İşte Türk Bayrağı yakan çevreciler

Kodla Büyü
TRT nin gelirin %95 i bu ülkede yaşayan vatandaşların vergileri. başbakan herşeyi satıı ama trt yi satmıyor neden? TRT de son on yılda kimler girip çalışıyor eki görevleri ne idi onu bir araştırın ozman hak veirsiniz.

TRT? nin haber kadrosu
Haber Daire Başkanlığı Kadrosu:
Adı / Soyadı ve Eski Kurumu
Ahmet Böken- STV Haber Genel Yayın Yönetmeni
Ahmet Torun- STV Haber Müdürü
Cumali Çaygeç- STV Haber Editörü
Cavit Atasever- STV Haber Editörü
Mehmet Çığın- STV Haber Programları Editörü
Meryem Özkurt- STV?de Ahmet Böken?in Programının yönetmeni
Rahmi Şener- STV
Sedat Dalda-... STV
Hasan Basri Erden- Cihan Haber Ajansı
Burhan Torunlar- Cihan Haber Ajansı
Fettah Erdurur- Cihan Haber Ajansı
Halil İbrahim Özemiş- Cihan Haber Ajansı
Servet Dağ- Cihan Haber Ajansı
İlyas Dal- Zaman
Erkan Söğütçü- Zaman
Murat Kaban- Zaman
Abdülkadir Beşikçi- Aksiyon Dergisi
Ercan Baysal- Kanal 7
Murat Nuhoğlu- Kanal 7
Erdoğan Baycan- Kanal 7
Yasemin Demirhan Erden- Kanal A
Faruk Ayaz- Kanal 24
Anda Ayva- Kanal A
Yalçın Salay- Aksiyon Dergisi
Ertan Ömeroğlu- Kanal 7
Uğur Alıcı- Kanal 7-
Kaynak: İHA - TBMM TV
http://forum.memurlar.net/konu/879204/
bu sadece haber kadrosu
bu trt den nemalanan insanlar elbette halkın isteklerini değil hükümetin isteklerini yapacak. onlarda biliyor ki hükümet giderse bizde trt den gideceğiz diye düşünüyor.

honor' Alıntı:
kelebeketkisi' Alıntı:
16803.jpg

http://www.endogruhaber.com/trt-haber-i ... h14713.htm
hocam özür dilesene trt den ne bekliyorsun seni kandırmışlar...

Asıl kandırılan sensin, özür dilemesi gereken de.
BMAFOVECYAAG8r-.jpg:large

teion' Alıntı:
Ne kadar doğru bilmiyorum ama :

968956_3171458822791_1050561970_n.jpg

2 yıl öncesinin videosu olduğunu videonun adresini yazarmısınız siz bilişimcisiniz bu resimleri çoğaltmak mümkün. Eğer 2 yıl öncesinin videosu olsaydı diğer belli başlı kanallardan yalanlayan videolar gelirdi. Bu uyduruk fotoğraflar değil.

Sosyal medyada biraz araştırırsanız yalan haber olduğunu görürsünüz. Video 2010 yılından.. Redhack ilk videoyu da son oynanmış bu halini de yayınladı. Ayrıca video da bazı tabelalar eksik yani 2010 da olmayan ama şimdi olan tabelalar yok.. İlk yayınlanan video da tarihte yok tarih sonradan eklenmiş.
Bu protestoları eleştiren arkadaşlara tavsiyem Ahmet Hakan'ın son üç köşe yazısını okumaları, adamı sevdiğimden değil protestoların ne olup ne olmadığını çok güzel anlattığı için..
Bu bir chp mitingi değil, bu ergenekoncuların düzenlediği gösterilerden değil, bu ordunun göreve çağrılıp demokrasinin önüne geçen bir olay değil.
Bu kendilerini özgürlükçü tanımlayanların herkes için özgürlük istemesi, sansüre karşı gelmesi, dayatmalara karşı gelmesi, ne yiyeceğine, ne içeceğine, kaç çocuk yapacağına kendi karar vermek isteyenlerin haklı direnişidir.
Bunlar hep provokasyon diyenler ilk önce bir gezi parkını gezsinler, orada ne kadar bilinçli insanlar var görsünler. her düşünceden insanlar olmasına karşın nasıl anlaşıyorlar, nasıl paylaşıyorlar, nasıl yardımlaşıyorlar, nasıl birbirlerine sevgi ve saygı duyuyorlar görsünler.
Bu direnişin gerçek anlamının anlaşılması bu ülkeye demokraside 3-4 sınıf atlatır.
Direnişi provoke etmeye çalışan %1-2 bile etmeyecek bir grubu ve yalan haberleri lütfen dikkate almayalım..
Lütfen önce anlayalım, sonra eleştirelim..

