Vekil oğlu polisi tek sıraya dizdi!

Kodla Büyü
Kendinizle çelişmeyin hocalarım lütfen, polis iktidarın değnekçisiyse, iktidarın milletvekiliyle, il genel meclis üyesiyle çocuğuyla neden papaz oluyor peki

Demek ki polis şöyle böyle diye genellemek yanlış, istediğiniz kadar olumsuz örnek gösterin bu yine de genellemeyi gerektirmez, öğretmenler ölsün o zaman arkamızdan iyi konuşan yok neredeyse...

Mantığı şöyle de kurabilirsiniz pekala, copla diyen hükümet, saldır diyen hükümet, yeri gelince ip gibi dizip vekil oğlunun önüne dizen de hükümet, o zaman arada hep polis sütoğlan muamelesi görmüş olmuyor mu, neyse, demek istediğim meslek grupları için genelleme yapmak yanlış..

technolog' Alıntı:
Yaptığımız kazalarda trafik ekibi elmesi lazım deyip olay yerinden aman başımıza kalmasın diye uzaklaşan polis. gibi örnekler cogaltılar bilir.

Ayrıca bu adam vekil oglunun ensesinden tutup tekme atıyorsa bizi yakalarsa kim bilir ne yapar. Az bile yaptılar.

Geçenlerde bir savcı yapılan işlemin aslında rutin oldugunu ve hep böyle yapıldıgını ancak medyaya yansıyınca garipsendiğini söyledi bence haklı. İstisnalar tabiki olmuştur. Bu o durumların yanlış oldugunu gösterir. Teşhiste gurur onur olmaz. Suçun yoksa cıkar gidersin.

Bence 3-4 polisin adama nasıl davrandıgını izleyip oyle yorum yapın. Bu adamın sucu babasının vekil olmasımı? akp li olması mı?

Yanlış anlaşılmasın akp li değilim ama medya lincine karşıyım.

Televizyonda, gazetelerde dayak goruntuleri yok teşhir goruntuleri var. Nasılda tesadüf ama değil mi?

"Hepimiz hrantız" vardı tam bitti derken "hepimiz 8 numaralı komseriz" cıktı. Olayı bosverin tutkunluga bakın. Okulda müdür, arkadasımızı dovse okul kamera goruntulerini ortaya cıkarmaya cesaret edemeyecek bi sürü meslektasımız vardır eminim. Hatta görüntüleri silecek :)

Ne dövmesi yahu ...eğer dövülmüş olsaydı doktor raporunda darp izi görülürdü sadece ensesinde kızarıklık var o da binadan çık dedikleri halde çıkmadığı için çıkarılması sırasında olmuş.....Burada polisin her yaptığı doğrudur diyen yok .....burada eleştirilen şey milletvekilinin kendisine bile değil .....oğluna ayrıcalık tanınması.....O kadar link verdik o teşhirden önceki görüntüler de var normal vatandaşa bir senedir yaptırılmayan teşhir de var....Bir önceki sayfada işin prosedürünü eski bir savcı anlatmış biraz oku o kadar iddialıysan.

netame' Alıntı:
Kendinizle çelişmeyin hocalarım lütfen, polis iktidarın değnekçisiyse, iktidarın milletvekiliyle, il genel meclis üyesiyle çocuğuyla neden papaz oluyor peki

Demek ki polis şöyle böyle diye genellemek yanlış, istediğiniz kadar olumsuz örnek gösterin bu yine de genellemeyi gerektirmez, öğretmenler ölsün o zaman arkamızdan iyi konuşan yok neredeyse...

Mantığı şöyle de kurabilirsiniz pekala, copla diyen hükümet, saldır diyen hükümet, yeri gelince ip gibi dizip vekil oğlunun önüne dizen de hükümet, o zaman arada hep polis sütoğlan muamelesi görmüş olmuyor mu, neyse, demek istediğim meslek grupları için genelleme yapmak yanlış..
yani şöyle düşünelim bir öğretmen bir milletvekilinin danışmanının oğlunun kulağını çekmiş sonra bütün öğretmenleri sıraya dizip çocuğa taşhis yaptırmış...sonrada olayı duyan polisler ya zaten öğretmenelr hep böyle zaten 15 saat çalışıyorlar dese doğru olurmu?
Hakkı adaleti onu savunmayanlar için bile savunmak demokrasinin hatta insanlığın gereği değilmidir?

