İstanbul'a Tayin İsteyecekler Buraya

Kodla Büyü
ben yaptım 15 tane tercih kadıköy üsküdar ve ataşehir ilçelerine. Korkmayın puanım 29 :D

Çok alakasız ilçelerden soru sormuşsunuz hocam :) Tercih ettiğim okulları tavsiye etmiyorum :D

ayazoglu' Alıntı:
Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Bakırköy, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe

Tavsiye edebileceğiniz okul var mı?

Hocam 4 sene istanbulda öğretmenlik yaptım.... eğer istanbulla ilgili fikriniz yok ise önce nerelerde kalabileceğinizi araştırın...
Örneğin okul sarıyerin neresinde çıksa ev nerden tutulur gibi...

ilçe olarak Sarıyeri önermem.... Güzel ama uzak ayrıca okullar köy belde okuluda olabilme şansı var.

Anadolu yakası güzel okul E-5 ,Minübüs yolu veya Tren'e yakın olursa kalacak yer konusunda alternatifin çoğalır.

Beşiktaş, Bakırköy ve şişli için okulları iyi araştır. Özellikle ulaşım konusunu Beşiktaşın varoşu az ama çok sapa yerleri var.

istanbulda kadıköy ve maltepe yaşanılacak yerlerdir oradaki okulları araştırıp yazabilirsiniz tavsiye ederim;)

on@ur' Alıntı:
şile ye bekleriz ... şehir keşmekeşinden bıkmış olan arkadaşlar tercihte bulunabilirler...

hocam siz şilede hangi okuldasınız? bildiğim kadarıyla 2 tane ilköğretim var merkezde .onlarda dolu gözüküyor.sadece hem boş gözüküyor.halk eğitimi tavsiye ediyormusunuz?

eğitimhane ye baktımda ne uçuk puanlar var öle.yine ben tuzla daki meslek liselerine gidemicem ya deli oldum:(
130 puanı nereden alıyolar anlamıyom.5 yıldır vandayım 64 puanım var lanet olası bu nasıl iş ya anlamıyom.ülkenin en dogusunda çalıştım beş yıl paunım 64 hala evimin yanındaki okula gidemiyom lanetler olsun arkadaş...

Tercihlerimizi paylaşsak arkadaşlar.benim puanım 57.

1.İSTANBUL ÜSKÜDAR Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi
2.İSTANBUL ÜSKÜDAR Üsküdar Cumhuriyet Kız Teknik ve Meslek Lisesi
3.İSTANBUL KADIKÖY Kadıköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi
4.İSTANBUL MALTEPE Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi
5.İSTANBUL TUZLA Tuzla IMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi
6.İSTANBUL PENDİK Melek Aknil Kız Teknik ve Meslek Lisesi

ynserdgn' Alıntı:

ilk dört tercihini bende yazdım puanım 64

Sanırım okulları aramamışsın. Melek Aknil de norm fazlalığı varmış. Başyardımcı ile konuşmuştum. Hayırlısı

Tuzla İMKB de de aynı problem var. Yani norm fazlalığı....Ben de Pendik Teknik ve EML yi yazdım. O okulunda sanırım Bilişim Teknolojileri bölümü yok. MAdem norm fazlası durum var ya da bölüm yok ne diye mebbise norm giriyorlar. Öğretmen olsun .. dan olsun diyemi dşünülüyor.............

mavi35' Alıntı:
ynserdgn' Alıntı:

mavi35 hocam bende bu okulları yazdım acaba sizde sıralamanızı verebilirmisiniz. Bu arada benim puanım 61.

Tuzla İMKB de de aynı problem var. Yani norm fazlalığı....Ben de Pendik Teknik ve EML yi yazdım. O okulunda sanırım Bilişim Teknolojileri bölümü yok. MAdem norm fazlası durum var ya da bölüm yok ne diye mebbise norm giriyorlar. Öğretmen olsun .. dan olsun diyemi dşünülüyor.............
İMKB DE BİLİŞİM BÖLÜMÜ VAR YA NASIL YOK.YANLIŞ BİLGİ:)

ecan' Alıntı:
mavi35' Alıntı:
ynserdgn' Alıntı:

mavi35 hocam bende bu okulları yazdım acaba sizde sıralamanızı verebilirmisiniz. Bu arada benim puanım 61.

hocam ilk üç tercihim üsküdar kadıköy ve maltepe son tercihlerime yakın

ozkansedef' Alıntı:
o iöo lar neler peki hocam :)
o iooları mebbisten print screen yapmaya üşeniyorum hocam ya :)
ama 20 tanesi anadolu yakası kartalhalk eğitim merkezi, pendik çamçeşme,sultanbeyli merkez-halil-ahmet yesevi-namık kemal,sancaktepe 60. yıl sarıgazi-küçük ülkü-yunusemre-yenidoğan mevlana-yenidoğan 19mayıs, beykoz özseçkin, tuzla mimar sinan,maltepe muhsine zeynep-evliya çelebi, şile necda moralıgil vb. avrupa yakasında ise arnavutköy hadımköy orfi çetinkaya, esenyurt yusuf akdaş, sarıgazi cebeci sultançiftliği.... diye gidiyor hocam. inş herkes istediği yere atanır :) ben tercihleri kötü yerlerden yaptım genelde ki il içine takılmayayım bide diye :+1:

inş hocam umarım sizde istediğiniz yere atanırsınız, bi kurtulsaydık buralardan hayırlısıyla :)

Ok okullarda Bilişim Teknolojileri bölümü yok demedim ki. Hoca fazlalıığı var. Tuzla İMKB de zaten 2 tane fazla varmış. Norm sayılarını yanlış girmişler. Aynı durum Melek Aknilde de var. Hayırlısı

Ok okullarda Bilişim Teknolojileri bölümü yok demedim ki. Hoca fazlalıığı var. Tuzla İMKB de zaten 2 tane fazla varmış. Norm sayılarını yanlış girmişler. Aynı durum Melek Aknilde de var. Hayırlısı
eğer bu durum doğru ise ve bu okullarar tayinimiz çıkarsa daha baştan gerizekalılarla çalışccaz desene.Allahım çıldıracam yaaa bu nasıl iştir.

Geri