İşte Türk Bayrağı yakan çevreciler

Kodla Büyü
ah bu çağın gerisinde kalmış öğretmenciklerim benim. kafanızı kaldırıp farklı haber kaynaklarına bir bakın. duymak istediğiniz yalanları daha ne kadar duyacaksınız? başbakan yardımcısı bugün olayların polis teröründen kaynaklandığını ve hesabının sorulacağını söylemedi mi? göstericilerden özür dilemedi mi? uyanın artık uyanın. kazın ayağı perdelidir perdeli...

"Demokrasi bizim için bir trendir, istediğimiz durağa gelince ineriz..." RTE

Pardon bu eskimişti değil mi o gömlek çıkmıştı, daha da uzatmanın anlamı yok.

başbakan bütün ulusal medyay hakim olmuş ama ne çektiyse sosyal medyadan çekiyor oanda engel olamayaınca basıyor kalayı. 8 günüdür lay sürüyor ama medya sınıfta kaldı daha doğrusu nasıl baskı altında kaldıklarını bu millet gördü bütün dünya canlı yayınla taksimi veririken bizimkiler başını kuam görmüştür.

sandıkda sandık diyen ahali milletin derdini anlamak yerine sandıkla geldik ne istersen yaparız sizde saldıktan alın o zaman hakkınız olur diyen devlet yönetimi olabilir mi? bu ülkede demirel 8 defa geldi peki bu ahalinin demirele saygısı var mı? demirel uzaydan seçilmedi sandıkla geldi yada %90 la seçilmiş anayasayı neden kabul etmiyorsunuz. demekki herşey sandık değil bu sandık çeyiz sandığı değildir. bugün sandıkla birinci olmanız yarında bu saltanatınızın devam edeceği anlamını taşımaz. bu millet bugün sevdiğini yarın yerin dibine sokabilir. demedi deme

sandığa gömüp(milli iradenin %40 boşa gitmişken, %10 baraj nedeniyle) onları aratmayıp alasını yaptıktan sonra daha neyi savunuyorsunuz? Allahtan demokrasi var, gençlik sizler gibi pasifize değil, özgürlük ve çoğulculluk istiyorlar. Bunu anlamamak için niye bu kadar zorlanıyorsunuz?
thelion' Alıntı:
rasim535' Alıntı:
922762_571053726272294_1943352767_n.jpg
diline sağlık

bazılarını ilgilendirecek şey de bunun faturası(o kadar zararı yapanlar,-sıkılan gaz da dahil- herhalde cebinden vermeyecek!) kime çıkacak?

thelion' Alıntı:
rasim535' Alıntı:
diline sağlık
fazla ajite edilmiş ama hadi haklı olalım. Allah belasını versin 28 şubat zulmünün...
Evet işte o dönem İmam hatiplerde bize Adalet'in temel olduğu öğretildi. Hatta İslamiyetin adil yönetimi, insana adil yaklaşımıyla hızlı yayıldığı belletildi. Ve birgün devlet yönetimine gelirsek çoğulculuğu esas almamız, insana değer vermemiz, düşünceyi savunmamız, Allah için hakkı tutup kaldırmamız, yetime ehliyet sormamamız tembih edildi. Hatta Kur'an-ı kerimden ayetlerle belletildi. Bunların namazla (ki namazdan önce varolduğu için toplum yararını namazdan daha fazla sağladığı söylendi) neredeyse eşdeğer olduğu belirtildi.

gelinen noktada garibana akp üyeliği, cemaat referansı soruluyorsa, adalet dağıtılamıyorsa, dicle kenarındaki koyunun vebalinden TC içerisindeki ihalenin hesabına döküldüyse iş, Allah için hak haklıya verilmiyorsa, düşünce kutsanmamışsa, çoğulculuk "ben yaparım"a kadar düşmüşse bu dönem sorgulanmalıdır. Hemde bu en çok Müslümanım diyenlerce yapılmalıdır! Allah'ın kuralı tektir ve nettir. Bir bildikleri vardırla din yaşanmaz!

