Oyun Meraklısı Yok Muuuuuuuuuu?

Kodla Büyü
Fifa,Pes,Crysis,,Call of Duty gibi oyunları çok oynadım ama artık hep aynı şeyler sıkıldım. Angry Birds oynuyorum artık :) Bir de The Walking Dead oynadım en son.

antiformator' Alıntı:
Fifa,Pes,Crysis,,Call of Duty gibi oyunları çok oynadım ama artık hep aynı şeyler sıkıldım. Angry Birds oynuyorum artık :) Bir de The Walking Dead oynadım en son.

tomb raider oyna hocam gayet sürükleyici birazda dediğin oyunlardan farklı bir havası var...

sonzeybek' Alıntı:
world of tanks çok beğendim
parasız oynamak çok zor diyorlar....
geçen yıl ki swtor macerasından sonra beklemedeyim.....The Elder Scrolls Online çıksın belki başlarım bende.

hasari' Alıntı:
Dead Space 3 bitirdim oyun güzeldi fakat 2 ve 1 göre bana zor geldi. Önceki sürümlerine göre de uzun olmuş gibi...grafikler fena değil. Grafikleri bilgisayarı hiç kasmıyor takılma yok birde kayıt yerlerini kaldırmışlar oyun artık bölüm atladıkça kendisi kaydediyor.
Hasari hocam ben de 1 ve 2'yi oynamıştım. 2. oyun mükemmele yakındı. İnşallah yazın 3. yü de oynarım.

Tombraider hastasıydım bir ara koleksiyonunu yapıyordum 7. serisinden sonra artık bırakmıştım 2013 inceleyecem bakarsınız yine koleksiyon yaparım :D boxset ile indiririm hem :D bir çok oyun oynadım ama hiçbiri doğru düzgün aklıma gelmiyor en çok etkileyen crysis olmuştu.

yadigartbaykal' Alıntı:
walking dead survival instinct - fps oyunu torrentlerde arkadaşlar walking dead meraklılarına duyurulur.
Hocam Walking Dead'ın bir de 5 bölümlük bir serisi var. Türkçe yama dayüklenebiliyor. Oldukça orjinal bir oyun. Hatta bazı siteler yılın oyunu bile seçti.

Beware Planet Earth

http://lightmare-studio.com/category/be ... net-earth/

01.jpg

03.jpg

05.jpg

pointblank...fps de çığır açtı..sounter strike ı geride bıraktı. dünyada 50 milyonun üzerinde oyuncusu var.. turnuvaları vs vs vs..

batman arkham asylum.... tek geçerim 60 oyun içinde en mükemmelli... arkham city yi oynamak nasip olmadı fiyatı bi düşse...

aliantep27' Alıntı:
Machinarium'u bitirdim tavsiye ederim.
mza_3526728558215110543.480x480-75.jpg

amanita design'in bu oyunun benzeri Botanicula'ya da yeni başladım.
Hocam ben de eşimle beraber oynayıp bitirmiştim bu oyunu. Güzel bulmacaları ve grafikleri var var. 2D grafikler çok başarılı.

omd' Alıntı:
GTA benzeri bir oyun var mı önerebileceğiniz? Mafia II'yi beğenmedim onu ekleyeyim :)
Şiddetle önerebileceğim 2 oyun var. Sleeping Dog (PC-PS3) ve Red Dead Redemption(sadece PS3'te var). Mutlaka denemelisiniz.

Metro Last Light Metro 2033 devamı olan oyunu yeni bitirdim korku efektleri artırılmış grafikler güzeldi oynamınızı tavsiye ederim.

@oyungezer hocamızın ısrarlı tavsiyesi üzerine Tamb Raider 2013 başladım ön yargılarımdan dolayı oyuna başlamak istemesem de merak etmiyor değildim. Oyunun hem karakteri görünüyor (Dead Space,Panhisher) hemde ana karakter bir kızdı bu karizma için iyi olmuyor. :D
Neyse asıl yoruma gelelim. Öncesinde soğuk baktığım bu oyuna başladım şuan ortalarında bir yerdeyim bu oyunda Far CRY 3 tarzı bitki havan postu toplayıp ekstra puan ve XP kazanıp karaktere yeni özellikler kazandırabiliyorsunuz. Tabi öldürdüğünüz adamlardan ve üzerinden çıkanlardan da puan ve XP alıyorsunuz. Görevleri bitirdiğinizde de size gene XP veriliyor. Bunların sayesinde oyunu geliştirebiliyorsunuz bu kısmı çok güzel olmuş. Oyunun grafikleri de fena değil ama daha iyi olabilirdi. Normal oyunlara nazaran bende göz yorgunluğuna sebep oldu. Ara ara oynadığınızda oyun size çok zevkli gelecektir. Bende GT 635 2 GB ekran kartı vardı fazla zorlanmadı ama bazı yoğun grafiklerde kastığını fark ettim. Bunun dışında oyunun açılması kayıt yapmak oyuna geri dönmek son derece hızlı.
Son söz belki mükemmel değil ama oldukça zevk alacağınızı düşündüğüm bir oyun muhtemelen bir kaç güne bende bitirmiş olurum. Sizlere de oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyunu kuracaklar güncellemelerini (update) kurmayı unutmasınlar. Hepinize iyi eğlenceler. :)

omd' Alıntı:
ilk3r' Alıntı:
Uzun bir aradan sonra yine age of empires 2 hd sardım şu aralar.
yeni mi hocam o hd olanı? Ne zaman çıktı? Linki varsa biz de deneyelim :D

hocam geniş ekranlı ve win7li pc lerde ageof2 renk sorunu yaşatıyordu microsoft bu sorunları çözüp aynı oyunu tekrar yayınlamışlar.

Ataride metal slug iyiydi.
Ancak bilgisayarda bir türlü aynı tadı vermedi.

beğenmedim ama ilgi duyarsanız, "Shoot Many Robots " diye bir oyun var, metal slug gibi.

Geri