Yeni Dijital Pano E-Pano.net

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

ahmetkirik

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar uzun bir uğraşın sonunda kendi tasarımım dijital panoyu değerli meslektaşlarımın kullanımına sunuyorum. yapmanız gereken üye olmak ve yönetim panelinden okulunuzla ilgili bilgileri girmek görsel olarak güzel ve sade bir pano tasarladım öneri ve görüşlerinize açığım kullanıp deneyin çıkan sorunları bana bildirirseniz sevinirim. Benim gözden kaçırdığım sorunlar varsa düzeltip daha işlevsel hale getirebiliriz. İyi çalışmalar.
11.jpg

Adres: E-pano.net
slider-768x432.jpg

Örnek Sayfa : KIRŞEHİR Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi

Mail Adresim : ahmetkirik@gmail.com

E-PANO UYGULAMASI HAKKINDA

- Yönetim Paneli sayesinde tüm içerikleri girebilme imkanı

- TRT Haber Sitesinden Eğitim haberlerini otomatik alıp duyuru şeklinde yansıtma imkanı

- Yönetim Panelinden Seçtiğiniz İlinizle ilgili 3 günlük hava durumunu otomatik şekilde yayınlama imkanı

- Girmiş olduğunuz ders saatlerinize göre ders bitme süresi hesaplama

- 10 adet slider ile görsel duyurular yayınlama

- 12 Nöbet Yeri ve Nöbetçi öğretmen yayınlama seçeneği

- Kayan yazı formunda duyurular yayınlama

- Sadece Üyelerin giriş yapabileceği güvenlik sistemi eklendi

- Ayın öğrencilerinin duyurularını yapabileceksiniz.

- Slider dan Doğum Günü kutlaması yeni

- Slider Müdür Mesajı yeni

- Slider Duyur Özelliği yeni

- Güvenlik açısında eklediğiniz resimleriniz bir sonraki eklemenizde tamamen silinmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam bizim tv android ve meb sertifika yükleme sorunumuz var. nasıl yardımcı olabilirsiniz.
tüm tavsiyeleri yapmamıza rağmen "sertifika yüklenmedi" diye bildirim çıkıyor.

Hocam denedim gayet güzel kişiselleştirebilme eklersen herkes kullanır bence
1.Slider kısmını 5 ile kısıtlı olması yerine sayıyısını yönetici belirlesin
2.Nöbet yerleri de aynı şekilde 2 öğretmen ekleyebilmeli yada ayı bölgeye alt satıra
3.Ayın öğrencisini kullanma veya kullanmama olma ben istemiyorum mesela

Hocam denedim gayet güzel kişiselleştirebilme eklersen herkes kullanır bence
1.Slider kısmını 5 ile kısıtlı olması yerine sayıyısını yönetici belirlesin
2.Nöbet yerleri de aynı şekilde 2 öğretmen ekleyebilmeli yada ayı bölgeye alt satıra
3.Ayın öğrencisini kullanma veya kullanmama olma ben istemiyorum mesela
teşşekür ederim fikirleriniz için hocam ilk etapta 5 slider yaptım ne kadar üye olur ve hosting depo alanını doldururmu diye ama ileride 10 olabilir zaten içerik girilmeyen slider çalışmıyor.
ayın öğrencisi kısmına alternatif ne olabilir aceba görüşlerinize açığım.

tebrikler hocam. aklımda benzer bir proje vardı. duyuruları daha dikkat çekici olabilecek şekilde tasarım üzerinde düzenlemeler yapılabilir.

Öncelikle teşekkür ederiz çalışma için. Öcelikler silider üzerindeki yazı arkasındaki açık mavi zemin üzerine açık gri zemin olsa daha iyi olur. Bu arada ders saatlerini kaydedemedim. 08:30 yazıyorum kaydetmiyor.

Öncelikle teşekkür ederiz çalışma için. Öcelikler silider üzerindeki yazı arkasındaki açık mavi zemin üzerine açık gri zemin olsa daha iyi olur. Bu arada ders saatlerini kaydedemedim. 08:30 yazıyorum kaydetmiyor.
Ders saati ekleme bölümü düzeltim hocam bir deneyin. acık gri renk ekledim deneyelim.

Teşekkür ederim. Yalnız açık gri olarak gözükmedi.Bir de Silder da haber özeti girmediğimiz zaman resim üzerindeki arka plan rengi gözükmese daha iyi olur

Teşekkür ederim. Yalnız açık gri olarak gözükmedi.Bir de Silder da haber özeti girmediğimiz zaman resim üzerindeki arka plan rengi gözükmese daha iyi olur
Hocam resimleriniz cok açık ton ondan kaynaklnıyor. birde daha kaliteli resim yukleyelim ön planda slider olması için. Zemin gözükmeme olayını yapayım .

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri