Yeni Dijital Pano E-Pano.net

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
teşekkürler, demek istediğim haber slyatı değil direkt foto slaytı olsun hızlı yükleme açısından diğer türlü tek tek yükle kaydete bas falan uzun sürüyor
Onuda ayrı slider bölümü ve 10 adet resim hızlı yükleme bölümü yapabilirim.Sadece Resimler Yüklenir yazıları olmaz Panoda rasgele yayınlanır uygun mu hocam. Üzerinde çalışayım.

birde merak ettiğim husus mesela slider bölümünde ilk eklenen 1 den 10'a doğru ilerlese ve 10'a ulaştığında görünümden çıksa , yeni eklendiğinde 1. olarak ekranda gözükse çünkü sıralama da sıkıntı olacak hangisini sileceğiz her defasından o resimleri yendiden sıralamak zorunda kalırız

birde merak ettiğim husus mesela slider bölümünde ilk eklenen 1 den 10'a doğru ilerlese ve 10'a ulaştığında görünümden çıksa , yeni eklendiğinde 1. olarak ekranda gözükse çünkü sıralama da sıkıntı olacak hangisini sileceğiz her defasından o resimleri yendiden sıralamak zorunda kalırız
Hocam böyle yapmamın sebebi resimlerinizin kaydını tutmamak bir sürü üye olan oluyor ve haliyle sürekli resim yüklese bunlar hosting e gereksiz veri olarak kalırdı. sadece yayında olan resimler hostta duruyor siz yeni eklediğiniz anda eski resimleriniz silinmis oluyor. Güvenilirlik açısından düşündüm. Tabi dediğiniz şekilde de yapılabilir ama çok uğraşmak gerekiyor. Ama Yeni Bir özellik olarak toplu slider resim bölümü yapmaya başlayacağım oradan etkinliklerle ilgili toplu resim yükleye bileceksiniz. Kolay Gelsin

hocam ben yayınlamaya başladım sayılır son testlerdeyim trt haberi kaldırsak yada kapatma seçenekli olsa en azından alt satırı birazda genişletmiş oluruz hem benim video daha büyümüş olur 55 inch ekranda

http://e-pano.net/epano/bal
Bunu deneyeyim haber veririm Hocam. Ama Çok farketmiyor bir kaç deneme yaptım video alanı ile ilgili orayı anlamlı sözler olarak değiştirip slider a 10 saniye yada sizin belirlediğiniz geçiş süresi kadar video ekleme yapılabilir diye düşünüyorum sizce iyi olur mu?

Onuda ayrı slider bölümü ve 10 adet resim hızlı yükleme bölümü yapabilirim.Sadece Resimler Yüklenir yazıları olmaz Panoda rasgele yayınlanır uygun mu hocam. Üzerinde çalışayım.
uygundur hocam, ben panoyu öğretmenler odasında kullanıyorum, bizim öğretmenler bayıldı valla :
bi de ayın öğrencisi yerine opsiyonel olarak doğum günü kutlaması için bir öğretmen köşesi yapabiliriz harika olur. teşekkürler

uygundur hocam, ben panoyu öğretmenler odasında kullanıyorum, bizim öğretmenler bayıldı valla :
bi de ayın öğrencisi yerine opsiyonel olarak doğum günü kutlaması için bir öğretmen köşesi yapabiliriz harika olur. teşekkürler
Tüm bölümleri girip güzel boyutta resim eklenince güzel pano olur güle güle kullanın hocam. hafta içi o bölüm üzerinde çalışacağım admin kısmından duyuru yaparım kolay gelisin.

Tasarım responsive değil.
upload_2019-12-15_20-46-32.png

Hocam öncelikle emeklerinize sağlık. Doğum günü bölümü eklemişsiniz. Geliştirme aşamasında mı bilmiyorum ancak bu şekilde her gün doğum günü girme şansımız yok gibi. Bunun yerine excel listesinden çekmesi için düzenleme yapma şansınız var mı?

Hocam öncelikle emeklerinize sağlık. Doğum günü bölümü eklemişsiniz. Geliştirme aşamasında mı bilmiyorum ancak bu şekilde her gün doğum günü girme şansımız yok gibi. Bunun yerine excel listesinden çekmesi için düzenleme yapma şansınız var mı?
şuanda öyle bir özellik yok hocam ama ilerde yapılabilir önerilere göre sürekli geliştiriyorum panoyu. zaten 4 öğrenci aynı gün yayınlanıyor elle de girilebilir diye düşünüyorum kolay gelsin.

Pano ilk yayınladığım günden bu yana baya bir ilerledi görüş öneriler ile panonun gelişmesine katkı sunan öğretmenlerimize teşekkür ederim. Katkılarınızla daha gelişeceğini umuyorum.

Hocam tebrik ederim baya özellik ekleyerek ilerletmişsiniz emeğinizden dolayı teşekkür ederim.
Hocam sanırım hala geliştirmek için uğraşıyorsunuz yanılmıyorsam
Hocam ders programını gösteribileceğimiz şekilde özellik ekleme şansınız varmı?
ÖRNEK (BAYA ZOR GALİBA BEN PEK ŞUAN NASIL ZORLUKTA YAPABİLDİĞİNİZİ BİLMEDİĞİM İÇİN ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM.)
dersprogrami.jpg

Hocam tebrik ederim baya özellik ekleyerek ilerletmişsiniz emeğinizden dolayı teşekkür ederim.
Hocam sanırım hala geliştirmek için uğraşıyorsunuz yanılmıyorsam
Hocam ders programını gösteribileceğimiz şekilde özellik ekleme şansınız varmı?
ÖRNEK (BAYA ZOR GALİBA BEN PEK ŞUAN NASIL ZORLUKTA YAPABİLDİĞİNİZİ BİLMEDİĞİM İÇİN ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM.)
Ekli dosyayı görüntüle 64933
evet zor bir iş yapılamaz değil ama şuan için yaparım diyemem hocam ileri ki zamanlarda yapmak için uğraşırım. Kolay gelsin

Bizim okul sabahçı öğleci ders saatleri 10 ders olarak ayarlanmış bize uymuyor sabah 7 saat ortaokul öğlen 6 saat ilkokul

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri