ve karşınızda 2012 model DİJİTAL PANOMUZ - Link yenilendi

Kodla Büyü
linkler ölü bir de ben ne yaptıysam yönetici panelinden veri kaydedemiyorum. nerede eksiğim var bulamadım yardımcı olabilecek varmı acaba :?

yönetim panelini maalesef çalıştıramıyorum..
ve ben olmayınca bu pano kullanılamayacak eğer yönetim panelini çalıştıramazsam..

asp uzmanı olan yazılımcı arkadaş var mı buralarda acep ? :eek:

Çalışmayı kendi okuluma göre düzenledim.
Şimdilik yaptığım düzenlemeler:
1-Banner yani üst kısma okulumun adını yazdım.
2-Ayyıldız TV logosu okulumun adıyla değiştirdim.
3-Tarih kısmından 2012 ibaresini çıkartıp biraz yer kazandım ve saati büyüttüm.
4-Zaman çizelgesini okulumuz tekli eğitim olduğu için 6 saat+teneffüs+öğle yemeği şeklinde düzenledim.(Arkaplan resmini psd üzerinden yeniden düzenledim.)
5-Dizüstümde çalıştım ve dizüstüm wide(geniş) ekran olduğu için index.asp çözünürlüğü benim ekrana uymadı. Okulda bir bilgisayarda denediğimde çözünürlüğü 1280x1024 yapmama rağmen (google chrome'da) sağda ve altta kaydırma çubukları çıktı. İnternetten yaptığım arama sonucunda google chrome'un bir eklentisi(kaydırma çubukları kaldırma) en sonunda aşağıdaki görüntüyü elde ettim.
6-Artık tv ve montaj kaldı geriye onları da idaremiz çözecek inşallah.

Teşekkürler BBNET, teşekkürler @suatozt hocam.

Ekli dosyalar

• 220520122357.jpg
    220520122357.jpg
    345.4 KB · Görüntüleme: 2,419
  • dijital_pano.part1.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 832
  • dijital_pano.part2.rar
    4.3 MB · Görüntüleme: 814
boteakif' Alıntı:
Çalışmayı kendi okuluma göre düzenledim.
Şimdilik yaptığım düzenlemeler:
1-Banner yani üst kısma okulumun adını yazdım.
2-Ayyıldız TV logosu okulumun adıyla değiştirdim.
3-Tarih kısmından 2012 ibaresini çıkartıp biraz yer kazandım ve saati büyüttüm.
4-Zaman çizelgesini okulumuz tekli eğitim olduğu için 6 saat+teneffüs+öğle yemeği şeklinde düzenledim.(Arkaplan resmini psd üzerinden yeniden düzenledim.)
5-Dizüstümde çalıştım ve dizüstüm wide(geniş) ekran olduğu için index.asp çözünürlüğü benim ekrana uymadı. Okulda bir bilgisayarda denediğimde çözünürlüğü 1280x1024 yapmama rağmen (google chrome'da) sağda ve altta kaydırma çubukları çıktı. İnternetten yaptığım arama sonucunda google chrome'un bir eklentisi(kaydırma çubukları kaldırma) en sonunda aşağıdaki görüntüyü elde ettim.
6-Artık tv ve montaj kaldı geriye onları da idaremiz çözecek inşallah.

Teşekkürler BBNET, teşekkürler @suatozt hocam.
Teşekkürler hocam...

Biz de okulumuza bir tane yapmıştık. Dynamic Info Screen adlı bir yazılım kullandık. Ama parçalar web sayfaları şeklinde. Ders programı da var. Excel dosyasında programı alarak yayınlıyor. Galeri kısmı çok kullanışlı. Resimleri klasöre atıyorsunuz. Kendisi sırayla yayınlıyor. Web galerilerinde olduğu gibi teker teker eklemenize gerek yok.
Ekranı da zil bilgisayarımıza kurduk. Bilgi ekranını bilgisayara ikinci ekran olarak bağladık. Ekran olarak dizüstü bilgisayardan çıkardığımız LCD paneli kullandık.

