Sarayda bir ilk, 16 Türk devleti askeri törende

Kodla Büyü

Kara Kule 61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı resmi törenle Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda karşıladı. Törende ilk kez tarihteki 16 Türk devletinin askeri kıyafetlerini giyen askerler yer aldı. Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılan törende, 21 pare top atışı eşliğinde milli marşlar çalındı. Abbas'ın tören kıtasını selamlamasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abbas tokalaşarak basın mensuplarına poz verdi.

Atlı birlikler yağmur nedeniyle yok

Törende, ilk kez tarihteki 16 Türk devletinin askeri kıyafetlerini giyen askerler de yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, makam katından, merdivenin iki yanında sıralanan ve dönemin kıyafetlerini giyen askerlerin arasından geçerek indi. Hava muhalefeti nedeniyle karşılamada, makam aracına eşlik eden atlı birlikler yer almadı.
http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/sarayda-bir-ilk-16-turk-devleti-askeri-torende

:tr: .....ASLIMIZA DÖNMEYE BAŞLADIK.... :tr:

:alkis: avrupa kanalları hemen haber yapmışlar, titriyorlar, bakmayın siz. İçimizdeki bazıları da saray sirki diyor, belli ki çok şebeklik yapmış sirkte.

Hasanhoca' Alıntı:
:alkis: avrupa kanalları hemen haber yapmışlar, titriyorlar, bakmayın siz. İçimizdeki bazıları da saray sirki diyor, belli ki çok şebeklik yapmış sirkte.
Hasan Hocam avrupa birşeye kötü dediyse doğru yoldayız.the guardian sirk demiş ama kendi yaptıkları tam sirk kraliçe töreni.http://www.ensonhaber.com/ingiliz-guardian-sirk-dedi-2015-01-13.html
beni sinirlendiren yine içimizdeki gizli hainler http://www.medyagundem.com/etekli-dogan-medyasi-yine-aynaya-bakmadi/

Sarayda açıklama yapmış, bundan sonra devam edecek diye, artık o şanlı askerlerimizin gölgesi altında poz verirler. Bu Erdoğan az yaman değil.

reklam kokan hareketler bunlar! malumunuz seçimler yaklaşıyor. iktidar partisi yine göstermelik olarak "tek bayrak tek millet" parolasıyla göz boyama çalışmalarına başladı. :!: baştan aşağı seçim propagandası :!:

Türk isimi değişsin hatta türk bayrağının ismine tahammül edemeyen akil insanlarımız vardı. hatta 11 sınıf edebiyat kitaplarındaki bayrak şiiri bile ders kitaplarından kaldırıldı. Andımız kaldırıldı. TC ler bu ülkede kaldırıldı anayasa da bile türklük isminin tartışıldığı ülkemizde Türk kızılay maden suyu bile türk ismini çıkarmıştır. ne olduda birden türklük aklınıza geldi. tayyip Erdoğan biz tek milletiz der ama o milletin adına türk milleti diyemez. Bugünlerde türklüğe sarılmanız gözlerimizi yaşattı(!). dombra şarkısını bile seçim müziği yapmaktan çekinmediniz. Ben türküm dediğimde bana ırkçı muamelesi yaparsınız ama siz türklüğü sadece reklam aracı olarak kullanırsınız. türk bayrağı indirilir sesiniz çıkmaz ama türk bayrağını reklam aracı olarak kullanmaktan çekinmezsiniz, kuran la dalga geçerisiniz ama reklam seccadeyi, kuranı reklam aracı yapmaktan çekinmezsiniz. Osmanlıyı reklam aracı kullanmadan önce bu ülkeye Osmanlının adaletini getirin.
yurt dışındaki itibarımıza bakalım https://www.youtube.com/watch?v=iaYjUx5eN28
arap baharının kardeşleri 17 fransıza ağlar ama öldürdükleri milyonlarca Müslümana sırtını döner. koşa koşa fransaya giden başbakanımızı 300 uygur türkü için hiç sesini çıkardı mı?

https://www.youtube.com/watch?v=qj-R4V4PO6U

Seredar' Alıntı:
Hadi islamı kabul eden Türk devletleri zorunuza gidiyor da İslamı Resmi Din kabul etmeyen Türk devletleri niye canınızı sıkıyor. :tr:

:++: Bende bunu anlamıyorum :puhaha:

Sayın kürşat, emin ol bu hükümet senin bahçeli hükümetinden daha çok sahip çıkıyor Türklere. Zaten 10 Ağustosta ülkücülerin bir bölümü de oyunu gördü ve Erdoğan dedi.

Hepinizi Erdoğan düşmanlığı birleştiriyor, birlesmeniz bile düşmanlık üzerine. Gurur duyacağınıza hemen çamur at.

