürmek boş zamanlarımın vazgeçilmezi. O sürüşte çıkardıkları vuzzzz sesi var ya süper bişey. Bunun 2012'si çıkmış indirdim ama kuramadım. Kurabilen varsa yardımcı olabilir mi?

platonik' Alıntı:
Hiç kurma hocam bence çok dandik bir oyun olmuş :?

Neden beğenmediniz hocam oyunu. Öncekiyle kıyaslarsan nesi farklı? Senaryosu nasıl, aynı mı, modifiye, serbest sürüş, ceza puanı, polise yakalanmalar felan aynı mı? :?: :?:

Street Fighter II CE, yıllardır oynarım. 2df ye beklerim:)
Assassin's Creed Revolotion süper oyun. Son çıkan hariç tüm serileri süper aslında.
Medal of Honor Warfighter, yıllardır beklemtmesine ama çok güzel olmuş.
Trine 2, şiddetle tavsiyedir.
Call of Duty Black Ops II, tam bir hayal kırıklığı olmuş. Aslında fena değil ama eski seirlerinini yanından geçmez.
Need for Speed Most Wanted, yine kötü olmuş ama Need for Speed Run ise gerçekten güzel.
Serious Sam 3, eski tadı yok.
Sleeping Dogs, gta tarzı güzel bir oyun.
Sniper Elite V2, güzel bir savaş oyunu.
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier, pek sarmadı.
Max Payne 3, hiç sarmadı.
Dishonored, fena değil.
Batman, güzel oyun.
Deus ex Human Revolution, güzel oyun.
Mafia II ve Crysis II 1 yıl filan oldu ama harika oyunlar.
Pes 2013 daha prof işi olmuş, alışırsan harika olabilir. ama ben pes 2010 derim

xasi05x' Alıntı:
Max Payne III

süper görseller.
arkadaşım avatarımda gördüğün çocuk varya işte o benim oğlum ve maxpayne hastası maxpayne 3 istedi benden internetten indirmeye çalıştım 50 küsür partı görünce e hadi indirdim diyelim çalışacağı meçhul vazgeçtim. çok çok rica ediyorum paylaşabilirmisin.

PS3 aldım kafam rahat, yok ekran kartı yetmedi, yok sistem kaldırmadı vs. yok.
Oyunları da ikinci el rahat bulunabiliyor. Tabi sıfır oyunları biraz pahalı.
Ama böylece oyun konusunda da seçici olmamı sağlıyor. Her oyunu değil de istediğim oyunu oynuyorum ve online seçenekleriyle daha bir vazgeçilmez oluyor.

vay arkadaş bir futbol manager oynayan yok mu yahu

fm 2013 ilk orjinal oyunum ama oynamaya vakit bulamıyorum

bi sararsam sabahlar olmasın

AKADEMİA' Alıntı:
omd' Alıntı:
farmville 2 ve travian :D
Hocam farmville sarmadı da Travian acayip bir oyun sanırım 2006 yılında dünyanın en iyi online oyunu seçilmiş. Tabii sonradan bi çok alternatifi çıktı ama hâlâ onun gibisi yok. Yeni servera başlamıştım (3x) ilgilenemeyince millet yağmaya başlamış. Kapattım hesapları ama buradan bir BBNet birliği çıkarırsak kesin kurarız Dünya Harikasını :lol:
3x çok zor hocam, orda çoğu 7/24 ve altın alıp oynuyor

Ben şu anda ts8 ve ts9'dayım. +/- bölgesindeyim ikisinde de. Yakınlarda olan varsa iletişime geçeriz :) Yeni bir sunucu açıldığında yeniden başlamayı düşünüyorum. Varsa başlamak isteyen ekibimiz var dahil ederiz :)

serkanholep' Alıntı:

Total War-Fm

Seko 12 yıl oldu biz seninle hala Cm-Fm oynuyoruz ne müptelaymış arkadaş... fm 2013 indirdim kurmadım henüz

Ben şuan Total War: Rome II'yi bekliyorum bakalım.

serkanholep' Alıntı:

Ben de FM ciyim hocam internetten indirdik kurduk ama nafile illa orjinalini alıcaz gibi duruyo.
1997 yılından beri oynarım.Vazgeçilmezlerim arasındadır.

asacan' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

Total War-Fm

Seko 12 yıl oldu biz seninle hala Cm-Fm oynuyoruz ne müptelaymış arkadaş... fm 2013 indirdim kurmadım henüz

Ben şuan Total War: Rome II'yi bekliyorum bakalım.

bazı serilerini oynamadan atlatabildik 2005,2006,2007 mesela

skidrow ***** çıkarmayacağını açıkladı onun için orjinal aldım

12 taksit 72 tl hacı

fena değil

Geri