Ben de o 2010'daki video nerde bulamadım. RedHack sürekli devlet sitelerine saldıran bir grup, ona da güvenmeyin. Yazdığı mesajlar hep kışkırtıcı, amaçlarının ne olduğu aşikar..

12 Eylül sonrası anayasa oylaması yapılacağı dönemlerde şöyle bir kanı vardı o dönemin iktidarda oalanlarda bu anayasayı oylayalım demokrasi olsun ancaaaak hayır oyu vermek yasak olsun ; utanmasalar onuda yapacaklar ve dediklerini başka bir şekilde yaptılar dünyaya rezil olmamak için güya seçim yaptılar kimi yerde kabinlerin içine hayır oyu koymadılar , sandıkların aşağı yukarı tamamının başında polis asker koydular vatandaş görünür şekilde güya gizli oy kullandı.
Günümüzde demokrasi var anayasa var insan hakları var eleştirmek çok yararlı görülüyor ancaaaak sadece ve sadece olumlu eleştiriler serbest çünkü demokrasi var.
İki kelime eleştiri olunca özel yetkililer başlıyor saydırmaya ; eleştiri serbest ancaaak sadece övmek zinhar yermek olmaz .

Keyfe' Alıntı:
Sosyal medyada biraz araştırırsanız yalan haber olduğunu görürsünüz. Video 2010 yılından.. Redhack ilk videoyu da son oynanmış bu halini de yayınladı. Ayrıca video da bazı tabelalar eksik yani 2010 da olmayan ama şimdi olan tabelalar yok.. İlk yayınlanan video da tarihte yok tarih sonradan eklenmiş.
Bu protestoları eleştiren arkadaşlara tavsiyem Ahmet Hakan'ın son üç köşe yazısını okumaları, adamı sevdiğimden değil protestoların ne olup ne olmadığını çok güzel anlattığı için..
Bu bir chp mitingi değil, bu ergenekoncuların düzenlediği gösterilerden değil, bu ordunun göreve çağrılıp demokrasinin önüne geçen bir olay değil.
Bu kendilerini özgürlükçü tanımlayanların herkes için özgürlük istemesi, sansüre karşı gelmesi, dayatmalara karşı gelmesi, ne yiyeceğine, ne içeceğine, kaç çocuk yapacağına kendi karar vermek isteyenlerin haklı direnişidir.
Bunlar hep provokasyon diyenler ilk önce bir gezi parkını gezsinler, orada ne kadar bilinçli insanlar var görsünler. her düşünceden insanlar olmasına karşın nasıl anlaşıyorlar, nasıl paylaşıyorlar, nasıl yardımlaşıyorlar, nasıl birbirlerine sevgi ve saygı duyuyorlar görsünler.
Bu direnişin gerçek anlamının anlaşılması bu ülkeye demokraside 3-4 sınıf atlatır.
Direnişi provoke etmeye çalışan %1-2 bile etmeyecek bir grubu ve yalan haberleri lütfen dikkate almayalım..
Lütfen önce anlayalım, sonra eleştirelim..

araştırmadan bi adres verseniz :) ya hocam yalan falan değil bence. Olsaydı alternatif video çıkardı ya da bize adres gösterirdiniz

Madem bayrağa karşı bu kadar duyarlıydınız, bu ülkede yıllarca Pkk o bayrağı ayaklar altında ezip yakarken nerdeydiniz ? Bir de bunları baş tacı yapana alkış tuttunuz. Ermenistan'da, Suriye'de bayraklar yakılırken neden çıkmadı bu sesleriniz ? Şimdi insanların kendi iradelerince yapmaya çalıştıkları bir direnişi karalamak için birden bayrak sevdalısı mı oldunuz?