netame' Alıntı:

Söylediklerinizde haklısınız hocam. benim dediğim daha dün bu olaya alternatif olarak rastladığım bir haber vardı. Vatandaş A nın kalça kemiğini kırmış polisler ve 1 senedir teşhis için bekliyor A. O kalça kemiğini ben kırmadım, sende kırmadın. Polisin ne kadar polis olduğunu sağır sultan biliyor.

ekleme:
ahanda o vatandaş şimdi buldum:
http://siyaset.milliyet.com.tr/bu-ne-hi ... efault.htm

polisler hiç düşünmeden (istelerde pek yapamazlar ) değnek salladılar.Taki o değneklerden biri değnek sallamayı emreden sahibinin bir tarafını incitene kadar . Olay bu kadar basit..

cumhurtorun' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
http://www.samanyoluhaber.com/gundem/Siraya-dizilen-8-numarali-polis-konustu/806167/

Vekil çocuğu bir de çıkmış televizyona açıklama yapıyor. Beni polisleri sıraya dizdiren biri gibi gösteriyorlar diyor. Yukarıda da polisin açıklaması. Elinizi vicdanınıza koyun ve hangisi gerçek olabilir az biraz düşünün. İlçe emniyet müdürünü de ayrıca tebrik etmek gerekir. Yakında kendisini daha yüksek görevlerde göreceğimize adım gibi eminim.

Türkiye öyle bir yer haline geldi ki, işini düzgün yapan, güvenebileceğim tek bir kurum kalmadı.

Bu mesajı dün yazmıştım. Şu an haberleri izliyorum ve o ilçe emniyet müdürü, Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanmış. Yükseleceğini umuyordum da bu kadar kısa sürede değil :) Tam muz cumhuriyetine döndük ama anlayana.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21096824.asp

yaşasın adalet. ülkemiz adalet ve özgürlük timsali oldu. tüm dünya bizi örnek alıyor.

uygulama doğru. yanlış olan bunun sadece seçkinler için uygulanması.

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü üstün yalakalık hizmetinin ödülü olarak Hatay il Emniyet Müdür Yardımcılığına getirilmiş. Yeni görevinde de üstün yalakalığına devam edeceğine inanıyoruz. Gelecek dönem Emniyet Genel Müdürü ya da İçişleri Bakanı olarak görürsek şaşmayalım :alkis: :alkis:
http://gundem.milliyet.com.tr/dortyol-e ... efault.htm

eskisehir' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
http://www.samanyoluhaber.com/gundem/Siraya-dizilen-8-numarali-polis-konustu/806167/

Vekil çocuğu bir de çıkmış televizyona açıklama yapıyor. Beni polisleri sıraya dizdiren biri gibi gösteriyorlar diyor. Yukarıda da polisin açıklaması. Elinizi vicdanınıza koyun ve hangisi gerçek olabilir az biraz düşünün. İlçe emniyet müdürünü de ayrıca tebrik etmek gerekir. Yakında kendisini daha yüksek görevlerde göreceğimize adım gibi eminim.

Türkiye öyle bir yer haline geldi ki, işini düzgün yapan, güvenebileceğim tek bir kurum kalmadı.

Bu mesajı dün yazmıştım. Şu an haberleri izliyorum ve o ilçe emniyet müdürü, Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanmış. Yükseleceğini umuyordum da bu kadar kısa sürede değil :) Tam muz cumhuriyetine döndük ama anlayana.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21096824.asp

yaşasın adalet. ülkemiz adalet ve özgürlük timsali oldu. tüm dünya bizi örnek alıyor.
bende dün yükseleceğini söylemiştim, ama hakkaten skeç gibi bu kadar jet hızıyla yapılmaz artık. böyle ufak ufak olayların bütününe baktığında ülkenin ne kadar monarşik bir hale gidiyor olduğunun bir göstergesi daha, hala ileri demokrasiye gidiyoruz söylemlerine kanmaya devam etsin millet bakalım sonu nolacak.

ilon' Alıntı:
Ak Partili vekil eski bir MHP'liymiş. Çocuğu ve kendisiyle ilgili Hataylılar pek de olumlu görüşte değillermiş....Benzer davranışı sık sık yapıyorlarmış

Ak Parti kaç yıllık parti ki? Hepsi ordan burdan gelme zaten.

