Twitter kapandı

Kodla Büyü
Secim bitti ne de olsa. 3-5 koyunu kandiracaklar oyumu dusurecekler diye kapatti bakti koyunlar ayni yerinde acti simdi. Senin kandirdigin kadar kimse kandiramaz korkmana gerek yok. Orayi burayi kapatip rezil olduguna degmez.

Mesele şu hocam:Her gün yemeğini yediğim Akp li bir kadının düşüncelerini anlatayım . Kadın esnaf ünüversite bitirmemiş aşçı.1."Allaha şükür partimiz yine kazandı" diyor ,dinden kaynaklanan takım tutmanın da ötesinde bir bağlılık var. 2."Yolsuzluk falan diyorlar ama" diyor yani daha yolsuzluğun olduğuna bile ikna olmuş değil. (Muhalefet ikna etmekte zorluk çektiği kesin ,hükümete de kolay ikna oluyor.)3.Onun için yeni bir hükümet hangisi olursa olsun birazda ekonomik belirsizlik demek.(Bunun anlamı şu ekonomik bir kriz olması lazım ki alternatifleri düşüneyim.) Akp nin oy tabanının çoğunluğu böyle düşünen insanlardan oluşuyor. Bu onlara hakeret etmeyi gerektirmez tabi. Eğitim düzeyi yükseldikçe Akp nin oy oranının düştüğü bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Aysun kayacı mı demişti dağdaki çobanın oyu ile benim oyum aynı değerde değil. Sonuçta eğitim sistemimiz de kalitesizleştiğine göre Akp gibi partilerin uzun süre Türkiye' yi yöneteceğini söylemek mümkün. Birde şunu bilmek lazım. Millet her zaman son noktayı koyar ama doğru noktayı koymayabilir. Milleti küçümsemekle bişey elde edilemez. Gerçekleri söylemeye bıkmadan usanmadan devam etmek lazım o da kolay bişey değil. 1. Diğer partiler dinsiz değil 2. Gerçekten büyük yolsuzluklar oldu ,oluyor. 3. Ekonomimiz zaten çok iyi değil ,üstelik sürekli kriz olacak diye bişey yok. vb. kolay gelsin

cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
Secim bitti ne de olsa. 3-5 koyunu kandiracaklar oyumu dusurecekler diye kapatti bakti koyunlar ayni yerinde acti simdi. Senin kandirdigin kadar kimse kandiramaz korkmana gerek yok. Orayi burayi kapatip rezil olduguna degmez.

koyun koyun demeyi bırak artık, ne arlanmaz insanlarsınız ya, 8. seçimden de mağlup çıktın, halen koyun diyorsun, tabi zevk meselesi de, sizin gibisi Hollanda da yoktur.
Ben koyun yerine koymuyorum ki padişahınız koyuyo sizi koyun yerine. İnsanları kandırdığı için kandırılmalarından korkan kendisi. Twitterı kapatmanın amacı orada yazılan gerçekler veya yalanlardan korkması. Milletine güvenen, iradesine güvenen, kendisine güvenen biri bunlardan korkmaz. Millet seçimini zaten yapar. Yalanla gerçek olanı zaten ayırt eder. Her fırsatta bunu demiyo musunuz? E o zaman sorun nedir? O halde iki seçenek kalıyo geriye. Ordaki herşey gerçek amaç açığa çıkmasını engellemek veya ordaki herşey yalan ve millet inanabilir ve seçimi etkileyebilir seçim olana kadar kapatalım. Hangi seçenek o zaman? İkinciyi seçersen direk koyun muamelesi görmüş olursun birinci seçeneği seçersen durum daha da vahim. Hangisi?

Adama ses kaydını açıyorum ne duymuş ne de dinlemiş. Bunlar onlar değil diyor montaj diyor. Bu adamlar gözleriyle görse inanmaz yapacak birşey yok iyi hipnotize olmuşlar ozaman ne demek lazım durmak yok sürünmeye devam. :)

hasari' Alıntı:
Adama ses kaydını açıyorum ne duymuş ne de dinlemiş. Bunlar onlar değil diyor montaj diyor. Bu adamlar gözlerile görse inanmaz yapacak birşey yok iyi hipnotize olmuşlar ozaman ne demek lazım durmak yok sürünmeye devam. :)
Hocam zaten twitter kullanan kesim belli. Yani korkmayı gerektirecek bişey yok. Kullananı da zaten inanamamak için şartlandırmış kendini. Bazı kasetler çıktı twitterda montaj dublaj yazdılar. Kasetlerin muhatapları kabul etti bazı konuşmaları hala montaj dublaj yazanlar vardı düşünün yani :D