Günlerdir her yerde, yok buraya saldırdılar, yok şurayı yaktılar, yok bunu yaptılar, şunu yaptılar. İşine gelen doğru ya da yanlış resimlerle sürekli bir karalama kampanyası. Tabii ki fırsattan yararlanıp araya kaynayan Pkklılar, serseriler, çeşitli gruplar, sapkınlar, özellikle kavga çıkaranlar var. Esnafın mallarına zarar veren, sokakları tanınmaz hale getiren, çevredeki insanları rahatsız eden. Keşke olmasa ama bu ülkede iyi şeyleri çirkinleştirmeye çalışan insanlar her zaman var. EE şimdi napalım, bunlar var diye susmaya devam mı edelim?

Susalım da, şimdi o kıyamadığınız bayrağı tamamen mi indirsinler direkten? Kaçıncı rüyanızı görüyorsunuz bilmiyorum ama bu ülke iyi biryere doğru gitmiyor. Ve insanlar bu gidişi durdurmak için en azından çabalıyor. Binlerce insan ( çoğu eğitim düzeyi yüksek, meslek sahibi insanlar) macera olsun diye yemiyor o gazları ya, ortada var demek ki yanlış bir şeyler. Bunu görememek nasıl bir şey hiç bir şekilde anlayamıyorum. Ama madem sizce herşey güllük gülistanlık siz rahatınıza bakın, onlarda eylemlerine. Destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın ya.

aysegul_' Alıntı:
Madem bayrağa karşı bu kadar duyarlıydınız, bu ülkede yıllarca Pkk o bayrağı ayaklar altında ezip yakarken nerdeydiniz ? Bir de bunları baş tacı yapana alkış tuttunuz. Ermenistan'da, Suriye'de bayraklar yakılırken neden çıkmadı bu sesleriniz ? Şimdi insanların kendi iradelerince yapmaya çalıştıkları bir direnişi karalamak için birden bayrak sevdalısı mı oldunuz?

Günlerdir her yerde, yok buraya saldırdılar, yok şurayı yaktılar, yok bunu yaptılar, şunu yaptılar. İşine gelen doğru ya da yanlış resimlerle sürekli bir karalama kampanyası. Tabii ki fırsattan yararlanıp araya kaynayan Pkklılar, serseriler, çeşitli gruplar, sapkınlar, özellikle kavga çıkaranlar var. Esnafın mallarına zarar veren, sokakları tanınmaz hale getiren, çevredeki insanları rahatsız eden. Keşke olmasa ama bu ülkede iyi şeyleri çirkinleştirmeye çalışan insanlar her zaman var. EE şimdi napalım, bunlar var diye susmaya devam mı edelim?

Susalım da, şimdi o kıyamadığınız bayrağı tamamen mi indirsinler direkten? Kaçıncı rüyanızı görüyorsunuz bilmiyorum ama bu ülke iyi biryere doğru gitmiyor. Ve insanlar bu gidişi durdurmak için en azından çabalıyor. Binlerce insan ( çoğu eğitim düzeyi yüksek, meslek sahibi insanlar) macera olsun diye yemiyor o gazları ya, ortada var demek ki yanlış bir şeyler. Bunu görememek nasıl bir şey hiç bir şekilde anlayamıyorum. Ama madem sizce herşey güllük gülistanlık siz rahatınıza bakın, onlarda eylemlerine. Destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın ya.

Bahsettiğiniz gruplardan değilsiniz ama onlarla yürüyür, onlara destek veriyorsunuz istemeden de olsa öyle değil mi? O kalabalıkta kendinizi ayrı tutabiliyorsanız ne ala. Eğer onları uzaklaştıramıyorsanız sizin uzaklaşmanız gerekir. Bence birşeyler iyiye doğru gittiği için oluyor bunlar, kötüye değil..

