Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
Hocam herhan gibir paraf kredi karti ole cekiliyor mu siz nasil cektiniz
internet bankaciliginda hamgi bolumde .
Bende klasik paraf var mavi olandan.
Yardimci olursaniz bende cekmek istiyorum

internet bankacılığı kredi kartları--- nakit avans tan çektim. inanılacak gibi değil ama tamamen masrafsız ve bedava

piyasadaki durum düşünüldüğünde çok cazip bir kampanya
.
ama para çekenler lütfen şu maddeye dikkat
..
Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işler.

Hocam o maddede ters bişey yokki, taksitini zamanında ödemezsen veya eksik ödersen doğal olarak faiz işler

Kart olmayanlar da kart için başvuruda bulunsa ayın 31 ine kadar Kartı çıkar ve bu kampanyadan faydalanabilir

arkadaşlar, belki bazılarınız bankanın reklamını yapıyor sanacak beni ama biz sizler için yazıyoruz bunları..

kartımda 1.480 lira limit vardı.. 1.480 lira kullandım.. sonra karta 3.000 lira yatırdım ve tekrardan 3.000 lira daha nakit avans kullandım 9 taksit.. :)

Kampanya Detayları:
1.Kampanya 7.500 kişi ile sınırlıdır.
(ihtiyacı olan acele etsin)

Paraf ile 1-31 Mart 2015 tarihleri arasında çekeceğiniz 200 TL ile 5.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza 3,6 ve 9 taksite %1,49 faiz ile Taksitli Nakit Avans!

Kampanya Detayları:

Kampanya 1-31 Mart 2015 tarih aralığında geçerli olacaktır.
Kampanya süresince 3,6 ve 9 ay vade seçenekleri geçerli olacaktır.
Taksitli Nakit Avans kampanyası tek seferde çekilecek asgari 200 TL ile azami 5.000 TL tutarındaki işlemler için geçerli olacaktır.
Kampanya süresince bir müşteri 3, 6 ve 9 taksit için maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans işlemi gerçekleştirebilecektir.
31 Mart 2015 tarihine kadar 3,6 ve 9 taksit için %1,49 faiz oranı uygulanacaktır.
Taksitli Nakit Avans' ı Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi ve 444 0 400 Halkbank Dialog kanalları üzerinden kullanılabilirsiniz.
Kullanılabilir Nakit Avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz.
Taksitli Nakit Avans’ tan faydalanacak müşterilerin bireysel olması ve işlem tarihi itibari ile kartın nakit avans işlemlerini gerçekleştirebiliyor olması gerekir.
İşlemin iptali söz konusu olmayıp, erken kapama yapılabilecektir.
Erken Kapama işlem talebi, işlem tarihinden bir işgünü sonra sadece Şubelerimize iletilebilir ve sadece Şubeler tarafından gerçekleştirilebilir.Erken kapama tarihine kadar işleyen faizler borç olarak kartınıza yansıtılacaktır
Erken Kapama iptal işlemi, Erken Kapama yapılan gün Şubelerimiz aracılığı ile yapılabilecektir.
Taksitli Nakit Avans uygulamasından yararlanan müşterilerimiz, uygulama süresince hesap kesim tarihlerini değiştirmemelidirler.
Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işler.
Ticari kredi kartları, uygulama kapsamı dışındadır.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kendi kriterleri çerçevesinde bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.

buradan nakit avans çekeceğinize enpara'dan kredi kullanın daha iyi, masraf yok, sigorta yok

halkbank üstüne çok konuşuldu madem bende bilmeyenler için başka bir özelliğini söyleyim. parafly kartlarla uçak bileti alırken paraf puanlarınız 4 ile çarpılıyor.
yani 100 paraf puan = 400 lira
eğer ki uçak bileti alacak kadar puanınız yoksa avans puanla alabilirsiniz. geçen hafta 840 liralık uçak biletini 210 avans puan karşılığı aldım. bu puanı 1 sene içerisinde biriktirmem gerekli. birikmez ise birikmeyen kadarı 4 ile çarpılıyor. yıldada 210 puan rahat biriktiriliyor.

