RESİM EKLENMİYOR

Kodla Büyü
Öğr gotoları çektim 3000x4000 gibi bi boyuttu ne yaptıysam olmadı
officeninbkendi resim goruntuleme programıyla actım 800x600 yaptım tak tak yukledi

cyln' Alıntı:
Öğr gotoları çektim 3000x4000 gibi bi boyuttu ne yaptıysam olmadı
officeninbkendi resim goruntuleme programıyla actım 800x600 yaptım tak tak yukledi

evet özellikle farkettim yükseklik 600 den fazla olursa yüklemiyor artık..genişliği henüz sınırını keşfedemedim:))

Şu an resim ekleyemiyorum arkadaşlar 800x600 400kb bir fotoğraf için

dosya boyutu : 0kb
yüklediğiniz dosya 5 MB tan büyük gibi hatalar veriyor.

sizlerde aynı durum var mı?

hocam onu choreme de yaptı bi kaç kere..başka browser dene olmadı sistemin oturmasını bekle..mebpanel de var bi sorun ama hala gideremediler.

imercan' Alıntı:
Şu an resim ekleyemiyorum arkadaşlar 800x600 400kb bir fotoğraf için

dosya boyutu : 0kb
yüklediğiniz dosya 5 MB tan büyük gibi hatalar veriyor.

sizlerde aynı durum var mı?

aynı sorun devam ediyor

chrome den ya da ie den hiçbir şekilde kaç gündür resim yüklyemiyorum
yükleniyor deyip sonra yine en başa dönüyor sebep ne olabilir :?:

gelişimci' Alıntı:
chrome den ya da ie den hiçbir şekilde kaç gündür resim yüklyemiyorum
yükleniyor deyip sonra yine en başa dönüyor sebep ne olabilir :?:

Yüklediğiniz dosyaların boyutu ne kadar hocam. Orda bi sıkıntı varsa yüklemeyebilir. Gerçi uyarı da vermesi lazım. Siz yine de boyutu küçültüp deneyin.

boyutu küçülttüm 800x600 yaptım 4-5 gündür fotoları yüklerken sayfa görüntülenemiyor diyor. her türlü işlemi yapıyorum ama foto yükleyince bu oluyor. sebebi ne acaba ?

aynı sorun bende de var kaç gündür, farklı browserlar mı denemedim, boyutlarımı küçültmedim, ne yapdıysam olmadı :-1:

Bugün de sorun devam ediyor galiba.

Resim ekleyemedim bir türlü.

Boyutlandırma , farklı tarayıcı vs. denedim sonuç yok

sadece resim değil hiçbir dosya yüklenmiyor. mesaj attım sabah dönüş olmadı henüz

800x600 yaptığım fotoları ben de bugün ekleyebildim sonunda explorerda. sorun giderildi sanırım.

ben de dünden beri uğraşıyorum yüklenmiyor... boyutla ilgili değil bence denemek için çok küçük boyutlarda bir fotoğraf da atmaya çalıştım olmadı... :(

E K L E N M İ Y O R
Sadece foto galeri ismi oluşturabiliyorsun, ne foto galeriye ne de haber başlıklarına nede baska bir yere dışardan fotograf eklenmiyor. :verymad:

Dünden beri chrome ve ie ile deniyordum, olmamıştı. Şimdi arkadaş mozillayla oluyor deyince gördüm ki gerçekten oluyor. Böyle sistem hatalarında bir de mozillayı denemek lazım.

Geri