Twitter kapandı

Kodla Büyü
İsviçre Bakanı parlementoda türkiyedeki twitter yasağını anlatırken gülme krizine girdi ...
https://www.youtube.com/watch?v=SmHAlVewYkE#t=66

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Başbakanlık Makamında kendini dünyada bu hallere düşüren bir zat oturuyor.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Büyük Türk Milleti için daha büyük bir hicap olabilir mi!

ayarını bozduğun kantar, gün gelir seni de tartar
- Bu milleti 36 etnik gruba kim böldü?

- El - Kaideci, El- Nusra'cı katillere mezhep savaşında kim destek verdi?

- Kürtçülerle, Perwerlerle Diyarbakır'da kim şov yaptı?

- Örtülü ödenekten toplam son 10 Başbakan'ın bile yapmadığı harcamayı kim yaptı?

- CHP Liderinin, MHP Milletvekillerinin yatak odasına kim girdi?

- Ülkenin silahlı kuvvetlerine terörist diye kim psikolojik savaş uyguladı?

- Aydınları, rektörleri, gazeteci ve yazarları, siyasi parti liderlerini ve yöneticilerini kim hapsettirdi?

- Medyayı kim tek sesli hale getirdi?

- Kamu Bankalarından, Milli Piyangoya kadar İmam hatiplileri kim kadrolaştırdı?

- Mısır'la, Irak'la ve Suriye ile kim ülkeyi hasım yaptı?

- Sıcak parayla ülkeyi 500 milyar dolar borca kim batırdı?

- İnsanların giyeceğine, içeceğine, doğumuna kim müdahale etmeye kalktı?
http://www.aydinlikgazete.com/yazarlar/ ... artar.html

teksen' Alıntı:
İsviçre Bakanı parlementoda türkiyedeki twitter yasağını anlatırken gülme krizine girdi ...

Önce kendilerine baksınlar İsviçre Bankalarından kişisel bilgileri güvenlik gerekçesi ile Sömürücü devletlere veriyorlar Türkiye istesin bakalım veriyorlar mı? Hemen bağımsız bir ülkeyiz tezini ileri sürerler. Onlar ülkelerini senin kadar eleştirmezler sayın teksen.

"Eğer kendilerine sorarsan, "Biz sırf lafa dalmış, şakalaşıyorduk." derler. De ki: "Allah ile, âyetleri ile ve peygamberi ile mi alay ediyorsunuz?"(9/79)
İşte siz onları alaya aldınız; sonunda bu davranışınız size beni yâd etmeyi unutturdu; çünkü siz onlara gülüyordunuz.(23/110)
Allah bizi bu tür hatalara düşmekten muhafaza eylesin....

ustream da okulda yassak...bu ne yaaa.....gerçi içimizi karartmayalım..."iyi niyet olursa Allah ustreami de açar hatta ve hatta twitterı bile açar"

cehcah' Alıntı:
teksen' Alıntı:

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Başbakanlık Makamında kendini dünyada bu hallere düşüren bir zat oturuyor.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Büyük Türk Milleti için daha büyük bir hicap olabilir mi!

Cidden zeka seviyenden şüphe etmeye başladım, adam neye gülüyor sen ne yazmışsın, kefalmisin nesin.
canınız sağolsun sayın hocam,
her şey gönlünüzce olsun!

elrond' Alıntı:
ustream da okulda yassak...bu ne yaaa.....gerçi içimizi karartmayalım..."iyi niyet olursa Allah ustreami de açar hatta ve hatta twitterı bile açar"
al benden de o kadar!
1962642_531897070248134_1792174580_n.jpg

cehcah' Alıntı:
teksen' Alıntı:
egemen ile metehan'a diyecek bi şeyiniz yok mu!

Montaj veya dublaj olduğu veya olmadığı kesin değil, bağış montaj dedi, velev ki doğru, Allah en güzel hakemdir, ihmal etmez imtihan eder, karşılığını bulurlar elbet.

Akp yi sütten çıkmış ak kaşık sananlar yanılıyorlar, ama diğerlerine göre en iyisi bu.
anlaşıldı hocam diyecek bir şeyiniz yok. diğerlerinin en iyisi yıpranmasın

cehcah' Alıntı:
ysartemur' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
teksen' Alıntı:
egemen ile metehan'a diyecek bi şeyiniz yok mu!

Montaj veya dublaj olduğu veya olmadığı kesin değil, bağış montaj dedi, velev ki doğru, Allah en güzel hakemdir, ihmal etmez imtihan eder, karşılığını bulurlar elbet.