Arkadaşlar, market fırsatları devam ediyor. Carrefour'da Omo Jel Deterjan indirimi.. Dinçmar Kavacık ve Yenidoğan şubelerinde bugün başlayan yıldönümü indirimleri.. Üçler'de 30 TL üzerine, Migros'ta 50 TL üzerine güzel indirimler..
İlgilenenlere.. http://www.marketdelisi.com/

sema_yoruk' Alıntı:
paradox99' Alıntı:
Bebek arabası ihitiyacı olan arkadaşlar, n11 de 209 lira olan linkteki bebek arabası, aşağıdaki kodu kullanınca sadce 190 liraya geliyor... İhtiyacı olanlara duyrulur...

http://www.htavm.com/mcrae-mc-815-tripl ... -tr-2.html

İndirim Kodu: V7U4 WKMZ NQMR TC3Y

buraya yazmışsınız zaten hocam. ayrıca başlığa gerek var mıydı?

Hocam başka bi sitede yazdım, bugün biri aldı gerçekten indirimde, burda gözden kaçar diye konu açtım, rahatsız ettim k.bakma...

Vodafone

HER YONE 1000DK+1000SMS+1GB ayda sadece 22TL! Hemen GENCFIRSAT22 yazip 7000e gonder, tum ihtiyaclarini karsilayan Komple 1000 tarifesine gec! Son gun 26 Mart!

VODAFONE TARİFELER

TARİFE: KOMPLE 1000 ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )

Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 22 TL ( GENCFIRSAT22 -> 7000 )

**************************************************YENİ**************************************************************
Komple 1000 tarifesi için sms geldi 22 TL'ye GENCFIRSAT22 yazıp 7000'e yollayın yazıyor. Son gün 26 mart.

********************************************************************************************************************

TARİFE : EFSANE FIRSAT (Yaş sınırı yok , mevcut Vodafone müşterileri) (@serhdemir e teşekkürler.)

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS + 1 GB : 18TL EFSANEFIRSAT -> 7000

NOT: CEP AVANS HARİÇ HATTINIZDA EN AZ 18 TL OLMASI GEREKİR

TARİFE: İKİLİBİN ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )

Her Yöne 1000 DK + 1 GB İnternet : 22 TL ( IKILI22 -> 7000 )

TARİFE: ÜÇLÜ AVANTAJ

Şebeke içi 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 20 TL ( UCLUAVANTAJ -> 7000 )

NOT: CEP AVANS HARİÇ HATTINIZDA EN AZ 20 TL OLMASI GEREKİR

TARİFE: SUPER ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )

Her yöne 500 DK + 1000 SMS + 2 GB : 28 TL ( SUPER3 -> 7000 )

TARİFE: SUPER İKİLİ

Her yöne 500 DK + 1GB : 22 TL ( SUPER2 -> 7000 )

TARİFE: MEGA İKİLİ

Her yöne 500 DK + 1.5 GB : 22 TL ( MEGAIKILI -> 7000 )

TARİFE: SES AVANTAJ

Her Yöne 500 DK : 17 TL (SESAVANTAJ -> 7000)

TARİFE:MEGA ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS+2 GB: 25TL (MEGA3 -> 7000)

PAKETLER

PAKET: FREEZONE 3U1 ARADA

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 1 GB : 25 TL ( FIRSAT3->7000 )

PAKET: KOMPLE FIRSAT

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 30 TL ( FIRSAT30-> 7000 )

PAKET: KOLAY FIRSAT

Her Yöne 500 DK : 19 TL ( 500FIRSAT -> 7000 )

ALINTIDIR.

turkcell engelli tarifesinde kısa süre içim engelli rapor ve belgesi istemiyo 1000dk+1000sms+4bg=45tl

Geri