gelecek' Alıntı:
http://www.iyigunler.net/haber/turk-bayragi-yakildi-haberi-yalan-cikti-gundem-151637.html
hocam alem adamsın valla, 9 sayfa boşuna mı attı tuttu şimdi bu insanlar.
o değilde herkes görmeden fotoshoplu, yalan yanlış bilgiler edindi. sebebi sadece provakatörler mi şimdi. yoksa demokrasiden,özgürlükten ödün vermeyenlerin medyaya yayın yasağı getirmeleri mi? Bu konuda neden yorum yap(a)mıyorsunuz? merak ediyorum. reyhanlıda olsun, taksim olaylarında olsun bir sebebi varsa bizde öğrenelim değil mi?

sahrak' Alıntı:
gelecek' Alıntı:
http://www.iyigunler.net/haber/turk-bayragi-yakildi-haberi-yalan-cikti-gundem-151637.html
hocam alem adamsın valla, 9 sayfa boşuna mı attı tuttu şimdi bu insanlar.
o değilde herkes görmeden fotoshoplu, yalan yanlış bilgiler edindi. sebebi sadece provakatörler mi şimdi. yoksa demokrasiden,özgürlükten ödün vermeyenlerin medyaya yayın yasağı getirmeleri mi? Bu konuda neden yorum yap(a)mıyorsunuz? merak ediyorum. reyhanlıda olsun, taksim olaylarında olsun bir sebebi varsa bizde öğrenelim değil mi?
Hocam yorum yapmamamın sebebi insanlar alınabilir. Kırılabilir. Karşı olduğum insanlar bir partiye oy veren %50 değil. O parti başındaki yöneticilerdir.
Ellerinde Türk bayrakları ile dövülen işkence gören o kadar çok insan vardı ki bu tür fotoğrafa inanmak zaten mümkün değildi.

Olayı çok farklı tarafa çekmek isteyenler var şimdiden söyleyebilirim. Alevi sünni tartışması yaratılmak isteniyor. Yakında duymasanız bile duyacak olabilirsiniz. Benim gibi çoğunluk bunu bilse de bundan bahsetmek istemiyor. Aslında bu millet bu Sünni alevi ayrımını kabul etmemektedir. Etmeyecektirde. Aynı sebepten bu milleti birbirine düşürmüşlerdi. Bir daha düşüremeyecekler.

Bazıları olayların canlı verilmediğinden gocunmuş, olaylar canlı verilse galeyana ve gaza gelen insan sayısı artardı, olay dahada büyürdü, zarar daha çok artardı,bunu sizde bal gibi biliyorsunuz da işinize gelmiyor değil mi?

Şu olaylarda eylemcileri destekleyenlerin iş yerleri veya araçları zarar görse desteklermiydiniz :)

hasari' Alıntı:
Bu bayrağın manevi anlamda size dokunduğunu hiç sanmıyorum siz geziparkında ki eylemcileri karalamaya ve yapılan zulümleri meşru göstermeye çalışıyorsunuz. Emin olun oradaki vatanlaşların en kötü sizden daha milliyetçi ve daha ulusalcıdır.
Bravo hocam, çok doğru tespit ;)

serkanaytekin' Alıntı:
Bazıları olayların canlı verilmediğinden gocunmuş, olaylar canlı verilse galeyana ve gaza gelen insan sayısı artardı, olay dahada büyürdü, zarar daha çok artardı,bunu sizde bal gibi biliyorsunuz da işinize gelmiyor değil mi?

