Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
Arkadaşlar elimde www.htavm.com da kullanılabilecek hediye çekleri var. Kullanmak isteyen olursa özelden mesaj atabilirsiniz..

40 TL ve üzeri alışverişe 10 TL X75W RJHH 7CCK FDLG
100 TL ve üzeri alışverişe 25 TL 6AG7 KEJC HJKJ GXHW

daha fazlası için özelden mesaj atabilirsiniz..

Arkadaşlar elimde www.htavm.com da kullanılabilecek hediye çekleri var. Kullanmak isteyen olursa özelden mesaj atabilirsiniz..

40 TL ve üzeri alışverişe 10 TL X75W RJHH 7CCK FDLG
100 TL ve üzeri alışverişe 25 TL 6AG7 KEJC HJKJ GXHW

daha fazlası için özelden mesaj atabilirsiniz..

Yenidoğan Unibaby ıslak mendili en uygun fiyatla alabileceğim site bilen var mı?

Teşekkürler.

Vestel wi-fi geldi. Windows 8.1 de sıkıntısız çalışıyor. Öneren arkadaşa tekrar teşekkür ederim.

gittigidiyor %10 indirim tanımlamış. hesaplarınızı kontrol edin.

Arkadaşlar boynerden 150 TL üzeri için %20 indirim kodu geldi telefonuma, son kullanım tarihi 15.03.2015

Kod: 1CQIN4ZJU

Kullananmak isteyen kullanabilir...

bu kez www.htavm.com un reklamını yapmadım :D O paylaşımlarımda da kötü niyetli değilim... Rahatsız ettiğim arkadaşlar kusura bakmasınlar...

Arkadaşlar N11'de 500 TL alt limitli 95 liralık hesabım var. 40 TL karşılığında hesabı kullandıktan sonra geri almak koşulu ile (kargo ve alışveriş işlemi tamamlandıktan sonra) verebilirim.

blankkeyframe' Alıntı:
çek kullanımı geçersiz diyor hocam kullanılmıyor ki bu boyner kodunuz

Hocam bi de yeni sezon ürünleri yazıyor, acaba orda mı bi sorun oldu, kodu kontrol ettim doğru.

ahmetfx' Alıntı:
Arkadaşlar N11'de 500 TL alt limitli 95 liralık hesabım var. 40 TL karşılığında hesabı kullandıktan sonra geri almak koşulu ile (kargo ve alışveriş işlemi tamamlandıktan sonra) verebilirim.
puanınız hala duruyor mu? cep telefonu alacağım

N11'de geçerli 95.8 TL kuponlu hesabımı 35 TL'ye veriyorum, telefon alacaklar kullanabilirler. 1000TL üzeri 111TL Wordpuan kampanyası da var. Çekin alt limiti 500 TL'dir.

Morhipo 120 liraya 20 lira indirim tanımlanmış isteyen varsa verebilirim
(süresi bitti)

atakom' Alıntı:
Paraf ile 17-31 Mart 2015 tarihleri arasında çekeceğiniz 200 TL ile 5.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza 3,6 ve 9 taksite faizsiz ve ücretsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı!
http://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/1952

Hiçbir ücret alınmıyor, ben iki karttan 10 bin tl çektim, faizsiz ve masrafsız
vardır bişeyi.. bankalar yapmaz öle kötü şeler

atakom' Alıntı:
Paraf ile 17-31 Mart 2015 tarihleri arasında çekeceğiniz 200 TL ile 5.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza 3,6 ve 9 taksite faizsiz ve ücretsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı!
http://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/1952

Hiçbir ücret alınmıyor, ben iki karttan 10 bin tl çektim, faizsiz ve masrafsız
süper bir kampanya biraz önce 5000 tl çektim ama banka neden böyle bir kampanya yaptı anlamadım.

Geri