Sınavsız İkinci üniversite tüm bölümler açıldı

Kodla Büyü
hocam ben de aynıyım. ikinci üniversiteden okuyacam inşallah ama hangi bölüm karar veremiyorum
iktisat dedi bi arkadaşım heryerde işime yararmış söylediğine göre. benim içimden kamu yönetimi geçiyo ama yaş 28 kaymakamlık yaşı felan geçiyo.
bu konuda gerçekten bi danışmana ihtiyacımız var anlaşılan.

geçen yıl dedik olmadı bari bu sene ikinci üniversite için bir bölüm açılsın içinde soruları sorunları bölüm bölüm paylaşalım yönetim uyuma

karinca_52' Alıntı:
bu arada kayıt yenileme tarihleri :

Ders ekle-sil ve kayıt yenileme tarihi: 16-27 Eylül 2013
hocam ders ekle-silden sonra para yatacak.daha sonra o kayıttaki gibi kuyruğa girecekmiyiz. :( yoksa internet üzerinden kayıt mı olacak?

nevsel' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:

hocam ders ekle-silden sonra para yatacak.daha sonra o kayıttaki gibi kuyruğa girecekmiyiz. :( yoksa internet üzerinden kayıt mı olacak?

2. ve diğer sınıflar için tekrar kuyruğa gerek yok .... dersleri seçip ekledikten sonra ... paramızı yatırıp kitapları alacaz....Sadece 1. sınıflar kuyruğa giriyor ...neydi o sıra ya bu arada :)

karinca_52' Alıntı:
nevsel' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:

2. ve diğer sınıflar için tekrar kuyruğa gerek yok .... dersleri seçip ekledikten sonra ... paramızı yatırıp kitapları alacaz....Sadece 1. sınıflar kuyruğa giriyor ...neydi o sıra ya bu arada :)

peki hocam kimlik kartı falan yenilenmiyor mu ya da bandrol yenileniyor diye biliyorum
bi de sonuçta kitap almak için de sıraya girmeyecek miyiz?

karinca_52' Alıntı:
bondrol yapıştırıyorlar hocam....
kitap almakta sıra olmuyor hocam ...

geçen yıl merkeze gitmeye üşendiğimden kitapların çıktısını aldım ordan çalıştım,ama zor oluyor bu yüzden sırayı göze alıp kitapları almaya gidecem.

Bende eski bir adaletçi olarak HUKUK Fakültesini kazanmış bulunmaktayım. :)
Açıköğretim Fakültesinin 2. üniversite kapsamında açılmış olan bölümlerinin şiddetle okunmasını tavsiye ediyorum. zaman çok hızlı geçiyor arkadaşlar meslekten, branştan şikayetçi olan arakdaşlar için çok byük bir fırsat var. Bence elinizi çabuk tutun ve bunu değerlendirin.
Adalet okuyan arakadaşlarıma da başarılar diliyorum...

beyzadem' Alıntı:
Açıköğretim Fakültesinin 2. üniversite kapsamında açılmış olan bölümlerinin şiddetle okunmasını tavsiye ediyorum. zaman çok hızlı geçiyor arkadaşlar meslekten, branştan şikayetçi olan arakdaşlar için çok byük bir fırsat var. Bence elinizi çabuk tutun ve bunu değerlendirin.

tebrikler hocam ,bu sene adaleti bitirip DGSye gireceğim inşallah ,umarım bizde kazanırız...

arkadaşlar bu sene başvuru var mı? ben de 2.ünv başvuru yapmak istiyorum ama anadolu ünv.sitesinde 2012 bilgileri var...

sdh' Alıntı:
arkadaşlar bu sene başvuru var mı? ben de 2.ünv başvuru yapmak istiyorum ama anadolu ünv.sitesinde 2012 bilgileri var...

Hocam eylül sonu gibi güncellenir yeni kayıtlar. Zaten geçen yıl ekimde olmuş. Bu sene de takvim çok değişmez.
Yine de emin olmak için ilinizdeki aöf bürosuna sorabilirsiniz.

başvurular başladı yeni kayıt için ..... 2 ve diğer sınıflar için 16 sından sonra başlıyor

Atatürk gibi bilgisayar programcılığı bir açılsa...devamını uzaktan eğitim mühendislikle bitirirdik

arkadaşlar bu 2. üniversitenin açık öğretimden ne farkı var
ben okumak istiyorum ama hangi bölümü ve nereden okuyacağım(aöf veya 2.üniversite) konusunda kararsızım.
hangi bölüm işimize daha çok yarar yaş 28 bitirene kadar 32 olacaz?

joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar bu 2. üniversitenin açık öğretimden ne farkı var
ben okumak istiyorum ama hangi bölümü ve nereden okuyacağım(aöf veya 2.üniversite) konusunda kararsızım.
hangi bölüm işimize daha çok yarar yaş 28 bitirene kadar 32 olacaz?

açık öğretimle ikinci üniversite aynı şey hocam.....

sosyoloji , tarih , türkdili ve felsefe gibi bölümler var

Yok arkadaşım belli olmuş benden önce bir arkadaş yazmış ama gözümden kaçmış. Bölümler de belli olmuş. Teşekkürler biltek2007.

beyzadem' Alıntı:

tebrikler hayırlı olsun ben de tde 2. sınıf oldum ve bir an önce bitirmek istiyorum branş değiştirmek için. keşke daha önce başlasaymışım.

beyzadem' Alıntı:

hocam kaç net yaptınız?puanınız kaç geldi?hangi üniversite?

Geri