bu eylemcilerin sorunu ne arkadaş peki

bayrak yakılır - neymiş bu görüntü de kullanılırmıymış

polis aşırı güç kullanmış- inkar edilmiyor ve soruşturma açılacak

ağaçlar kesilmiş- izmirde fuar yapılırken binlerce kesiliyor ses yok,+ şehirlerarası yollara ve kenarlarına bakın ağaçlandırmayı görün

sigara yasaklanmış-kimsenin beni zehirlemeye hakkı yok. kapalı alanda içemezsin

alkol yasakmış-alkol alıp sapıtırsan, başkalarının özgürlüğüne dokunuyorsan içmeyeceksin ya da içlmesi gereken yerde içeceksin

kürtajıma karışıyormuş- evlenmeden ilişki yaşa sonra kürtaj ol. oh ne güzel herkese örnek ol

3 çocuk yap diyormuş başbakan- yapma kardeşim, hapsemi atıyorlar

başörtüsü ile kamu alanına giriliyormuş-olması gereken, ama hala birilerinin içlerine sindiremediği bişey

askerler içeri atılmış-planlar gayet açık ve yakında cezalar verilecek. darbeci bir toplumuz ve hala eserleri devam ediyor. engellenmesinin nesi yanlış

adalaetsizlik varmı. tabi ki var. ama adalet istemenin yolu polise, kamu malına saldırmak değil

burada gösterilerin hala daha masum olduğunu düşünen saf insanların (at gözlüğü takmış) olması üzüntü verici

ideolojilerinizi bir kenara bırakıp ülkeyi düşünün

serkanholep' Alıntı:
bu eylemcilerin sorunu ne arkadaş peki

bayrak yakılır - neymiş bu görüntü de kullanılırmıymış

polis aşırı güç kullanmış- inkar edilmiyor ve soruşturma açılacak

ağaçlar kesilmiş- izmirde fuar yapılırken binlerce kesiliyor ses yok,+ şehirlerarası yollara ve kenarlarına bakın ağaçlandırmayı görün

sigara yasaklanmış-kimsenin beni zehirlemeye hakkı yok. kapalı alanda içemezsin

alkol yasakmış-alkol alıp sapıtırsan, başkalarının özgürlüğüne dokunuyorsan içmeyeceksin ya da içlmesi gereken yerde içeceksin

kürtajıma karışıyormuş- evlenmeden ilişki yaşa sonra kürtaj ol. oh ne güzel herkese örnek ol

3 çocuk yap diyormuş başbakan- yapma kardeşim, hapsemi atıyorlar

başörtüsü ile kamu alanına giriliyormuş-olması gereken, ama hala birilerinin içlerine sindiremediği bişey

askerler içeri atılmış-planlar gayet açık ve yakında cezalar verilecek. darbeci bir toplumuz ve hala eserleri devam ediyor. engellenmesinin nesi yanlış

adalaetsizlik varmı. tabi ki var. ama adalet istemenin yolu polise, kamu malına saldırmak değil

burada gösterilerin hala daha masum olduğunu düşünen saf insanların (at gözlüğü takmış) olması üzüntü verici

ideolojilerinizi bir kenara bırakıp ülkeyi düşünün
Neresi düzeltilir ki?

bayrağa karşı duyarlı olan arkadaşlar, haberiniz vardır, rize belediye başkanı 30-40 tane farklı tip rize olay çıkarmış. bir de baktık ki bu 30-40 farklı tip türk bayrağı ile eylem yapmış, Rizelilerde tekbir çekerek onları linç etmek istemiş. türk bayrağı duyarlılığı inanç duyarlılığına mı geçer acep ola....

Diyavol' Alıntı:
bayrağa karşı duyarlı olan arkadaşlar, haberiniz vardır, rize belediye başkanı 30-40 tane farklı tip rize olay çıkarmış. bir de baktık ki bu 30-40 farklı tip türk bayrağı ile eylem yapmış, Rizelilerde tekbir çekerek onları linç etmek istemiş. türk bayrağı duyarlılığı inanç duyarlılığına mı geçer acep ola....

hırsızlar eline bayrağımızı alıp sizin eve girseler dokunmayın mı diyeceksin?

birde velevki bayrağa duyarlı değiller bu sizin bayrak yakanları kınamamanızı aranızda barındırmanızı meşrulaştırır mı?

bayrağımızı sömürmelerine izin vermemişler helal olsun diyorum rizeli halka :alkis:

bu arada beğenmediğiniz polis kurtarıyor biber gazı sıkarak halka ..

