prof.foto.mak. tavsiye?

Kodla Büyü
tcoalngsau' Alıntı:
hala makina mı alıcaksınız :) 3 aydır bir fikir sahibi olmanız gerekirdi.. fotograf sitelerinin forumlarından teknik bilgi edinin.. objektiflerin mm leri ne demek odak uzaklığı ne demek hangi objektif ne işe yarar , body mi önemli yoksa objektif mi v.s v.s bu işler öyle tavsiye ile olmaz..tavsiye ile ancak compact makina alınır sayın hocam..

siz hem ucuz olsun hem kaliteli sonuç alayım istiyorsunuz sanırım okudugum kadarı ile.. malesef 1500 tl nin altında o iş zor.. ancak belki 2.el alırsınız.. canon 450 d 500 d felan..

giriş seviyesi canon ve nikonları araştırıp alın birini.

hocam 2000tl yi gözden çıkardım ama ben extra objektiflere para vermek istemiyorum.açıkçası istediğim fiyatta canon 500 d var ama ben 550 d istiyorum ve o yüzden bekliyorum.ben size katılmıyorum ayrıca.buradan aldığım fikirler oldukça işime yaradı emin olabilirsiniz 8)

Ales sınavında vardı hocam DSLR makineler baskı yapacaklar için
kompackt makineler amatör kullanıcılar diye.

Sizin amaçınız nedir?

arkadaşlar sanırım yazdıklarım tam okunmuyo. Ben fikir sahibi oldum.yani alacağım makine belli. Canon eos 550 d,canon eos 600d den biri, bi ihtimal 500d. Sadece fiyat konusunda bekliyorum belki kampanya olur diye.Mesela canon eos 500 d ler kampanyada idi kısa bi süre önce optik zoomlarla beraber.2200 e denk geliodu.ama 550 dlerin çok daha güzel makineler old.duydum.o yüzden de bu kadar bekledim. Almışken hepsini bir alayım diyorum(optiklerle)http://www.daybuyday.com/urun-429189/ca ... buraya baktım.600 dler 2200 e kampanyada şimdi.optik 50-135 mm.şimdi bunu soruyorum,fiyat nasıl diye? bu kadar yau 8)

melanik' Alıntı:
gnclllllllllll :?:
500d almanı önermem hocam sana japonyada 1350 ye 550d getirtebilirim+ 55-250mm objektif 450 tl 1800e zoom lensle beraber güzel bir makinen olur.

2. el düşünürsen benim 550d mi satabilirim 1200 artı zoom lens istersen sigma 55-200mm var oda 300tl 1500e çantasıyla veririm

teşekkürler hocam öncelikle ilgilendiğiniz için.çok güzel bi teklif.düşüneyim biraz :)

Geri