cehcah' Alıntı:
8 seçimdir, millet dediklerinizi yapıyor zaten, sizin gibi muhalefet zihin ise anca oyumuz yok şu kadar arttı yok bu kadar arttı, işte 2009 da buyduk ta 2014 te bu olduk gibi hava cıva laflar eder durur. k.k şimdiden mhp ve cemaati bağlayıp Cumhurbaşkanlığı seçiminde ittifak arayışına girdi, yıllardır birine faşist diğerine yobaz irticacı diyordu ve halen diyor, suç chp de değil peşine takılanlarda.

Biz üçü bir arada değil türk kahvesi severiz.

muhalefetin cemmaatle yaptığı ittifağın yanlışlığı konusunda hemfikirim ancak bunu eleştirecek en son parti akp'dir. 12 yıldır gayet uyumlu bir birliktelik varken bi sıkıntınız yoktu şimdi hepsini düşman ilan ettiniz. biraz da kendi tarafınızın yanlışlarını görün. ben kendi savunduğum siyasi görüşün yanlışlarını eleştirebiliyorum ve bunu her yerde söyleyebiliyorum ama siz bunu yapamıyorsunuz. aramızdaki fark buradan kaynaklanıyor. dua edin de karşınızda azınlık da olsa bir muhalefet var ve yapılan bazı yanlışların karşısında duruyor. yoksa elimizdeki imkanların pek çoğuna sahip olamayacaktık. yasaklar engellemeler daha da çekilmez hale gelince etrafındakilerin birer birer nasıl terkedeceklerine şahit olacaksınız.( örnek:cüneyt ülsever, mehmet altan, nazlı ılıcak, cengiz çandar, TÜSİAD daha örnekleri çoğaltmak mümkün).

cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

koyun koyun demeyi bırak artık, ne arlanmaz insanlarsınız ya, 8. seçimden de mağlup çıktın, halen koyun diyorsun, tabi zevk meselesi de, sizin gibisi Hollanda da yoktur.
Ben koyun yerine koymuyorum ki padişahınız koyuyo sizi koyun yerine. İnsanları kandırdığı için kandırılmalarından korkan kendisi. Twitterı kapatmanın amacı orada yazılan gerçekler veya yalanlardan korkması. Milletine güvenen, iradesine güvenen, kendisine güvenen biri bunlardan korkmaz. Millet seçimini zaten yapar. Yalanla gerçek olanı zaten ayırt eder. Her fırsatta bunu demiyo musunuz? E o zaman sorun nedir? O halde iki seçenek kalıyo geriye. Ordaki herşey gerçek amaç açığa çıkmasını engellemek veya ordaki herşey yalan ve millet inanabilir ve seçimi etkileyebilir seçim olana kadar kapatalım. Hangi seçenek o zaman? İkinciyi seçersen direk koyun muamelesi görmüş olursun birinci seçeneği seçersen durum daha da vahim. Hangisi?

8 seçimdir, millet dediklerinizi yapıyor zaten, sizin gibi muhalefet zihin ise anca oyumuz yok şu kadar arttı yok bu kadar arttı, işte 2009 da buyduk ta 2014 te bu olduk gibi hava cıva laflar eder durur. k.k şimdiden mhp ve cemaati bağlayıp Cumhurbaşkanlığı seçiminde ittifak arayışına girdi, yıllardır birine faşist diğerine yobaz irticacı diyordu ve halen diyor, suç chp de değil peşine takılanlarda.

Biz üçü bir arada değil türk kahvesi severiz.
Sen nasıl kırma bi yapının içinde olduğunun farkında değilsin heralde. O partiyi marstan gelip kurmadılar. İçinde pkklısı, milliyetçisi, solcusu, cemaatçisi, hırsızı, soysuzu ne ararsan var. Zaten ülkenin geneline ancak böyle hitap edebilirsin. Sen ne konuşuyosun değişik.