sregy' Alıntı:
Diyavol' Alıntı:

hırsızlar eline bayrağımızı alıp sizin eve girseler dokunmayın mı diyeceksin?

birde velevki bayrağa duyarlı değiller bu sizin bayrak yakanları kınamamanızı aranızda barındırmanızı meşrulaştırır mı?

bayrağımızı sömürmelerine izin vermemişler helal olsun diyorum rizeli halka :alkis:

bu arada beğenmediğiniz polis kurtarıyor biber gazı sıkarak halka ..
Vah vah hocam gecmiş olsun evinize hırsız mı girdi?

meseleyi sadece polisin üzerinden düşünürseniz olayın içinden çıkmazsınız. polisde hata yapmıştır göstericilerde hata yapmıştır. olayın özü başbakanın %50 nin dışındaki insaların fikir ve düşüncelerine itibar göstermemesidir. adam milliyetçi oluyorsa başbakana göre çok kötüdür ve milliyetçiliği ayağının altına alıyor, solcuları adam yerine koymadığı gibi ağzına gelen hakaretleride bitmiyor. pkk yı meşrulatırdığıp sorun çözüyorum derken bir taraftan suriyeyi başımıza sorun yapıyor. akp nin baskısını her alanda görmek mümkün milli eğtimde bunu yaşıyorsunuz ben 4+4+4 getirdim tartışmanıza bile gerek yok hadi uygula....
alt yapınız var mı? yok
yeterli öğremeniniz var mı? yok
yeterli fiziki ortamınız var mı? yok
öğretmen ve öğrencilerin mağduriyetini giderebilecekmisiniz? yok

peki 4+4+4 ü başbakan istedi hemen uygulamaya geçildi bu öğretmen camiasının hiç mi söz hakkı yok bu uyglamada yüzbinlerce insan mağdur oldu buna karşı çıktığınızda verilen cevap sen ergeneokcumusun

bütün alanlarda akp nin olur olmaz baskılarıyla tehditleriyle karşılaşabilirsiniz.malesef başbakan bu ülkenin sadece %50 sinin başbakanı olabildi
bu olayların özeti birileri farklı alanlarda bu baskıyı yaşıyor.

bu kadar insan hangi ükede yaşıyor.bir dönem kemalistlerden nefret eder olmuştum.muhafazakar insanlara yapılan baskılar inanılmaz boyutlara ulaşmıştı.şimdiyse % 50 oy aldım diye istediğini yapabilceğini zanneden bir anlayıştan nefret ediyorum. ne zaman kendimizden farklı düşünen,yaşayan insanlara saygı duyucağız?ne zaman geçek anlamda demokrasiyi özümsiyeceğiz?lütfen arkadaşlar empati yapalım,herşeye kendii penceremizden bakayalım.farklılıkları görrrelim ve saygı gösterelm.

Ortalık yatışsın tayyip onların hepsini bir bir halleder. Ağaya baş kaldırmak neymiş görürler. :D :D

paylaşıldı mı bilmiyorum ama bunu yalan haberleri paylaşanların Allah korkusundan şüphe ederim!

(Edit) Foto paylaşılmış!

Google'a 2010 Dolapdere yazıp görsellere göz atın.
En iyi bildikleri işi yapıyorlar;orada bayrak yakanların şimdi kanki oldukları kişiler olduğunu unutturup milleti başka yönde kışkırtarak hedef saptırıyorlar.Daha da acı olanı bazıları derste internette bulduğu bilgiyi başka kaynaklardan doğrulamak konusunu nasıl işliyorlar acaba?

Buyrun gezi parkçı arkadaşların abilerine (yabancılara) şikayetlerini belirten mektubları. washington post ve bilimumu gazetede yayınlaancakmış..

Ekli dosyalar

• 10355_526880984043291_714945297_n.jpg
    10355_526880984043291_714945297_n.jpg
    78.3 KB · Görüntüleme: 386
mmercan' Alıntı:
Google'a 2010 Dolapdere yazıp görsellere göz atın.
En iyi bildikleri işi yapıyorlar;orada bayrak yakanların şimdi kanki oldukları kişiler olduğunu unutturup milleti başka yönde kışkırtarak hedef saptırıyorlar.Daha da acı olanı bazıları derste internette bulduğu bilgiyi başka kaynaklardan doğrulamak konusunu nasıl işliyorlar acaba?