Akp yi sütten çıkmış ak kaşık sananlar yanılıyorlar, ama diğerlerine göre en iyisi bu.
anlaşıldı hocam diyecek bir şeyiniz yok. diğerlerinin en iyisi yıpranmasın

Hocam sap saman karışmasın, bakın bunlar hep iddia, eğer doğruysa ondan alçağı rezili yoktur zaten, ne demek Kuran-ı Kerim ile dalga geçmek, adam montaj diyor, bugünde başbakanın oğlunun güya sevgilisiyle görüşmeleri sızmış, ya böyle aptalca montajlama olur mu? emin ol 8. sınıf öğrencisi daha iyisini yapar.

hocalarım eğer gerçekten dinle Kuranla dalga geçseler bunlar hepimizden önce onlara oy verir oy isterlerdi.. bütün dertleri islam değil mi zaten.. bakın başlıklara nerde islamla ilgili birşey yapılmış karşı çıkmışlardır. Kuran okullarda okutulmaya başlanacaktı karşı çıktılar, başörtüsü serbest kalacaktı karşı çıktılar, avrupada amerikada olan saat 10dan sonra alkol satılması yasağı geldi şeriat geliyor ooooo yaygara kopardılar.. örnekleri artırmak mümkün. sözün özü başbakan dine diyanete düşman olsa zaten niye gitsin diye yaygara koparsınlar çamurlar atsınlar. en başta onlar destekler...

Hocam şu anda bahsettiğiniz ama bu bu şekilde olmayan bütün arkadaşların hakkına girdiniz. Geçmiş olsun.

cehcah' Alıntı:
Hocam sap saman karışmasın, bakın bunlar hep iddia, eğer doğruysa ondan alçağı rezili yoktur zaten, ne demek Kuran-ı Kerim ile dalga geçmek, adam montaj diyor, bugünde başbakanın oğlunun güya sevgilisiyle görüşmeleri sızmış, ya böyle aptalca montajlama olur mu? emin ol 8. sınıf öğrencisi daha iyisini yapar.

şu montaj diyen arkadaşların bir tanesi de çıkıp bir montaj yapıp koyamadı önümüze. 8. sınıf öğrencisi daha iyisini yaparsa bir zahmet 5 dakikanızı ayırıp bir montaj yapın da ikna olalım. lafla peynir gemisi yürütmeye çalışıyorsunuz.

internette montaj diye 2-3 tane fg montajı var. onda da fg nin sadece "anladım,tamam" gibi tek kelimeleri alınıp, karşısında kim olduğu belli olmayan birisine cevap veriyormuş gibi hazırlanan videolar var. kusura bakmayın ama şu holiganlığınızı bırakıp objektif bakın şu olaya. kendinizi olmadık yere cahilmiş gibi gösteriyorsunuz.

tekrar söylüyorum cehcah; şu 8. sınıf öğrencilerinin yapacağı montaj için 5 dakikanı ayır da konu bütünlüğü olan bir montaj sun bize, ikna olalım.

teksen' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
teksen' Alıntı:

Cidden zeka seviyenden şüphe etmeye başladım, adam neye gülüyor sen ne yazmışsın, kefalmisin nesin.
canınız sağolsun sayın hocam,
her şey gönlünüzce olsun!

teksen' Alıntı:
teksen' Alıntı:
easytr' Alıntı:
tayyip erdoğana diktatör diyenler tek parti dönemine, şeflik dönemine baksınlar. istemesenizde, biyerlerinizi yırtsanızda recep tayyip erdoğan bu ülkenin en başarılı lideridir.bu halk onun kılına zarar getirtmeyecektir. nokta.

haklısınız.
eğer dediğiniz gibi olmasaydı, aşağıdaki şeyleri bu kadar rahat "sallayamazdık".
olduki salladık çoktan türlü hakaretlere maruz kalmıştık.
bunun için yaşasın diktatörlük(düzeltme:"ileri demokrasi"), yaşasın muhteşem sultanımız.

unutmadan ekleyeyim;
egemen ile metehan da bu kadar rahat böğüremezdi!...
onun için "bin yaşasın sultanımız!"... (makkarrra-bakkaaarrrra 999/8888).

teksen' Alıntı:
...twitini gördüm var ya, güne nurla başladım duayla başladım.
bakara suresi 152, ve le entüm....

...olum ben her gün her cuma bi tane ayet sallıyorum.

google'a gir, kuranda atıyorum kardeşlik, kuranda nankörlük, kuranda bilmem ne diye search yap ...
oradan beğen bi tane salla gitsin.

vel ağl asdfg tırahum turuhun...

...
bakara 156.

her kimki egemen bağışı sevmez allah en kısa zamanda onun belasını verir. bakara 159.

her kimki aydın beyin o zor gününde onun yanında olur, o allahtan her istediğini alır, bakara 115.
pardon, pardon arkadaşlar bakara 165, olacak bi yanlışlık olmasın!
çarpılmayalım şimdi!