Kürşat_58' Alıntı:
Türk isimi değişsin hatta türk bayrağının ismine tahammül edemeyen akil insanlarımız vardı. hatta 11 sınıf edebiyat kitaplarındaki bayrak şiiri bile ders kitaplarından kaldırıldı. Andımız kaldırıldı. TC ler bu ülkede kaldırıldı anayasa da bile türklük isminin tartışıldığı ülkemizde Türk kızılay maden suyu bile türk ismini çıkarmıştır. ne olduda birden türklük aklınıza geldi. tayyip Erdoğan biz tek milletiz der ama o milletin adına türk milleti diyemez. Bugünlerde türklüğe sarılmanız gözlerimizi yaşattı(!). dombra şarkısını bile seçim müziği yapmaktan çekinmediniz. Ben türküm dediğimde bana ırkçı muamelesi yaparsınız ama siz türklüğü sadece reklam aracı olarak kullanırsınız. türk bayrağı indirilir sesiniz çıkmaz ama türk bayrağını reklam aracı olarak kullanmaktan çekinmezsiniz, kuran la dalga geçerisiniz ama reklam seccadeyi, kuranı reklam aracı yapmaktan çekinmezsiniz. Osmanlıyı reklam aracı kullanmadan önce bu ülkeye Osmanlının adaletini getirin.
yurt dışındaki itibarımıza bakalım https://www.youtube.com/watch?v=iaYjUx5eN28
arap baharının kardeşleri 17 fransıza ağlar ama öldürdükleri milyonlarca Müslümana sırtını döner. koşa koşa fransaya giden başbakanımızı 300 uygur türkü için hiç sesini çıkardı mı?

Olayı nerden anladığınızı bilmem, ama kıçından anlayıp anlatanların dilini kullanıyorsunuz ya,
sorun TC de, Türklük'te, maden suyunda vs. değil.
Türküm diyebilir, Türklüğü savunabilirsiniz ama başka birine Türklüğü dayatamazsınız.

Ha bide bu ülkede hala çağdaşlık sadece solcularda zanneden solcular, milliyetçilik sadece bizde zanneden ülkücüler var. Paylaşamıyorlar kimseyle.
Tabi birde ülke hızlı trenmiş, yolmuş, barajmış, saraymış, fabrikaymış bunlarla değil esas duruşta anlamından habersiz duygusuzca okunan marşlar ve antlarla kalkınır, doğrudur.

Hasanhoca' Alıntı:
Sayın kürşat, emin ol bu hükümet senin bahçeli hükümetinden daha çok sahip çıkıyor Türklere. Zaten 10 Ağustosta ülkücülerin bir bölümü de oyunu gördü ve Erdoğan dedi.

Hepinizi Erdoğan düşmanlığı birleştiriyor, birlesmeniz bile düşmanlık üzerine. Gurur duyacağınıza hemen çamur at.
:+1:

Hasanhoca' Alıntı:

size türklüğü soksan gitmez. bu ülkede bir oyun oynanıyorsa emin ol her oyunda akp hükümeti vardır. mağdur ayaklarına bile yatar oy devşirişiniz mesele sandık veya oy değildir. mesela bu ülkede adam gibi siyaset yapmaktır. dün başka bugün başka konuşmayacaksın. doğuda başka batıda başka konuşmayacaksın. adaletli olacaksın dürüst davranacaksın.

Hah ortalık karışacak yine. Şimdi biri çıkıp sana neyi sokmaya çalıştılarda çığrınıyorsun diyecek. Birbirlerine girecekler.

Bakın, adamların işleri güçleri Erdoğan ve hükümet. Gereksiz tenkit, gizli hayranlıktır. Geçen gün CHP mv. Muharrem ince , "dedem imamı dinleseydi şu anda ben Erdoğan olurdum" diyor. Yani, aslında iyi adam ama bizdeki malzeme çürük diyor farkına varmadan. Sağolsun bahçeli, kuru sıkı, adam iktidar olsa güneydoğuyu dümdüz edecek :) tabi bunların tasdiknameleri verildi.

Kürşat_58 biraz ağır gel.

Seçimlere kadar dombra denen müziğin adını bu ülkedeki insanların %99'u bilmiyordu belki. her türkün dombrayı, milli marş gibi bilmesi mi gerekiyor? bir siyasi parti kullanınca değere mi bindi?

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/11/ ... meye-basti
http://www.millihaber.com/manset/uygur- ... yapti.html

Üçüncü linkteki haberi okursan;
“BM’nin mültecilerle ilgili sözleşmesine göre, sığınmacıların yerleşmek üzere bir başka ülkeye gitmeyi istemek hakları güvence altına alınmıştır. Söz konusu kişilerin bu durumu ve Türkiye’nin kendilerini kabul edeceğini açıklamasına rağmen Tayland’ın iade kararı vermesi halinde bir insanlık suçu işlenmiş olacaktır” diyor.

bu ülkede 1 milyon mülteciye bakılıyor. 400 kişiye mi bakamayacak.
Kürşat sen taylanda bir operasyon yap da 400 kişiyi al gel de görelim...

