Yeni e-posta sistemi hayırlı olsun.

Kodla Büyü

tarumoloji

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) e-posta sistemlerinde tercih sebebi olan özelliklerin tek platformda toplandığı “yerli ve millî imkanlarla geliştirilen” yeni nesil e-posta sisteminin 5 Nisan’da hizmete sunulacağını bildirdi.

Yeni e posta kurulum kılavuzu ektedir.

Ekli dosyalar

• Yeni_E-Posta_Hesap_Kurulum_Klavuzu.pdf
    676.7 KB · Görüntüleme: 1,221
Yıllar önce yapılmalıydı. Neyse kullanılır bir şey olsun da artık. Yapanlara teşekkürler

Günaydın arkadaşlar cahilliğimi mazur görün 😀 yeni eposta sistemini mi aktif kullanmak zorundayız outlook kullanılmayacak mı artık?

Outlook üzerinden hesabınızı kurmanız gerekiyor hocam. Böylece Outlook'ta eski mailler görülebilecekmiş.

meb.k12.tr uzantılı okul e-posta sistemini nasıl yedekleyebiliriz. Okula gelen yazıda 4 Nisan a kadar yedeklenmesi istenmiş.
yanlış anlamadıysam yeni e posta sistemi 5 nisandan itibaren devreye girecek. eski e posta da yedekleme için 1 ay açık tutulacak. yani bir ay içerisinde yedeklemeyi yapmanız lazım

Ekli dosyalar

• e posta yedekleme.pdf
    129.2 KB · Görüntüleme: 225
  • e posta kurulum.pdf
    688.4 KB · Görüntüleme: 247
Buradaki pdf yi adım adım uyguladım, en sonda outlookda hesap açıldı mailler görülüyor ama nereye yedekledi veya outlokta açıldıktan sonra ne yapmak lazım bilemedim yedekleme için

Buradaki pdf yi adım adım uyguladım, en sonda outlookda hesap açıldı mailler görülüyor ama nereye yedekledi veya outlokta açıldıktan sonra ne yapmak lazım bilemedim yedekleme için
Belgeler/Outlook Dosyaları klasörüne backup.pst şeklinde yedekliyor. Sonradan içe aktar deyip Outlook içerisine aktarabilirsiniz

Geri