Kocaeli II. Dönem BT Rehberliği Başvuruları

Kodla Büyü
ben birinci dönem BTR başvurusu yapmadım birşey ssorucam sizlere bu listede bulunan okullardan başka okul isteyemiyor muyuz acaba?

arkadaşlar izmit için tercih edebileceği okullar listedekiler mi sadece?listede 10 tane lise var.İlk dönem daha fazlaydı sanki?

missilver' Alıntı:
ben kendi okulumu seçicem sadece olur mu?

Evet arkadaşlar bende aynı sorunun cevabını merak ediyorum. Uygulama ne şekilde oluyor. ilçemizde Fatih Projesi kapsamında 6-7 lise var ben ilkokul - ortaokul ikili öğretim yapan bir okulda çalışıyorum. 14 saat BT dersim var. Dersime kendi okulumda girdikten sonra illa liseye mi gitmem gerekiyor. Kendi okulumda görevimi tamamlayamıyor muyum?

saDE13' Alıntı:
missilver' Alıntı:
ben kendi okulumu seçicem sadece olur mu?

Evet arkadaşlar bende aynı sorunun cevabını merak ediyorum. Uygulama ne şekilde oluyor. ilçemizde Fatih Projesi kapsamında 6-7 lise var ben ilkokul - ortaokul ikili öğretim yapan bir okulda çalışıyorum. 14 saat BT dersim var. Dersime kendi okulumda girdikten sonra illa liseye mi gitmem gerekiyor. Kendi okulumda görevimi tamamlayamıyor muyum?

Sadece kendi okulunuzu seçemiyorsunuz, 3 tane okul (lise) seçmek zorundasınız. Eğer seçtiğiniz okulda BT öğretmeni varsa veya sizden daha yüksek hizmet puanlı biri tercih etmişse görev onun olur, siz de kendi okulunuzda BTR olursunuz.
Ama herhangi bir liseyi hiç kimse seçmemişse aranızda bir şekilde anlaşıp o okula birinin görevlendirilmesini sağlamak gerekir. Yoksa BTR olarak yazılarınız onaylanmaz.
Ben bu dönem kendi okulumda 14 saat derse giriyorum 16 saat de liseye gidiyorum. 15 gün sonra bitecek inşallah...

ok@n' Alıntı:
Sadece kendi okulunuzu seçemiyorsunuz, 3 tane okul (lise) seçmek zorundasınız. Eğer seçtiğiniz okulda BT öğretmeni varsa veya sizden daha yüksek hizmet puanlı biri tercih etmişse görev onun olur, siz de kendi okulunuzda BTR olursunuz.
Ama herhangi bir liseyi hiç kimse seçmemişse aranızda bir şekilde anlaşıp o okula birinin görevlendirilmesini sağlamak gerekir. Yoksa BTR olarak yazılarınız onaylanmaz.
Ben bu dönem kendi okulumda 14 saat derse giriyorum 16 saat de liseye gidiyorum. 15 gün sonra bitecek inşallah...

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam. İlçemizde zaten 5 BT öğretmeni var görev isteyen her halükarda lise de de görevlendirilecek.

onaylar ne zaman çıkacak arkadaşlar sömestr tatilinde okulda kalmak istiyoruz evde kös kös oturmaktan iyidir hiç deilse sakin kafayla arızalı pcleri onarırdık.

Allah aşkına bir yönetmeliğe bakın ya, yönetmelikte 15 tatil ve yaz tatilinde görevlendirme olmaz diyordu...

çıkarsa iyi olur okulda onarılacak o kadar ceset varki dersler başlayınca sınıflara yetişmekten onlara vakit ayıramıyorum.

2. döneme başladığımızda btr okullarımıza mı gideceğiz acaba bu nedir yaa hala açıklanmadı :?:

Tabiki hayır. BTR görevlendirmeleri 25 Ocak itibariyle bitti.Kadronun bulunduğu okula devam edeceğiz, görevlendirme onayı gelene kadar...

2.donem baslamadan gorevlendirmeler belli olsa iyi olacak. İlk donemkine benzer bir gecikme ek ders anlaminda buyuk kayiplara neden olmaktadir.

Görevlendirmeler belli olmuş arkadaşlar ama onaylı listeye nasıl ulaşacağız. Buradan ulaşan olur da paylaşırsa çok güzel olur...

görevlendirme listeleri eline geçen yada olan varsa yükleyebilir mi. okula gidemedik malum tatildeyiz ona göre yeni görev yerlerimizi öğrenelim.

Izmitte tüm liseler doldu. Ama ben açıkta kaldım acaba var mi ben gibi.. Kendi okulumuza verilmemiz gerekmiyor mu

açıkta kalmak ne demek arkadaşlar böyle birşey olmaması lazım?

yoksa gebzede zaten 3tane lise vardı boş olan, diğer bütün arkadaşlar boşta mı kalacak yani :S

İzmitte basvurupta açıkta kalan var mı baska? Sube müdürü cuma gelecekmiş gideceğim yanına sendika ile... Olumsuz cvp verirlerse dilekçe vereceğim... Varsa cuma günü birlikte gidelim..

listede 69numaralı kişi yok :?

Ekli dosyalar

• görevliste2.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 103
rica ederim hocam :) yalnız anlamadığım listede 69 numaralı kişi yok ya :D acaba numara mı atladılar yoksa o kişiyi mi?

benimdir o:)) liseler dolunca izmit ilçesinde diğer okullara vermemişler görev... Bakalım yarın ne olcak

Geri