Ne fransa ne de hiçbir Avrupa ülkesi bizim gerçek dostumuz değildir. Bunu Davutoğlu da biliyor. Esas mesele bir islam ülkesi olan Türkiye'nin, islam adıyla işlenen terör faaliyetlerine destek vermediğini belirtmektir. Fransız köpeklerine yalakalık değil. Bunu da anlayamaman çok acı.

Okullarda siyer, kuran dersleri geldi. bu neden acaba? türk halkına yalakalık yapmak için mi?

Bu ülkede herşeyin mükemmel olmadığını hatta ve hatta pekçok problemlerin olduğunu biz de biliyoruz. Önemli olan ben bu vatan için ne yapabilirim derdinde olmak. Yoksa sadece negatif şeyleri bahane edip eleştirmek marifet değil.

Muhsin başkanın Milliyetçilik anlayışı ile şu anki milliyetçilerin anlayışı bir mi? Erdoğan ın sozunun muattabi bellidir. Kritik durumlarda Muhsin başkan Erdoganin yaninda yer almıştır.

Sahi bizim derin analizci vardı forumda, Muhsin başkanın ölümü ile ilgili sırları bilen nerede o :)

Kendim çaldım kendim oynadım. Millet kıçıyla gülüyor.
Devletin bir ağırlığı olur bu sözle olmaz ,yapılanlarla olur.
Bunları anca belli kesim yer

Bir ülkenin Cumhurbaşkanının böyle bir karede poz vermesi kadar hoş birşey olabilir mi. ? Sirk benzetmesi. İnsan heybesinde ne var ise ondan ikram edermiş. Gerçekten karakterli,ılımlı gerçek bir kişiliğe bürünmüş bir insan, ya da muhalefet ya da her ne ise bu kimselerin sirk kelimesini kullanmaları zihniyetlerinin durumunu gözler önüne seriyor. Yapıcı,esnek karakterli eleştiri nerede peki. ? Yoksa hepsi bu kelimede mi gizli.

Aynı masada otursak kurban eder bizi yerler mi ? Tabii böyle durumlarda bir de fırsatçılar var. Bunlar canları yananlar,söz de kendilerini bir şey bildiğini zanneden,başkalarının da at gözlüğüne hapsolduğunu düşünen fikirciler. Reklamı a kişisi de, senin taraf olduğun b kişisi de rahatça yapabilir. Kimse kimseye engel değil. İzin verin de bu renkli karelerin insanlar tadını çıkarsın. Ülkemizin Cumhurbaşkanına gerekli saygıyı gösterin lütfen.

asusv' Alıntı:
Kürşat_58 biraz ağır gel.

Seçimlere kadar dombra denen müziğin adını bu ülkedeki insanların %99'u bilmiyordu belki. her türkün dombrayı, milli marş gibi bilmesi mi gerekiyor? bir siyasi parti kullanınca değere mi bindi?

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/11/ ... meye-basti
http://www.millihaber.com/manset/uygur- ... yapti.html

Üçüncü linkteki haberi okursan;
“BM’nin mültecilerle ilgili sözleşmesine göre, sığınmacıların yerleşmek üzere bir başka ülkeye gitmeyi istemek hakları güvence altına alınmıştır. Söz konusu kişilerin bu durumu ve Türkiye’nin kendilerini kabul edeceğini açıklamasına rağmen Tayland’ın iade kararı vermesi halinde bir insanlık suçu işlenmiş olacaktır” diyor.

bu ülkede 1 milyon mülteciye bakılıyor. 400 kişiye mi bakamayacak.
Kürşat sen taylanda bir operasyon yap da 400 kişiyi al gel de görelim...

Ne fransa ne de hiçbir Avrupa ülkesi bizim gerçek dostumuz değildir. Bunu Davutoğlu da biliyor. Esas mesele bir islam ülkesi olan Türkiye'nin, islam adıyla işlenen terör faaliyetlerine destek vermediğini belirtmektir. Fransız köpeklerine yalakalık değil. Bunu da anlayamaman çok acı.

Okullarda siyer, kuran dersleri geldi. bu neden acaba? türk halkına yalakalık yapmak için mi?