Bu cehcahı ciddiye almayın ya ezberletmişler 2 3 kelime dönüp dönüp aynı şeyleri diyor. Beyni yok fikri var dedikleri türden bir yaratık bu.

kakababa' Alıntı:
Bu cehcahı ciddiye almayın ya ezberletmişler 2 3 kelime dönüp dönüp aynı şeyleri diyor. Beyni yok fikri var dedikleri türden bir yaratık bu.
Umutsuz vaka da hocam eğlendiriyo insanı işte :D

o değil de arkadaşlar;
ben hala Egemen ile Metehan'ın muhabbetine takılıp kalmış haldeyim.
gözünü sevdiğimin "ileri demokrasi"si sayesinde daha neler göreceğiz bakalım.
ya nasip!...
ya "ileri demokrasi"!...

o değil de arkadaşlar;
ya nasip!...
ya "ileri demokrasi"!...

teksen' Alıntı:
o değil de arkadaşlar;
ya nasip!...
ya "ileri demokrasi"!...
sen nelere kadirsin "ileri demokrasi"!
1975023_624810574265211_546042175_n.jpg

Seredar' Alıntı:
pisagorean adlı üye pm den bana hakaret etmiş.Adminlere şikayet yolu ile gönderecektim bulamadım.Burada paylaşıyorum.Sizde insanların göstermedikleri yüzlerini görün. Adminlerde gereğini yapsın lütfen.

pisagorean' Alıntı:
Bana cesitli dualar eden bu büyücüye biraz haddini bildirdim sadece arkadaslar.

teksen' Alıntı:
teksen' Alıntı:
o değil de arkadaşlar;
ya nasip!...
ya "ileri demokrasi"!...
sen nelere kadirsin "ileri demokrasi"!
1975023_624810574265211_546042175_n.jpg
Sayin hocam bu din simsarinin derdine sadece biz dusmus durumdayiz. Bu tuccar basbakanin korumasi altinda. Eee ticaret ehli ikisi de. Sattiklari mal ayni alan da cok. Simdi keyiflerini niye bozsunlar. Varsin ayetleri kebap yapsin sıkıntı yok satista. Nasil olsa aliyo millet. Bunlarin sattigini alan dusunsun. Kazigi onlar yiyo hocam. Bize ne ki.

cehcah' Alıntı:
kakababa' Alıntı:

Acaip zorunuza gidiyor değil mi, bu ustalık dönemi birde usta başılık dönemi var, sonra kurtulursunuz merak etmeyin, lan adam eninde sonunda ölecek işte, sabredin biraz :puhaha:
O ölse sen gecersin. O ve senin gibilerden sürüsüne bereket var. Boş beleş adam mi ariyosun. Olmeyle bitse iyi dedin. Tek yolu halki bilinclendirip bos adamlarin pesinden gitmemeyi ögretmek.

cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
kakababa' Alıntı:

Acaip zorunuza gidiyor değil mi, bu ustalık dönemi birde usta başılık dönemi var, sonra kurtulursunuz merak etmeyin, lan adam eninde sonunda ölecek işte, sabredin biraz :puhaha:
O ölse sen gecersin. O ve senin gibilerden sürüsüne bereket var. Boş beleş adam mi ariyosun. Olmeyle bitse iyi dedin. Tek yolu halki bilinclendirip bos adamlarin pesinden gitmemeyi ögretmek.

Bu memlekette Tayyip Erdoğan a boş adam diyenin önce beyninden, beyni varsa aklından, aklı varsa seviyesinden, seviyesi varsa muhakemesinden, muhakemesi varsa vicdanından, vicdanı varsa da aptal olmadığından şüphe ederim.
Bu dediklerinin hicbiri sende de onda da yok malesef.

Seredar' Alıntı:
Büyücüler dua etmez.İnananlar dua eder bunu bile bilmiyorsun.
Hem ne zamandan beri Allahta seni güldürsün demek büyücülük oldu :?:
İnsanlara pm yollu hakaret etmekte insanlığa sığmaz :-1:

Neyse mesajlarından nasıl biri olduğunu anladığım için uzatmadım.Ama sen sen ol bir daha öyle hakaret etme millete herkes benim gibi iyi niyetli olmayabilir.

pisagorean' Alıntı:
Bana cesitli dualar eden bu büyücüye biraz haddini bildirdim sadece arkadaslar.
Tamam kardesim ben senden özür diliyorum hakkini helal et.

Geri