Şu olaylarda eylemcileri destekleyenlerin iş yerleri veya araçları zarar görse desteklermiydiniz :)
haberin kelime anlamının ne olduğunu araştırmanı isterim. insanlar kızacak diye gerçekleri saklamak doğru diyorsun yani öylemi. bide şu zarar meselesi var çok komik. 70 mlyn tl zarar varmış. korkmayın adamın yeni mezun olan oğlu o paraların üstünde gemicikler alıyor. yunanistana dönmeyiz yani sayın başbakan geri kalan %50 nin oylarıyla da "kışkırtıp ülkelerinde içkarışıklık çıkartılan Suriyeli mültecileri" besliyor. Medya yasağını o kadar sevdiysen tayinini Reyhanlıya isteyebilirsin. hani başbakanın 30 otobüs dolusu urfa vs çevre illerden insanları getirtip miting yaptığı reyhanlı

serkanaytekin' Alıntı:
Eylamleri destekleyen arkadaşlara demek istediğimiz bu işte. Bunlar vatan haini, bunlarla aynı karede görüntü vermek yüreklerinizi sızlatmaz mı? Eğer çoğu eylemci sağ duyulu olsa bu şerefsizler bunu yapabilir mi?

http://www.haber7.com/guncel/haber/1034 ... i-yaktilar

esas vatan haini imralıdaki ve onunla kolkola görüşenler bize çözüm diye yutturmaya çalışanlardır. Haber7 önce pkk ların elini kolunu sallayarak geçmelerinin haberini yapsın eski görüntüleri yeni gibi gösterip provokasyon yapmasın.

sahrak' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

haberin kelime anlamının ne olduğunu araştırmanı isterim. insanlar kızacak diye gerçekleri saklamak doğru diyorsun yani öylemi. bide şu zarar meselesi var çok komik. 70 mlyn tl zarar varmış. korkmayın adamın yeni mezun olan oğlu o paraların üstünde gemicikler alıyor. sayın başbakan geri kalan %50 nin oylarıylada kışkırtıp ülkelerinde içkarışıklık çıkarttığı Suriyeli mültecileri besliyor. Medya yasağını o kadar sevdiysen tayinini Reyhanlıya isteyebilirsin.

:+1:

Olayın bir TRT provakasyonu olduğu ortaya çıktı. Vergilerimizle yapılan provakasyonu yapanlardan da hesap sorulmalıdır. İsyanın ortaya çıkardığı 2 gerçek var. Provakasyonu bu olayda ya polis yada TRT yapmıştır. YAZIKLAR olsun!

Vatandaşın birisi ava gider. Dağda ayağını burkarak sakatlanmış, dizini taşa çarpmış kanamaktadır.
En yakın kasabaya dahi gidecek mecali yoktur.
Çaresiz beklerken bir oduncu çıkagelir.
Vatandaş bir ümitle bağırır. Hey oduncu!
Oduncu sesi duyarak gelir.
- Hayırdır beyim. Geçmiş olsun, ne oldu böyle?
- Oduncu, ayağımı burktum. Dizimde kanama var, üzerine basamıyorum. Bana yardım edermisin?
- Ederim tabii beyim. Ben kasabaya gidince sağlıkçılara haber veririm.
- Kasaba çok uzak. Sağlıkçılar gelinceye kadar dayanamam. Sen beni kasabaya götürsen.
- Ben seni omuzlayamam. Eşeğimin üzerinde de odun yüklü. Seni nasıl götüreyim?
- Odunu buraya yık. Sonra gelir alırsın.
- Olmaz beyim. Bu gün kasabada Pazar kuruldu. Odunu bu gün satmam lazım. Alacaklarım için para lazım.
- Sen odunu kaça satacaksın?
- 100 liraya.
- Tamam, sen odunu buraya yık. Beni kasabaya götür. Ben sana 100 lira veririm. Olur mu?
- Olur ağam.
Oduncu odunu yıkar ama aklı hala odundadır.
- Ağam; ya odunu birileri alırsa.
- Alsınlar.
- Olur mu? Ben onu ne zahmetlerle kestim.
- Alsınlar kardeşim. Parasını sana vermedim mi?
Oduncu adamı eşeğe bindirerek kasabaya doğru giderken;
- Tamam da ağam, ya benim odunum ne olacak?

kelebeketkisi' Alıntı:
İşte provokatörlerin bayrak yakma anı ve provokasyon görüntülerin tamamı

İşte yalan olduğu iddia edilen bayrak yakma görüntülerinin tamamı...

http://www.trt.net.tr/trtavaz/iste-prov ... 88463.aspx

ordakilerin hepsi vatanına ihanet mi ediyor o bayrak yakanın bir mit görevlisi olmadığını nerden biliyosunuz. yakanı yakalasınlar gereken cezayı versinler bakalım hangi örgüte mensubmuş.

