Ücretsiz Akıllı Tahta Kilit Programı

Kodla Büyü
Acil yardım eder misiniz arkadaşlar bilgisayara kurdum ancak telefona barkod okuyucuyu kurmadan bilgisayara res attım şu an ekran geliyor barkodu okutamadigim için kendi kendine bilgisayarı kapatıyor.nasil cozerim bu problemi

Android 1.7 sürümünde düzenleme yaptım.
-Kilit açtıktan sonra oturum bilgilerini kayıt etmesini sağladım. Bu sayede uygulama kapansa dahi kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
-Bağlantıyı kes butonunu kullanarak başka bir tahtada oturum açabilirsiniz.
-Uygulamayı kapattığınızda tahtanın kilitlenme özelliğini iptal ettim. Siz kilitle butonuna basmadığınız sürece tahta kilitlenmeyecek. Ancak tahtadaki açma süresi dolduğunda otomatik olarak kilitlenecek.

Mrb. arkadaşlar. Programı kurdum. Flash kilidi çalışıyor. Ancak ETA1.7 telefonda bağlantı yok diyor. Telefonda Pc de mebden bağlı. sistem win7

Mrb. arkadaşlar. Programı kurdum. Flash kilidi çalışıyor. Ancak ETA1.7 telefonda bağlantı yok diyor. Telefonda Pc de mebden bağlı. sistem win7
Hocam 1.7 nin 02 şubatta güncelediğim sürümü yüklediyseniz eta1.7 android sürümünde tahtada belirlediğiniz şifreyi kayıt bölümüne yazıp kaydedin.

1.7 de chromium eklentisi combobox bölümü ve eba ders kısmına girdiğimde verimli çalışmadığını gördüm. İnternet Explorer a aracılığıyla şifre aktarımı yapan program geliştireceğim. Dolayısıyla 1.7 de internet kısmı için eta.service dosyasını güncelleme yapacağım. Güncelleme yapıldığında burada yayınlarım.

3 dk geri sayım sonrası zaman ekside ilerliyor tahta kapanmıyor
Sanırım 1.6 kurulumu yaptınız. 1.6 kurulumu yaptıysanız eğer 1.7 klasöründeki etanın içindeki lock dosyasını kurulum yaptığınız C:/Program files X64/Eta klasöründeki lock dosyası ile değiştirin.

Hocam eline sağlık program çok başarılı...Peki kilit ekranındaki görselin (fatih logo) değişmesi mümkün mü?

Son düzenleme:
Hocam programı (et1.6) tüm tahtalara kurdum sorunsuz çalışıyordu. Telefon ve flashlara da sıkıntısız kuruyordum fakat bugün sabahtan beri hiç bir flashı usb anahtar yapamıyorum. Şifre kaydedildi diyor fakat tahtayı açmıyor. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Bu arada şimdi denedim önceden hazırladığım ve sıkıntısız çalışan flash ta açmıyor artık tahtayı.

aynı sorun bende de var hocam iki aydîr sikintisiz kullaniyordum sınıfın biri ne flashla ne de uygulamayla açılıyor.kilit ekranı geliyor flashı tanıyor ama masaüstü gelmiyor.1.6 sürümünü kullanıyorum.

Hocam önceden tanıttığım flashı biçimlendirip tekrar anahtar oluşturdum çalıştı fakat elimdeki 3 flashta hala sıkıntı veriyor. Şifre kaydedildi diyor fakat tahtaya taktığımda kilidi açmıyor.

hocam elinize sağlık. Programı test etme şansım oldu tüm tahtalara kurmadan önce.
Tenefüse çıktığımda kilit ekranında 3dk kalıyor ve sonrasında tahta kapanıyor. Tahta kapanmadan önceki açık uygulama progam vs. kapanıyor.
gözden kaçırdığım bir ayar mı var. teşekkür ederim

hocam elinize sağlık. Programı test etme şansım oldu tüm tahtalara kurmadan önce.
Tenefüse çıktığımda kilit ekranında 3dk kalıyor ve sonrasında tahta kapanıyor. Tahta kapanmadan önceki açık uygulama progam vs. kapanıyor.
gözden kaçırdığım bir ayar mı var. teşekkür ederim
Android 1.6 kullanıyorsanız eğer, tahta süreli olarak açılıyor. Yani hocalarımdan gelen dönüt üzerine böyle süre verdim. Sebebi ise bazı hocalar süresiz olarak tahtayı açıp bir gün boyunca tahta açık kalıyordu. Onun için android 1.6 da 40 süreyle tahta açık kalıyor. 1.7 de bu süreyi ayarlayabiliyorsunuz. 1.6 da android ile kilitleyip tahtayı kilitleyip tekrar açmak gerekiyor.

İnternet Explorer a usbden veya androidden şifre aktarımı yapan sürümü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Dosya boyutunda da iyileştirme yaptım. Eba derste girmede problem yok. Eski 1.7 sürümü linklerini kaldırıyorum. Yukarıdaki en son 1.7 android sürümünü bu sıkıştırılmış dosyanın içerisine ekliyorum.

Ekli dosyalar

• ETAnahtar1.7_InternetExplorer.rar
    16.1 MB · Görüntüleme: 1,003
Arkadaşlar bir güzellik daha yapacağım. Kaynak kodları toparlıyorum. En kısa zamanda sizinle paylaşacağım. Benim felsefemde şu var: Bilgi paylaştıkça çoğalır. Hem isteyen gerekli eklemeleri yapar. Hem de kendi okuluna göre düzenler.

merhaba hocam programın en son sürümü 1. sayfadaki1.7 versiyonları mı? okulda ogrencıler akıllı tahatyı acmasın dıye her ogretmene flash verecez.sadece bu amacla kullanacaz.android vb işlemler yapmayacaz.bunun için hangi sinleri kurmak gerekiyor?1.6 win7 32 bitte sorunsuz calısıyor.1.7 versiyonlarda akıllı tahta sorunsuz calısıyor.tek soracagım akıllı tahtalarda sıfrelerı degıstırmek ıstersem yenıden mı kurulum yapacam?

Son düzenleme:
Android 1.7 sürümünde düzenleme yaptım.
-Kilit açtıktan sonra oturum bilgilerini kayıt etmesini sağladım. Bu sayede uygulama kapansa dahi kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
-Bağlantıyı kes butonunu kullanarak başka bir tahtada oturum açabilirsiniz.
-Uygulamayı kapattığınızda tahtanın kilitlenme özelliğini iptal ettim. Siz kilitle butonuna basmadığınız sürece tahta kilitlenmeyecek. Ancak tahtadaki açma süresi dolduğunda otomatik olarak kilitlenecek.
hocam baglantıyı kes,süre ,kilitle butonları aktif değilmi.sanki hic bir etkisi olmuyor .

ETA1-7-Lite ve ETA1_7 arasındaki fark nedir ? anlamadım biri anlatabilir mi? hangisi kurmam gerekiyor acil yardım !!

Geri