Eski partisinin önemi yok bu mevzuda diye düşünüyorum. Çünkü o eski partisinde bulunsa ONA BU AYRICALIK

TANINMAZDI.

Ona bu ayrıcalığın tanınmasının nedeni ŞİMDİKİ PARTİSİ. Eleştirmemiz gereken de eski partisi değil, şimdiki partisi. O eski partide iken böyle tavır gösteremedi ise hatta eski partisi bundan dolayı tebrik bile almalı.

O milletvekili ve oğlunun ne halt olduğu da önemli bir konudur ama onlara tanınan ayrıcalık burada daha konuşulmaya müstehak.

Ayrıca polis memuruna tehdit savuran, "istesem üzerindeki üniformayı soydururum" diyen Ak Parti gençlik kolları başkanı kantincinin eski partisini de merak etmedim değil.

Buzkırıcı' Alıntı:
10 polis*4 40 kisi bir de*4 akraba desek tuh be 2013 sonbaharina gitti 160 oy

Sadece 10 oy gitti arkadaşım.

Akrabalarımız dahi başbakanı babalarının oğlu zannediyor çünkü. Babalarının oğlu başbakanı kendi akrabalarından çok savunuyorlar. Kendi akrabaları hükümetin icraatlarından dolayı zarar gördüğü zaman bile kendi akrabasını değil de "babasının oğlu" başbakanı savunuyor.

Bir de başbakan bir hata yaptığında nedense kimilerine göre hep "çevresinden yanlış yönlendirilmiştir aslında şeker gibi" deniyor. Yani başbakana hiçbir halde toz kondurulmuyor.

Adam öğretmeni rezil ediyor yanlış bilgilerle ama hep "çevresinden yanlış bilgilendirilmiş" oluyor. Yahu başbakan neden

HALA

VE

HEP

MAĞDUR???

Bir de NASIL?

jemba35' Alıntı:
Buyrun buda çocuğun babasının savunması. Bunu okursanız polisler haksız. hem daha 1 ay önce bir grup polis bir erkeği ailesinin yanında eşek sudan gelinceye kadar dövdü adamın yüzü gözü mosmor ama sonuç... tam bir fiyasko. Açıkçası polisler kendileri bir .... sanıyorlar. Kimse hemen vekili ve oğlunu suçlamasın.

http://www.memurlar.net/haber/264245/

Çocuğun yaptığı densizlik en hafifi

savcısından tut da, emniyet amirine kadar, hepsinin yaptığı yalakalık, TANIDIKLARI AYRICALIK insanları rahatsız eden.

ilon' Alıntı:
cagdas' Alıntı:
teksen' Alıntı:
bu ne ya, adam direk antetli kağıtla resmi olarak torpil yapılsın demiş :eek: . millet daha kpss'de kopya varmı, yokmu onu tartışıyor. bunlar sadece sızıntılar.

şaka herhalde bu akpli milletvekili chpli olduğu belli birisinden Osman Kaçmazdan mı bunu isteyecek :) daha inandırıcı birçok örnek bulabilirsiniz....

Neyse bu olayda vekil oğlu ve danışmanı kadar bir diğer suçlu emniyet müdürü ve validir

Çocuğun sıraya dizme olayından önceki .....olaydan hemen sonraki görüntüleri
http://webtv.hurriyet.com.tr/2/35769/21 ... uleri.aspx

Başka partililerin gaf yaptığına inanıyorsun, gaflarını anlatıp, ballandırıp, göbeğini kaşıya kaşıya gülüyorsun da

ak partili vekillerin gaf yaptığına neden inanmıyorsun?

diye sorardı Nasrettin Hoca olsa.

zahmet edip mesajları okusaydın olay ilk duyulduğunda ayrıntıları paylaştığımı o yazdığım bilgininde bir ayrıntı olduğunu görürdün...önemli olanın parti değil kişi olduğunu söylemey çalışmıştım ...zira daha önce bir milletvekilinin benzer bir olaydan dolayı istifa ettirildiğinin linki de var....en azından ilk sayfalara bak.

jemba35' Alıntı:
Buyrun buda çocuğun babasının savunması. Bunu okursanız polisler haksız. hem daha 1 ay önce bir grup polis bir erkeği ailesinin yanında eşek sudan gelinceye kadar dövdü adamın yüzü gözü mosmor ama sonuç... tam bir fiyasko. Açıkçası polisler kendileri bir .... sanıyorlar. Kimse hemen vekili ve oğlunu suçlamasın.

http://www.memurlar.net/haber/264245/

Arkadaşım kantinci ile bir polis memuru tartışmış.