şunu herkes kabul etsin akp son 5 yılda milleti baskı altında tutmaya çalıştı. birilerini yoksaydı. ben yaptım oldu mantığı ile ülke yönetiyor. Başbakanın bu olaylar varken bile ülke dışına çıkıp gitmesi bile milletine olan saygısızlıktır. birilerini yok saymasıdır. kendisi özür dilemek yerine bülent arınca özür diletmeside ne kadar kibirli olduğunun göstergesidir.

bayrak yakılmış olabilir, manyağın biri yakar, polis bile olaiblir o, ajan olur, mit olur, herşey olaiblir. binlerce kişi var hepsine kefil olamazsın, ama tek tek çıkararak da olayları kötüleyemezsin. bu arada biz de geçen hafta okulda yaktık bayrakları keşke video çekip sana gödnerseydim, yıkardın artık ortalığı. Komik birisin bence... senin gibi 3-5 kişi var forumda, baya komik oluyorsunuz, BKZ:

acer50' Alıntı:
eskisehir' Alıntı:
serkanozen1' Alıntı:
Biz de haksızlıklara karşı eylem yapıyoruz ama iş bırakmadan..
Bakınız serbest kıyafet..
İş bıraktığınızda çocukların hakkı ne olacak?
İşe gelmediğiniz halde alacağınız paralar ne olacak?

http://www.google.com.tr/#output=search ... afe=active

?

Not: harranlıyım.

:puhaha:

teion' Alıntı:
Ne kadar doğru bilmiyorum ama :

968956_3171458822791_1050561970_n.jpg
Tek kelimeyle yazıklar olsun. TRT bu arada kime bağlıydı. ARINÇ mı? Dün isyancı gençlerden özür dileyen Arınç bu konuda hızla adım atmalıdır. Yoksa inandırıcılığı kalmayacak.
Halka yalan söyleyen proveke edenlerin kim olduğu ortaya çıktı.

TRT Haber fotoğraf ve görüntünün yanında, bir yazı kaleme alarak olaya tepksini çok sert bir dille ifade etti.

İşte TRT Haber'in internet sitesinde yayınladığı yazının satırbaşları:

-Bugün Türkiye bir tuzağın içine çekilmek isteniyor.

-Ve bu ülke belki de Cumhuriyet tarihin en güçlü, en istikrarlı döneminden geçiyor. Hem fert, hem de kurum ve kuruluşlar bazında, Türkiye’nin çok daha yüksek hedeflere odaklandığı bir dönemde, rüzgarı tersine çevirmek, suyun akışını değiştirmek istiyorlar.

-Şimdi yayınladığımız o görüntülerin elimize geçen daha uzun versiyonunu dikkatlerinize sunuyoruz.
Yer: Ankara Meşrutiyet Caddesi
Tarih: 31 Mayıs 2013
Saat: 21:41-21:47 arası

-İşte bir çevre duyarlılığı eyleminin, şer güçlerin devreye girmesiyle, ülkenin en temel değerlerine saldıracak noktaya getirilmesi. Ve işte tarihe geçecek sonuçsuz bir provokasyon girişimi

-Duyarlı vatandaşlarımıza tavsiyemiz, lütfen bu kışkırtmalara itibar etmeyin.
Ve TRT Haber’i geçmiş tarihli görüntü yayınlamakla suçlayıp, bunu sosyal medya üzerinden yayanlar...
Sizler de Şanlı Bayrağımıza azıcık saygı duyuyorsanız bizden olmasa bile #TürkiyedenÖzürDileyin

Geri