RESİM EKLENMİYOR

Kodla Büyü
sorun hala devam ediyor bazı arkadaşlar mozilla da çalıyor demişler ama mozillada da çalışmıyor :verymad:

:verymad:
Bütün ilçe üzerime yığıldı. fotoğraf yükleyemiyoruz diye .... Bıktım yaaa !

veritabanına yüklerken hata oluyor dublicate primary key hatası veriyor yani dosya numarasını vs primary key olarak belirlemişler kodlarda numara artmıyor.

Açıldı

Ekli dosyalar

• destek.JPG
    destek.JPG
    41.1 KB · Görüntüleme: 522
bütün gün denedim denedim olmadı,,ben okuldan çıktıktan sonra mı normale dönmüşş :))

ahh ahh..boşuna hayıflanmışım,,,nerde hata yapıyorum diye..

ne zaman düzelecek bu ya. Sitenin en son nezamana kadar bitmesi gerekiyor Bilgisi olan vard mı

ecezehra' Alıntı:
ne zaman düzelecek bu ya. Sitenin en son nezamana kadar bitmesi gerekiyor Bilgisi olan vard mı
ocam öyle bir sınırlama yok ancak 31.122.2012 tarihinde ftp erişimleri durdurularak dosyalar silinecekmiş.

arkadaşlar bu sıkıntı yoğunluktan oluyor olabilir mi? 1 saat öncesine dek sıkıntısızı resim eklemeiştim. Ama şimdi eklenmiyor.

arkadaşlar öğretmen resim boyutunu kaç yaptınız? ben 120*135 de kötü görünüyor, siz ne yaptınız?

ecezehra' Alıntı:
kayseri 31 aralık güncelleme için son diyor. Ama hala hiçbişey eklenmiyor siteye Başka il yada ilçe varmı 31 aralık güncelleme için son diyen.
http://melikgazi.meb.gov.tr/www/okul-we ... icerik/248

Mardin de öyle ama hocam resim eklemediniz diye bişey diyemezler sonuçta zamanla eklenecek. Kadromuzu oluşturn okul hakkında birkça bilgi girin yeter. Ben öyle yapcam. Zamanla düzenleriz. Zaten sistem saçma, kaç gündür resim de eklenmiyor.

Mardin de öyle ama hocam resim eklemediniz diye bişey diyemezler sonuçta zamanla eklenecek. Kadromuzu oluşturn okul hakkında birkça bilgi girin yeter. Ben öyle yapcam. Zamanla düzenleriz. Zaten sistem saçma, kaç gündür resim de eklenmiyor.
haklısınız hocam başka yol yok

bende içerik olarak resim eklemek istiyorum ağaç simgesine tıklıyorum resim url si diyo ne yazacaz oraya

Geri