Bu ülkede herşeyin mükemmel olmadığını hatta ve hatta pekçok problemlerin olduğunu biz de biliyoruz. Önemli olan ben bu vatan için ne yapabilirim derdinde olmak. Yoksa sadece negatif şeyleri bahane edip eleştirmek marifet değil.
bu ülkede bir rabia ya ağladığı kadar uygur türklerine ağladı mı? bırakın ağlamayı haber değeri bile taşımıyor. doğu Türkistan kan ağlıyor, azerbeycanda ermeniler Azerileri öldürüyor. siz 17 fransızın derdine düştüğünüz kadar bu Müslümanın derdine düştünüz mü? 3-5 şehit için meclisimi açacağız diyen akp bakanlarını biz unutmadık. türkiyeninde içinede olduğu arap baharı kaç Müslüman ödlürdü? libyada, mısırda, doğu türkistanda, ırakta, suriyede, azerbeycanda milyonlarca Müslüman öldürüldü. aceba hiçz fansada ölen 17 kişi kadar değer gördü mü? BOP eş başkanı kim? BOP projesinin sonucunda kaç Müslüman öldürüldü? daha dün sarayınızın açılışını papaya yaptırıp bugün türk askerlerini mi göstereceksiniz. papa geldiğinde o askerler nerdeydi?

Hasanhoca' Alıntı:
Muhsin başkanın Milliyetçilik anlayışı ile şu anki milliyetçilerin anlayışı bir mi? Erdoğan ın sozunun muattabi bellidir. Kritik durumlarda Muhsin başkan Erdoganin yaninda yer almıştır.

Sahi bizim derin analizci vardı forumda, Muhsin başkanın ölümü ile ilgili sırları bilen nerede o :)
Muhsin yazıcıoğlun akp hakkında fikrilerini merak ediyorsan https://www.youtube.com/watch?v=kqO-hiU-vcc
rahmetli Yazıcıoğlu yıllar önce akp nin yolsuzluklarını hatta bakan çocukların yaptığı yolsuzlukları bile anlatıyor hatta tayyip erdoğandan cumhurbaşkanı olmaz bile diyor sende yazıcoğlunu tanımadan konuşuyorsun. hayatında onun yanında oldun mu? sohbetine katıldın mı? ne kadar tanıyorsun. öldürüldükten sonra onlarca delil olmasına rağmen akp nin nasıl olayı ört bast etmeye çalıştığını anlatırım rezil olursun.
yukarda verdiğim video da montaj yok sonuna kadar dinle belki fikrin değişir

Doğruyu söyleyeyim pekte inandırıcı bulmadım. İnşallah seçim malzemesi ve muahafazkar insanların desteğini sağlayıp siyasi rant amacıyla değilde gerçekten içinden gelerek yapmıştır demekten başka birşey diyemiyorum. Sadece iyimser düşünmek istiyorum.

büyük ülke olduk tüm avrupa korktu.benim istediğim lider hangi parti olursa olsun göstererek değil göstermeden korkutması.bu lafı çok az kişi anlar.

Hasanhoca' Alıntı:

..
Siz diyorsunuz ki
Dededen miras kalan tarlaları kuruttuk, fabrikaları sattık, elde avuçta bişey kalmadı. Ama FOTOĞRAFTA ÇOK YAKIŞIKLIYIM. Kendimle gurur duyuyorum....
..
Benim SultanAhmet ' te ölen polisimin cenazesine tüm o ülke büyükelçilerini (başkanlarını değil elçileri yeter) getirebilecek güce sahip olduğunda gurur duymakla kalmaz bunu yapanları AYAKTA ALKIŞLARIM.

o zamana kadar
tumblr_lwaxe89zsu1r3g0hco1_500.jpg

Komedi. Hala su parasından elektrik parasından kar elde etmeyi hedefleyen bi ulkede yaşayarak guçluyuz diye övuniyoruz bide. Guçlu olmak uretebilmektir. Tank helikopter yapiyoruz demeyin montajini turkçesi profil kesme doğramasini yapiyoz. Yazilimini hala van munut dediklerimiz bize yazıyo

Yaşasın, nasıl gururlandım o görüntüleri görünce, başta kahraman komutan tayyip erdoğan!!! diye yazacaktım ama aklımdan şüphe ettim vazgeçtim. :D

ilyas33' Alıntı:
Komedi. Hala su parasından elektrik parasından kar elde etmeyi hedefleyen bi ulkede yaşayarak guçluyuz diye övuniyoruz bide. Guçlu olmak uretebilmektir. Tank helikopter yapiyoruz demeyin montajini turkçesi profil kesme doğramasini yapiyoz. Yazilimini hala van munut dediklerimiz bize yazıyo

Siz Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak ne tür bir yazılım yaptınız, ürettiniz hocam. Üretim işi topyekün olmalı millet devlet el ele.

piluşum' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:

Siz Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak ne tür bir yazılım yaptınız, ürettiniz hocam. Üretim işi topyekün olmalı millet devlet el ele.

İdeal bir cevap vermişsiniz sayın hocam. Teşekkürler.

Geri