ve karşınızda 2012 model DİJİTAL PANOMUZ - Link yenilendi

Kodla Büyü
Bu panoyu ben de kulandım ama sayfa yenilemesi ram'de şişkinlik yaptığı için kasılıp kalıyordu index içine refresh kodu ekledim şimdi o sorun yok.Bilginize sunulur

ismailt' Alıntı:
Bu panoyu ben de kulandım ama sayfa yenilemesi ram'de şişkinlik yaptığı için kasılıp kalıyordu index içine refresh kodu ekledim şimdi o sorun yok.Bilginize sunulur

hocam linkler ölmüş kaynak dosyaları paylaaşmanız mümkünmü acaba

Ellerine sağlık suatozt kardeşim :) Bağlantıları yenilemen bekleniyor bilgin olsun :)

çok güzel gözüküyor hocam ellerinize sağlık. Sanki yeni idaremin tam aradığı gibi.Linkleri yenilemeniz mümkün mü acaba? :roll:

Arkadaşlar ben panoyu paylaşıldığı anda ilk kullananlardanım. Gerçekten 2 senedir kullanıyorum, görsel olarak, programlama olarak çok güzel. Bir domain satın aldık hersene yenileyerek oradan güncelliyoruz, aktif olarak okulda 2 senedir kullanıyoruz. Gerçekten oluşturan arkadaşın ellerine emeğine sağlık. Bana birkaç arkadaş internetten ulaştı, bu nedenle panonun kaynak dosyalarını arşivden çıkartıp upload ettim. Toplam 46 MB.

http://www.turkwebdesign.com/dijital_pano.rar

kaanrevan' Alıntı:
Arkadaşlar ben panoyu paylaşıldığı anda ilk kullananlardanım. Gerçekten 2 senedir kullanıyorum, görsel olarak, programlama olarak çok güzel. Bir domain satın aldık hersene yenileyerek oradan güncelliyoruz, aktif olarak okulda 2 senedir kullanıyoruz. Gerçekten oluşturan arkadaşın ellerine emeğine sağlık. Bana birkaç arkadaş internetten ulaştı, bu nedenle panonun kaynak dosyalarını arşivden çıkartıp upload ettim. Toplam 46 MB.

http://www.turkwebdesign.com/dijital_pano.rar
Hocam eğer mümkünse kullandığınız sitenin adresini yazar mısınız? Bir görüp fikir sahibi olmak isterim.

HTTP Error 404.0 - Not Found
The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Bu dijital panonun linklerinin yenilenmesi mümkün müdür acaba? Şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar yokmu bir yardım edebilecek. ben de aktif olarak kullanıyorum süper bir paylaşım fakat yeni okulumda alanları biraz düzenledim bi noktada takıldım. asp bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. nöbetçi öğretmenler kısmını komple kaldırdım. yönetim panelli bi bölüm yapmaya çalışıyorum ama işin içinden çıkamadaı.

Bugun baska okula gecen 11.sınıf ogrencim aradı. Öğretmeni dijital pano ödevi vermiş proje olarak.
Bana düzey olarak çok ağır geldi ne dersiniz?

cyln' Alıntı:
Bugun baska okula gecen 11.sınıf ogrencim aradı. Öğretmeni dijital pano ödevi vermiş proje olarak.
Bana düzey olarak çok ağır geldi ne dersiniz?
...
öğrenci seviyesine göre değişir hocam. bazen iyi öğrencileri zorlamak için verilebilir. Kaldı ki pano sistemi dediğiniz şey c# ile uygulandığında çok zor biiğirşey değil. Ayrıca öğretmenin hangi özellikleri istediğini de sormak gerekir.
.
ben bir öğrencime (öğrenciyi geliştirmek için) çok daha zor projeler verdim. Ama öğrencimin İBE stajı yaptığı yerin sahibi ile görüştüğümde okul bititkten sonra da burda çalışmasını istiyoruz. şeklinde bir görüşmemiz oldu.

:)
Bana pm atabilir misin veya buraya paylaşır mısın?
Seneye eml-anadolu-teknik... İyi öğrencileri ayırıp ayrıten ilgilenmek istiyoruz. Faydalanayım.

cyln' Alıntı:
:)
Bana pm atabilir misin veya buraya paylaşır mısın?
Seneye eml-anadolu-teknik... İyi öğrencileri ayırıp ayrıten ilgilenmek istiyoruz. Faydalanayım.
..
bizde web programcılığı ve veritabanı programcılığı var
veri tabanı öğrencilerine standart verdiğimiz hastane otomasyon / galeri otomasyon / kütüphane vb.. programları saymıyorum

diğer projeleri pm ile paylaşırım hocam. Çünkü bazı projelerimiz ÜRÜN olma aşamasında.

Arkadaşlar mükemmel bir çalışma fakat artık 7 ders saati olduğu için 11.sayfada paylaşılan dosya içindeki saat.asp 'yi ve db sini 7. saate uygun hale getirebilecek bir arkadaş var mı acaba ?

boteakif' Alıntı:
Çalışmayı kendi okuluma göre düzenledim.
Şimdilik yaptığım düzenlemeler:
1-Banner yani üst kısma okulumun adını yazdım.
2-Ayyıldız TV logosu okulumun adıyla değiştirdim.
3-Tarih kısmından 2012 ibaresini çıkartıp biraz yer kazandım ve saati büyüttüm.
4-Zaman çizelgesini okulumuz tekli eğitim olduğu için 6 saat+teneffüs+öğle yemeği şeklinde düzenledim.(Arkaplan resmini psd üzerinden yeniden düzenledim.)
5-Dizüstümde çalıştım ve dizüstüm wide(geniş) ekran olduğu için index.asp çözünürlüğü benim ekrana uymadı. Okulda bir bilgisayarda denediğimde çözünürlüğü 1280x1024 yapmama rağmen (google chrome'da) sağda ve altta kaydırma çubukları çıktı. İnternetten yaptığım arama sonucunda google chrome'un bir eklentisi(kaydırma çubukları kaldırma) en sonunda aşağıdaki görüntüyü elde ettim.
6-Artık tv ve montaj kaldı geriye onları da idaremiz çözecek inşallah.

Teşekkürler BBNET, teşekkürler @suatozt hocam.

Geri