Oyun Meraklısı Yok Muuuuuuuuuu?

Kodla Büyü
güzel günler' Alıntı:
xasi05x' Alıntı:
Max Payne III

süper görseller.
arkadaşım avatarımda gördüğün çocuk varya işte o benim oğlum ve maxpayne hastası maxpayne 3 istedi benden internetten indirmeye çalıştım 50 küsür partı görünce e hadi indirdim diyelim çalışacağı meçhul vazgeçtim. çok çok rica ediyorum paylaşabilirmisin.

hocam bende torrentle indirttim bi arkadaşa. malum oyun 26 GB beni netim sınırlı olduğu için indiremedim. http://www.torrent-oyun.com sitesinde son oyunlar var.

serkanholep' Alıntı:
asacan' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:
vay arkadaş bir futbol manager oynayan yok mu yahu

fm 2013 ilk orjinal oyunum ama oynamaya vakit bulamıyorum

bi sararsam sabahlar olmasın

Total War-Fm

Seko 12 yıl oldu biz seninle hala Cm-Fm oynuyoruz ne müptelaymış arkadaş... fm 2013 indirdim kurmadım henüz

Ben şuan Total War: Rome II'yi bekliyorum bakalım.

bazı serilerini oynamadan atlatabildik 2005,2006,2007 mesela

skidrow **** çıkarmayacağını açıkladı onun için orjinal aldım

12 taksit 72 tl hacı

fena değil

Skidrow orjinal oyunda bile hatlar olduğunu çok fazla yama gerektiğini belirtmiş.Belli ki skidrowculara para yedirmişler

xasi05x' Alıntı:
güzel günler' Alıntı:
xasi05x' Alıntı:
Max Payne III

süper görseller.
arkadaşım avatarımda gördüğün çocuk varya işte o benim oğlum ve maxpayne hastası maxpayne 3 istedi benden internetten indirmeye çalıştım 50 küsür partı görünce e hadi indirdim diyelim çalışacağı meçhul vazgeçtim. çok çok rica ediyorum paylaşabilirmisin.

hocam bende torrentle indirttim bi arkadaşa. malum oyun 26 GB beni netim sınırlı olduğu için indiremedim. http://www.torrent-oyun.com sitesinde son oyunlar var.
tamam oradan indiririm. inşallah çalışır.

güzel günler' Alıntı:
xasi05x' Alıntı:
güzel günler' Alıntı:
xasi05x' Alıntı:
Max Payne III

süper görseller.

tamam oradan indiririm. inşallah çalışır.

Yüklemesi biraz sıkıntılı ama hocam farklı cra cklar var. Yükleme yaparken internet kapalı yükle ve sonradan tetha cra ck var ondan yükleme yap hocam.

ya arkadaşlar bir sorum olacak internetten crisys2 oyununu indirdim oyunu kurdum cra ck falan halletim. ama çoklu oyuncu(multi player) oynamak istediğim zaman seri numarası istiyor cd nin üzerinde yazıyormuş ama ben internetten indirdiğim için cd falan yok. internetten aradım bişey bulamadım. elinde çoklu oyuncu(multi player) şifresi olan varmı?

satın almadan beleş multiplayer nasıl oynayacaksınız merak ettim hocammmm. beleş multiplayer oynayamazsınız. offline oynadığınızı kar sayın bence

Call of duty Blackops II oynuyorum asansörde oyun donuyor bende ses çalıyor ama oyunda görüntü donmuş kalıyor. Oynayan arkadaşlar böyle bir sorun yaşadı mı?

xbox360 slim250 var kinectle oyun oynamak çok değişik bi duygu
özellikle kilo vermek istiyenlere tavsie ederim.
bi arkadaş çocuguna konsol almak istediğini söyledi araştırırken hastası oldum :)

yildiray75' Alıntı:
satın almadan beleş multiplayer nasıl oynayacaksınız merak ettim hocammmm. beleş multiplayer oynayamazsınız. offline oynadığınızı kar sayın bence
belki biri cd sinin üzerindeki şifreyi paylaşır da öyle kullanırım diye düşünmüştüm. ama sizin tepkinizi anlayamadım. hepimizde yasal olmayan program kullanıyoruz şimdi namussuz namuslu ayaklarına yatmanın alemi yok. yaptığımızın doğru olmadığını hepimizde biliyoruz ama kullanıyoruz işte.

hasari' Alıntı:
Call of duty Blackops II oynuyorum asansörde oyun donuyor bende ses çalıyor ama oyunda görüntü donmuş kalıyor. Oynayan arkadaşlar böyle bir sorun yaşadı mı?
haşarı hocam ben pek oyundan anlamam oğlum çok meraklı, ona call of duty II aldım geçen gün, dünde baya bi oynadı. istersen yandex e yükleyip paylaşım linki gönderebilirim.

güzel günler' Alıntı:
hasari' Alıntı:
haşarı hocam ben pek oyundan anlamam oğlum çok meraklı, ona call of duty II aldım geçen gün, dünde baya bi oynadı. istersen yandex e yükleyip paylaşım linki gönderebilirim.
15 Gb bir oyun o kadar almaz zaten bende oyun var ama sanırım sorunlu. :)

her türlü strateji oyunu oynamışlığım var-Warcraft 1- 2 ; Civilization 1-2; Generals Zero hour; Red alert 1-2-yuri's revenge; Company of heros özellikle tavsiyemdir 2. side çıkmış strateji meraklıları mutlaka deneyin..henüz 2.sini oynayamadım;PC mi yeniledikten sonra inşallah... :D

Pes her çıkan serisini oynarım ve devam da ediyorum özellikle Ps de...
Online olarak nerden başladısam Metin2 sardım...Biraz komik ama arkadaş ortamı için bırakılmıyor online oyun hala daha giriyorum canım sıkıldığında, sağlam da çarlarım var :D

Her şey karakutu uçak oyunuyla başladı... Atari mario tank 90 chip dale circus, goal derken tsubasa belası sardı.sonra sega aldık, punisher mortal kombat street fighter falan filan , sonra playstationla saskına döndük. resident evillar metal gear solidler crash bandicootlar mortal kombatlar silent hiller sonra da bilgisayar oyunlarımın ilki counterı görünce bilgisayar aldık . red alert 2 counter baya oyaladı bizi. sonra generals sonra cm- fm hala oyalamaya devam ediyo bir de online oyunlar var, mu online silkraod online derken diablo 3 oynuyorum ve tabi ki hayat felsefem : DOTA

karışık oldu sanırım. Aklıma gelenleri yazdım öyle

Şu aralar en beğendiğim oyun The Witcher 2 kesinlikle oynamalı
2. kez bitirdim, hiçbir oyun bunun kadar zevk vermiyor, resmen sinema gibi, müthiş bir hikayesi var.

Geri