O videonun Dolapdere'ye ait olduğunu gösteren bir haber ya da fotoğraf var mı hocam? Anca fotoğrafı paylaşıp üstüne Dolapdere yazıyorlar. Ben bulamadım, şayet linki varsa paylaşırsanız sevinirim.

arkadaşlar video 2010 da çekilmiş denerek fotoğraflar paylaşıldı ama bende bulamadım videonun aslını, yani yalan olduğu kanıtlanabilmiş durumda değil.. buraya yazdıktan sonra daha üstüne düştüm ama net bir şey bulamadım, bulursam paylaşırım.(eğer gerçek olduğu kanıtlanırsa özür de dilerim, yanlış bilgilendirme yaptığım için)
Ben o bayrak için canımı veririm, birçoğumuzda aynısını yapar. amacım onları korumak değil bir kaç şerefsiz yüzünden haklı bir durumun tersine dönmemesidir..
Eğer gerçekse kesinlikle çok az miktarda olan provokatörlerin yaptığı bir iş. Bunu duygusallıktan veya asıl direnişçilere hak verdiğim için söylemiyorum. Olayların 4. gününden itibaren böyle tipler ortaya çıktı ama oradaki insanlar tepkilerini gösterdi. Minibüsü devirmeye çalışan 3-5 provokatörün fotoğrafını yüzlerini tanınacak şekilde çekip yakalanmaları için gerekli yerlere yolladılar ve daha böyle bir çok olay oldu.
Dün yazdığımda da söyledim bu bir hükumet devirme direnişi değil sadece özgürlükleri içeren bir direniş.. Direnişe destek verip ama amacı demokratik olmayan yollardan hükumeti düşürmek olanlar da varsa bu eylemin amacını tam kavrayamamışlardır.

şu görüntülerden sonra eyleme destek veren vatan hainidir

yazıklar olsun

böyle mi hak aranıyor

terör eylemlerinden farkı ne bunların

ve eğitimcilerin bulunduğu bu sitede bile hala destek hala direniş söylemleri var

ideolojilerinizin esiri olmuşsunuz

serkanholep' Alıntı:

yazıklar olsun

böyle mi hak aranıyor

ve eğitimcilerin bulunduğu bu sitede bile hala destek hala direniş söylemleri var

Hocam ben destekliyorum apolitiğim, sadece özgürlükçüyüm.
Provokasyonlara kapılıp bence insanları bu şekilde yaftalamayın.
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama istanbuldaysanız sizinle beraber taksime gidebiliriz. Gezi parkını turlar oradan da gider bir yerde çay içer konuşuruz. Ben farklı düşündüğümüzü veya birbirimizden daha az bu vatanı sevdiğimizi düşünmüyorum.

gerçekler böyle olmasın!!!

Ekli dosyalar

• 7497_614075391938223_890747524_n.jpg
    7497_614075391938223_890747524_n.jpg
    46.7 KB · Görüntüleme: 394
Keyfe' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

yazıklar olsun

böyle mi hak aranıyor

Hocam ben destekliyorum apolitiğim, sadece özgürlükçüyüm.
Provokasyonlara kapılıp bence insanları bu şekilde yaftalamayın.
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama istanbuldaysanız sizinle beraber taksime gidebiliriz. Gezi parkını turlar oradan da gider bir yerde çay içer konuşuruz. Ben farklı düşündüğümüzü veya birbirimizden daha az bu vatanı sevdiğimizi düşünmüyorum.

ben veya herhangi eylem karşıtı insanlar taksimdeki ilk eyleme karşı çıkmadı

hala daha çıkmıyorum

ama olay başka yerlere girdi bile

ve sokaktaki insanların % 90 ı liseli üni li kendi düşüncesiyle hareket edemeyen (daha doğrusu düşünemeyen ) kişiler ve provakosyona geliyorlar

haklı iken haksız duruma düşüldü ve üzerine gidiliyor

ne istendiğini hangi özgürlüklerin istendiğini söylermisiniz

Geri