Bu vekil çocuğunun NE İŞİ VAR ORADA? Hava basmak için gelmiş, havasını almışlar. Darp falan yok, veledi tutup dışarı çıkarıyorlar.

Darb edildim diye şikayetçi olmayı biliyor(darb edilmediği halde)

Eh, bir zahmen kantinci arkadaşına deseydi ki;

Tartıştıysan şikayetçi ol, beni neden çağırıyorsun emniyete...

anladık olaya ve bu konu başlığına yeni daldın ...da... bari baştan itibaren okusan ya mesajları?!

obsearchver' Alıntı:
ilon' Alıntı:
cagdas' Alıntı:
teksen' Alıntı:
bu ne ya, adam direk antetli kağıtla resmi olarak torpil yapılsın demiş :eek: . millet daha kpss'de kopya varmı, yokmu onu tartışıyor. bunlar sadece sızıntılar.

şaka herhalde bu akpli milletvekili chpli olduğu belli birisinden Osman Kaçmazdan mı bunu isteyecek :) daha inandırıcı birçok örnek bulabilirsiniz....

Neyse bu olayda vekil oğlu ve danışmanı kadar bir diğer suçlu emniyet müdürü ve validir

Çocuğun sıraya dizme olayından önceki .....olaydan hemen sonraki görüntüleri
http://webtv.hurriyet.com.tr/2/35769/21 ... uleri.aspx

Başka partililerin gaf yaptığına inanıyorsun, gaflarını anlatıp, ballandırıp, göbeğini kaşıya kaşıya gülüyorsun da

ak partili vekillerin gaf yaptığına neden inanmıyorsun?

diye sorardı Nasrettin Hoca olsa.

BÖYLE OLUR DEMOKRASİNİN İLERİSİ,

NE DEMELİ,

AK DEMOKRASİ

ilon' Alıntı:
zahmet edip mesajları okusaydın olay ilk duyulduğunda ayrıntıları paylaştığımı o yazdığım bilgininde bir ayrıntı olduğunu görürdün...önemli olanın parti değil kişi olduğunu söylemey çalışmıştım ...zira daha önce bir milletvekilinin benzer bir olaydan dolayı istifa ettirildiğinin linki de var....en azından ilk sayfalara bak.

Arkadaşım belki yanılıyorumdur, ama takiye yapıyorsun gibi geliyor bana.

Neyse bir ayrıcalık tanındı ise milletvekiline bu onun ŞİMDİKİ PARTİSİNDEN DOLAYI SAĞLANAN BİR AYRICALIKTIR. Burada hem fikirsek, o ayrıntı ABESTLE İŞTİGALDİR. Takiyenin turnusolüdür.

ilon' Alıntı:
anladık olaya ve bu konu başlığına yeni daldın ...da... bari baştan itibaren okusan ya mesajları?!

10 sayfanın hepsini okudum, elbette ilk sayfaları önce okudum, 4. sayfadan başladığımı mı düşündün? Yanılmışsın.

Hepsini okumasam, senin orta sayfalardaki mesajına nasıl cevap vereyim, tek tek hepsini okudum ki gördüm mesajlarını.

Takiye mi :) senden mi korkup takiye yapacağım burada :!: Neyse
Daha önemli bir mesaj var şu anda izninle abes olmazsa ! paylaşayım şurada
-----------------
Dörtyol emniyetten bir mesaj
---------
''Dörtyol ilçe emniyet müdürlüğünde görev yapıyorum. Malum olaydan dolayı moral olarak bitmiş durumdayız, katkılarınızdan dolayı sizlere minnettarız. Bulunduğumuz yer terör bölgesi ancak biz dağdaki terörist yerine siyasilerin ve siyasilerin tetikçiliğini yapan amirlerimizin terörü ile uğraşmaktayız. Forumda sadece İlçe müdürü Mustafa MARANGOZ' dan bahsediyor.

