Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
Gittigidiyor devame diyor arkadaslar. %5 indirim var elimde isteyene verebilirim.

www.gittigidiyor.com
Kampanya Koşulları:
1. 10 TL indirim kuponunuz, 15 - 18 Ocak tarihleri arasında (bu tarihler dahil) yapacağınız 100 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
2. İndirim çekiniz, dddddddqwq8498 kullanıcı adınıza tanımlanmıştır.
3. İndirim çeki, ziynet ve külçe altın alışverişlerinde kullanılamaz.
4. İndirim çeki tek kullanımlıktır. www.gittigidiyor.com sitesinde yer alan diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz. İndirim çekleri herhangi bir şekilde devredilemez veya satılamaz.
5. Kurumsal kullanıcılar indirim kampanyalarından faydalanamazlar.
6. Avantajix, Popsbuy, Beruby, Bonusbay, HarcaveKazan, kumbaran.net, Nakitkazan, Netlioo, Paracebe, Paramigeriver, Qassa, Super Cüzdan, CashbackKazan, Cashbacksitesi ve benzeri siteler üzerinden indirim çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade yapılmamaktadır.
7. GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Migros sanalmarkette davetiye ile açılan hesaplara 50 liralık alışverişte kullanmak üzere 15 lira indirim sağlayan kod veriyor. 50 liralık alışveriş yaparsanız kıymanın kilosuna bugün 9 lira.

her_dem' Alıntı:
Migros sanalmarkette davetiye ile açılan hesaplara 50 liralık alışverişte kullanmak üzere 15 lira indirim sağlayan kod veriyor. 50 liralık alışveriş yaparsanız kıymanın kilosuna bugün 9 lira.

davetiye üle üyelik nasıl oluyor hocam anlamadım?ne yapmam gerekiyor?

ttnet mobilexpress ödemelerinde 5tl indirim. aşağıdaki bağlantıdan giderseniz banada 2 tl sonraki aylarda indirim.
TTNET fatura ödemesi

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    103.8 KB · Görüntüleme: 43
Gittigidiyor bazı hesaplara %10 indirim çeki tanımlamış kullanmaycak varsa talibim benim hesapta 100 üzerine 10 tl indirim var kullanmak isteyen kullanabilir.

veysim47' Alıntı:
Gittigidiyor bazı hesaplara %10 indirim çeki tanımlamış kullanmaycak varsa talibim benim hesapta 100 üzerine 10 tl indirim var kullanmak isteyen kullanabilir.
Bugün kuponların geçerliliği sona eriyor. Hesabına kupon tanımlanan yok mudur?

Rica ederim her_dem hocam, 2 yıl boyunca bebek bezi ve ıslak mendilden çok çektik. O yüzden güzel indirim olunca paylaşmak istedim. Fırsattan yararlanıp teşekkür ettiğiniz için ben teşekkür ederim :) Mümkünse Facebook sayfamı beğenirseniz sevinirim arkadaşlar: https://www.facebook.com/marketdelisi

Bir de size bir süper indirim haberim daha var :)
A101 marketlerinden “Yok Artık” dedirtecek Samsung Galaxy S4 Kampanyası! S4 sadece 899 TL..
Detaylar için http://marketdelisi.com/?p=665

ASUS TA231 KASA Gayet sağlam bir kasadır. ----
80 GB SAMSUNG HARDDİSK ---
512 MB DDR400 RAM -
SAMSUNG DVD WR (SIFIR) -
ABİT ANAKART ONBOARD EKRAN KARTI---
AMD AM2 3200 İŞLEMCİ ---
17" LCD CREA MONİTÖR
KASADA WİNDOWS7 YÜKLÜ VE ÇALIŞIR VAZİYETTE.

fiyat 325 lira

SIFIR 250 GB HARDDİSK SEAGATE---- İHTİYAÇ FAZLASI

FİYATI 65 Lira

kargo ile gönderilebilir

512MB 400MHz DDR Ram SORUNSUZ

3-5 tane var elimde farklı markalarda
tanesi 10 lira

Geri