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/260 ... zarsonyazi
bts-destek-f52/twiter-avukatlari-tutustu-t126776-60.html
onun için "bin yaşasın sultanımız!"... (makkarrra-bakkaaarrrra 999/8888).
"allah cezanızı verecek"(makkarrra-bakkaaarrrra 999/8888)
soru da kaynadı gitti bu arada!...

sregy' Alıntı:
hocalarım eğer gerçekten dinle Kuranla dalga geçseler bunlar hepimizden önce onlara oy verir oy isterlerdi.. bütün dertleri islam değil mi zaten.. bakın başlıklara nerde islamla ilgili birşey yapılmış karşı çıkmışlardır. Kuran okullarda okutulmaya başlanacaktı karşı çıktılar, başörtüsü serbest kalacaktı karşı çıktılar, avrupada amerikada olan saat 10dan sonra alkol satılması yasağı geldi şeriat geliyor ooooo yaygara kopardılar.. örnekleri artırmak mümkün. sözün özü başbakan dine diyanete düşman olsa zaten niye gitsin diye yaygara koparsınlar çamurlar atsınlar. en başta onlar destekler...

aşırı makarna yüklenmesi olmuş

Seredar' Alıntı:
Kılıçdaroğluna Montaj yapmaya gerek yok ama adamlar yapmış işte.İster montaj de ister kabul et

http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/kilicdarogluna-ozel-montaj-821781004468

bilale anlatır gibi anlatıyorum. senin bu montaj dediğin monologu 20 senedir haberlerde, magazin programlarında zaten yapıyorlar. uzun bir metnin içinden cümleler alınıp çok farklı anlamlarda monolog kayıtlar zaten yıllardır yapılıyor. tekrar söylüyorum tek kişilik monolog kayıtı cehcahın dediği gibi 8. sınıf öğrencisi de yapar.

sen kalkıp karşılıklı iki kişinin konu bütünlüğü içerisinde ve daha önce hiç bir yerde duyulmamış sözlerinin diyalog halinde ki kayıtla, magazinci kesip biçmesini aynı kefeye koyuyorsan meslekte biraz daha kendini geliştir melisin. ha yok sen çok cahilsin, bunların nasıl yapıldığını bilmiyorsun, asıl sen kendini geliştir diyorsan da bana böyle bir montajla gel. kalkıp magazinci kes kopyalaması ile değil.

- Evde misin oğlum
- Evet babacığım
- Sabah şeyler operasyon yaptılar. Bu Ali Ağaoğlu, Reza Zerrab, işte bizim Erdoğan'ın oğlu, Zafer'in oğlu, Muammer'in oğlu filan, bunların şu an evlerinde arama yapıyorlar
- Bir daha söylesene babacığım
- Diyorum ki, Muammer Bey'in oğlu, Zafer'in oğlu, Erdoğan'ın oğlu, Ali Ağaoğlu,, Reza Zerrab gibi filan 18 kişi şu anda büyük yolsuzluk operasyonu şeyiyle evlerinde arama yapıyorlar filan falan
- Evet
- Tamam mı, şimdi diyorum ki, senin evinde ne var ne yok. Sen bunları bir çıkar. Tamam mı?
- Bende ne olabilir baba. Senin para var kasada.
- Onu diyorum işte. Ondan sonra ben şimdi gönderiyorum kardeşini (Sümeyye Erdoğan'ın kastedildiği iddia ediliyor). Tamam mı?
- Kimi gönderiyorsun?
- Kardeşini gönderiyorum diyorum.

sen bana bunun gibi anlam bütünlüğünde karşılıklı bir montajla gel ben ikna olayım. ama kalkıp magazinci kesip biçmesiyle gelip ""ehehe bak montaj bu kadar kolay" diye geliyorsan, 20 senedir televolenin yaptığıyla akıllı adamları ikna edemezsin.

emin ol ikna olmak istiyorum ama kalkıp bahçeliden alınıtıyı montaj diye sunmakla, kılıçtaroğlu monologuyla, yukarda yazdığım diyalogu karşılaştırmak gerçekten züğürt tesellisi.

Gözleriyle görseler serap görüyorum diyecekler bu sebeple ispat gerektiren bir durum yok. Haa montaj olsa çoktan peşine düşüp ispat ederlerdi ama bu durumda neyin ispatı yapılacak ki yolsuzlukların mı... :D

Zaten üslubunu biliyoruz eski RTE olsa yenilir yutulur cinsten olmayan tüm iddalar(kasetler, muta nikahı, Muhsin Yazıcıoğlunun ölümü vb.) için "İspatlayın, siyaseti bırakırım, ispatlayamazsanız siz bırakırsınız." derdi.

Ben duduklu tencereyle giriyorum nete. Kolaysa onu da kessinler

Münafıkları ve ahmakları bu kadar net görmek ve dilini tutmak zorunda kalmak insanı çıldırtacak dereceye getiriyor.

Yapılan haksızlıklar ve zulümler iyice ortaya çıktığında ve herşey anlaşıldığında! Bunun karşısında, ne yaptınız diye sorulduğunda...
Susmuşluğunuzun haklılığını vicdanlarınıza nasıl kabul ettireceksiniz...?

Şimdi devletin kendini dinletecek kadar küçüldüğüne mi yanarsın? Bu kadar maskara olduğuna mı yanarsın? Gizli görüşmeleri yayınlayacak hainleri bu kadar içine soktuğuna mı yanarsın? Yayınlanan kasetlerin içeriğinin yayınlayan hainler kadar haince olduğuna mı yanarsın? Neye yanalım şimdi arkadaşlar siz deyin. Yandaşlar biz neye üzülelim?

Geri