Bunun yanında görüntülerde gözüken kırmızı tişörtlü İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ali NAMLI ve yine görüntülerde gözüken kareli gömlekli Asayiş Br. Amiri Komiser Önal UZUN milletvekili çocuğunu bizzat kendimakam otoları ile hastaneye götürerek hastaneden düzmece bir rapor almışlardır.

Halen Bu şahıslar personelimizi oraya buraya sürdürmekle ve birim değiştirmekle tehdit edip hakaret etmektedirler. Şu an belirttiğim şahıslar hiç utanmadan personel arasından kelle avına çıkmış durumdalar. Bu şahıslarıda kamuoyu ile paylaşırsanız seviniriz. Çünkü sosyal paylaşım sayfalarından, yani sizin sayfanız başta olmak üzere tüm polis sayfalarından, ulusal basından çekiniyorlar.. Kendi isimlerinin karışılmamasını istiyorlar.. Fakat tehditlerinden de geri kalmıyorlar.sizin varlığınız bizim sahipsiz olmadığımızı bize hissettiriyor, teşekkürler hepinize.. Şimdiden ilginize çok ama çok teşekkürler...

---
kaynak memurlar net

o teşhis savcılık emri ile yapılmış... yanlış olsa bile kanuni... hoş polis şikayet eden bir sürü insanı bir çok savcı oyalamakta ama neyse...

sizin varlığınız bizim sahipsiz olmadığımızı bize hissettiriyor, teşekkürler hepinize.. Şimdiden ilginize çok ama çok teşekkürler...

ayrıca sahipsiz olayına taktım... sahibinden tekmeyi yeyince milleti hatırlamışlar...

“Olaydan bu yana siyasi kanattan hiçbir telefon almadık. Ancak STK’lar, öğretim görevlileri ve eşimin meslektaşlarından inanılmaz destek teleofnu aldık. Dörtyol İlçe Emniyeti’nin telefonları kilitlenmiş durumda. Artık bu ülkede 3 siyasi erkin bağımsız olmadığını düşünüyoruz. Eşim 10 yıllık polis.

birde mağdur memurun eşi konuşmuş ki son cümle referandum zamanı çok söylendi... haberde daha bir çok şey var...

http://haber.gazetevatan.com/nikah-sahi ... 4/1/Gundem

benim düşüncem olayın gerçekten hükumet milletvekillerinin tamamen iktidar sarhoşluğundan olduğu ama polisin anlattığı gibi de tam olarak tost ve çay fiyatları yüzünden olmadığıdır... büyük ihtimalle adamı (akp'li kantinciyi) polis ciddi ciddi tehdit etmiştir (polis tavrı nasıldır bilinir...) bu da bir tanıdık vasıtasıyla bunu bildirmiş akp teşkilatına... milletvekili oğlu amir ile konuşmaya gelmiş... oda bir tavır ile karşılaşınca görürsün sen diyerek artistliğini yapmıştır. (tahmin)

sen erkek-kadın deme on kişiyle birlik ol bir adamı (bayanı) döv,
Batıda allah yaratmış deme malum yerde çiçek-şeker dağıt,
vs vs vs vs
sonra da sana haksızlık yapılınca ( ki bu olayı hiç tasvip etmiyorum sorumlular gereken cezayı almalı)
yandım allah de..
ya senin yaktıkların demezler mi adama

arkadaşım sapık öğretmenlerden dolayı nasıl bütün öğretmenler suçlanamazsa burada da bazı polislerin hataları yüzünden bütün polisleri suçlayamaz özellikle bu mağduruiyeti görmezden gelemezsin....
refleto verdiğin linkte hatalı karar veren savcının açıklamaları var aşağıda daha önc ebu konuda alıntıladığım bir bölüm var
ilon' Alıntı:
Eski bir savcıdan da olaya tepki...İşin usul (yargı usulu) yönünden hatalarını da belirtmiş
----------------------