İlgilenenlere kaynak kodları gönderebilirim.

Ekli dosyalar

• DSCN5385.jpg
    DSCN5385.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 2,397
  • DSCN5384.jpg
    DSCN5384.jpg
    79.9 KB · Görüntüleme: 2,397
  • DSCN5386.jpg
    DSCN5386.jpg
    52.7 KB · Görüntüleme: 2,398
  • DSCN5388.jpg
    DSCN5388.jpg
    39.2 KB · Görüntüleme: 2,397
indiriyorum teşekkürler hocam

hocam kullanımı ile ilgili de açıklama koyarsanız seviniriz.

ihtiyacı olan arkadaşlarda olacaktır mutlaka( mesela sadece .xls dosyalarını değiştirmemiz yeterli olacak mı bunun için vs )

myesil' Alıntı:
Biz de okulumuza bir tane yapmıştık. Dynamic Info Screen adlı bir yazılım kullandık. Ama parçalar web sayfaları şeklinde. Ders programı da var. Excel dosyasında programı alarak yayınlıyor. Galeri kısmı çok kullanışlı. Resimleri klasöre atıyorsunuz. Kendisi sırayla yayınlıyor. Web galerilerinde olduğu gibi teker teker eklemenize gerek yok.
Ekranı da zil bilgisayarımıza kurduk. Bilgi ekranını bilgisayara ikinci ekran olarak bağladık. Ekran olarak dizüstü bilgisayardan çıkardığımız LCD paneli kullandık.

İlgilenenlere kaynak kodları gönderebilirim.
hocam sizin yaptığınız bu panoyu bende yapmak istiyorum fakat,dosyaları wamp server içierisine atıyorum.editörden yolunu yazıyorum fakat sadedce saat ve hava durumundan başka bişeyçımıyor.Program php satır 134 de hata veriyo.
Sizden ricam tam olarak kurulumu nasıl yapabiliriz.Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    230.6 KB · Görüntüleme: 2,358
Wamp server ayarlarından Notice uyarılarını devre dışı bırakman lazım.

Şimdi tam hatırlayamıyorum ama ERR_REPORTİNG gibi bir şey olacak...

arkadaşlar nöbet yerlerini nasıl değiştiriyoruz acaba?nöbet yeri ekleme v.s.

şu panonun kaynak dosyalarını yeniden atsanız size zahmet arkadaşlar. ilk mesajdaki linkler ölü. açılmıyo.teşekkürler...

lyon-85' Alıntı:
şu panonun kaynak dosyalarını yeniden atsanız size zahmet arkadaşlar. ilk mesajdaki linkler ölü. açılmıyo.teşekkürler...
Hocam konunun 11. sayfasında benim biraz değiştirmiş olduğum dosyalar var. Onlar işinize yararsa oradan indirebilirsiniz.

arkadaşlar dijital panoyu locale kurdum. admin girişi yapıyor ama sol taraftaki menüleri değiştiremiyorum.yanlarındaki + işareti çıkmıyor.nöbetçi ekleme v.s

Hocam çalışma için teşekkür ederiz aynı zamanda 11. sayfada linkleri tekrar veren hocamada teşekkürler. Win7 iis kurulumu biraz sıkıntılı geçtikten sonra sonunda sitemimiz aktif hale geldi. benim yalnız şöyle bir sorunum var aradım ama çözüm bulamadım ben pc ye çift çıkışlı ekran kartı taktım geniş ekran diyip sayfayı sola taşıdım hiç sıkıntı yok. yalnız chrome un simgesi başlat çubugunda duruyor ve arkadaşlar bu simgeye tıklayınca sayfa küçülüyor. simgeyi başlat çubugundan silme şansım varmıdır? bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.

ARKADAŞLAR PANONUN SON HALİ VE 8 DERS SAATİNE GÖRE UYARLAYIP KULLANAN VAR MI ACABA? PAYLAŞA BİLİR Mİ ACABA?

Geri