Kocaeli II. Dönem BT Rehberliği Başvuruları

Kodla Büyü

mert_aylan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kocaelide çalışan arkadaşlar II. Dönem BT Rehberliği Başvuruları ne zaman başlayacak? Haberiniz var mı?

bugun yenileme duyurusu geldi okula. ilk dönem başvurular yenilenecek istemeyen varsa dilekçe versin diye. yeni başvurudan haber yok.

Henüz bir gelişme yok.

bu sefer de 2 aylık gecikme yaşatmazlar umarım

Bence 2.dönem görevlendirmeler devam edecek gibi gözüküyor. Bugün okula alt yapı ile ilgili bilgilendirme semineri verileceğine dair yazı geldi. Ocak ayından itibaren Kocaeli de bulunan liselerin alt yapı işlemleri başlayacak diyor.Bilginize...

arkadaşlar yazamadım buraya ama 1 defa aradım buraya yazdıktan sonra açan olmadı ondan sonra da unuttum hergün sabah aklıma geliyor ama unutuyorum bişey giriyor araya yarın inş tekrar arayacağım unutmazsam bu arada siz de deneyin bence

geçen fatih le ilgili seminer oldu orada il koordinatörü daha yazıyı hazırlamadıklarını ama en kısa zamanda hazırlayıp şube müdürüne sunacaklarını söylediler, bizim istediğimiz yine herkes aynı okullarında 2.dönem de devam etsinler oldu

Tekrar başvuru almayacaklarmıymış?

Anadolu atamasına göre yerleri değişenler var.

o kadar konuşulmadı hocalarım ama en kısa zamanda belli olur
isterseniz il koordinatörünü arayıp isteklerinizi dile getirin

iyi akşamlar saygıdeğer öğretmenlerim ben aranızda yeniyim.
II.dönem için rehberlik görevlendirmeleri yapılacak mı? yada aynen birinci dönem görevli olanlar devam mı edecek.
Yada birinci dönemkiler aynen devam da yeni görev almak isteyenlerden de dilekçe mi alacaklar son durum nedir yukarıyla bağlantısı iletişimi olan varmı
il formatörünün malum telefonunu bilmiyoruz bizede vermediler.
nasıl öğrenecez I.dönem 2 aylık ücretlerimizden olmuştuk, oysa derslerin kaldırılmasını sankki biz istedik,
ya fullllllllll ders versinler yada görevlendirmeleri zamanında sağlanması için önceden tedbirleri alınsın herkes koltuğunun hakkını vermeli bankaya yatan maaşını helallemeli yoksa eve haram götürdüğünü unutmasın kimse.

arkadaşlar geçen yıl formatörlük için ocakta başvuru aldılar biliyorsunuz. yani bu sene de alacaklardır mutlaka. zaten verdiğimiz dilekçeler ya da yapılan görevlendirmeler 6 aylıktı 25 ocakta görev bitiyor. yeniden başvuru alacaklardır tabi ki de.

yeni başvuru alınsa iyi olur benim görevlendirildiğim okula başka bir öğretmen atandı

Bir gelişme var mı arkadaşlar. Kocaeli merkezde olan arkadaşların bu konu le ilgili bilgi almaları mümkün mü acaba.

Arkadaşlar Dilaver Bey'le sonra Kenan Bey'le görüştüm biraz önce.Dün başvuru yazılarını göndermişler ilçelere.Hayırlısı olsun.Yazısı gelen varsa yazsın yine buraya.

comaster' Alıntı:
Arkadaşlar Dilaver Bey'le sonra Kenan Bey'le görüştüm biraz önce.Dün başvuru yazılarını göndermişler ilçelere.Hayırlısı olsun.Yazısı gelen varsa yazsın yine buraya.

teşekkür ederiz hocam

yazı gelen arkadaşlar buraya eklerler sanırım
kendi okullarına derse gitmeyenler vardır muhakkak :)

Köy okulları ile ilgili özel bir durum var. Ben de köy okulundayım. Ancak 1. dönem anadolu lisesinde görevlendirildim. Bu dönem için kendi okulu yazmak istiyorum. Fatih projesi yok ama 1 adet bt sınıfı var.Acaba yazıya uyup kendi okuluma verirler mi? Vermezler ise bir de açıkta kalmak var değil mi?

Yazı için teşekkürler @ahmetconkara hocam.

Yazıda köy okulları için yer alan açıklama doğrultusunda kendi okulunuza verebilirler.

Geri