Savcı hanımın 2 skandal hatası

1- Ömer Uzun ve İstemi Kağan Türkoğlu, Komiser Yrd. Murat Emer ve polis Alper Atilla isimlerini belirterek şikâyetçi olduğu halde, Cumhuriyet Savcısı Gülcan Bardakçı'nın "teşhis emri" vermesi skandaldır.
Şikâyetçi açıkça isim veriyor savcı hanım, "ismini hatırlayamam ama görürsem bilirim" demiyor ki.
Kaldı ki iddia TCK.86/2, yani takibi şikâyete bağlı en hafif yaralama iddiası.
İlle de teşhis yaptıracaksanız şüphelinin fotoğrafı üzerinden teşhis yaptırılsın talimatını neden vermediniz savcı hanım?
Konu siyasal diye ifadeleri siz alıyorsunuz da teşhisi neden emniyet müdürüne bırakıyorsunuz?
Yeni olabilirsiniz ama bu acemilik size çalıları ezme özgürlüğü verse de çam devirme hakkı vermez.
2- Hiçbir savcı şüphelileri neden tutuklamaya sevk etmediğinin gerekçe tutanağını hazırlamaz.
Doğrusu ilk kez gördüm.
Savcı hanım CMK.100/4 gereği "Adlî para cezasını gerektiren veya hapis cezasının üst sınırı bir yıldan fazla olmayan suçlarda tutuklama kararı verilemez" hükmü sebebiyle tutuklamaya sevk işlemi yap(a)madığını belirten bir tutanak tutmuş.
Yani savcı hanım "kusura bakmayın kanun izin vermediği için tutuklamaya sevk edemiyorum bu polisleri" diyor.
Aklınca kendini siyasetin hışmından koruyor.
Yazıklar olsun!

Teşhis değil teşhir

Ne yaptığından habersiz emniyet müdürünün polisleri sıraya dizmesi, şüpheli teşhisi değildir.
Bilakis "teşhir kepazeliği"dir.
Zaten şüpheli teşhisi böyle yapılmaz.
Polis Vazife ve Selahiyetleri Kanunu Ek 6. maddeye göre; teşhiste bulunan kişi ile teşhis işlemine tâbi tutulan kişilerin birbirini görmemesi gerekir.
Teşhis alanında her şikâyetçi aynı anda bulunmaz.
Emniyet personeli, ağırlığı olmayan ithamlar için aleyhindeki şikâyetten daha ağır bir muameleye tabi tutulamaz.
Katil mi teşhis ettiriyorsun, terörist mi, hain mi?
Ayrıca bu şekilde sıradan bir adli olay için terör personeli dâhil tüm emniyet personeli deşifre edilemez.
Ayrıca kantin işletmecisi Ömer Uzun ve vekil oğlu İstemi Türkoğlu "sürgün tehdidi, üniformayı çıkar" gibi sözlerle görevli memurlara hakaret ve tehdit suçlarından mağdur polislerin şikâyeti olmasa bile doğrudan soruşturulması gerekir. (TCK.125 ve 265)

Gültekin AVCI

ilon' Alıntı:
Aslında biraz da soruşturma yöntemiyle ilgili .....Polis müfettişleri il emniyet müdürlüğü bekleyen kızaktaki 1.sınıf emniyet müdürleridir. Hatay'a giden 2 p müfettişi sizce ne yapar? :!:
bu arada bir link
http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=185502 :p

Hocam haber süper. Hele ki "Takma badem bıyık kullandılar" ve " 3 adet badem bıyık ve çeşitli ebatta kumaş pantolonlar bulundu." süper olmuş.

twitterdan bir duyum:”Hatay'da polislerini 'teşhir'ettiren emniyet müdürünün ataması askıya alındı.” ....... Doğru ise tebrikler ama O polisleri öyle rezil eden asil yönetici validir

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21099125.asp

i5962586_polissira-jpg

-abi siz neden her sabah böyle duruyosunuz -büyüyünce sen de durursun!

Dörtyol Emniyet Müdürü,
AKP'li vekilin oğluyla tartışan polislere,
"Küfür bile etse sesinizi çıkarmayacaksınız" diye çıkışmış.
Amir haklı...
Tartıştıkları insan ne öğrenci, ne işçi.
İnsan büyüklerine karşı biraz saygılı olur canım!...
Ünal SAKMAN
|alıntı|

Geri