1.FAZ 240 Gb SSD imaj Windows 10

Kodla Büyü
win 10 lardan randıman alabiliyor musunuz ? performans kaybı yaşanmıyor mu?

hocam imajı winsetup ile yazdırınca ramazan007 hocamın hatasını aldım 10 gb tek parça yazdırdım aynı hatayı verdi rufus la yazdırınca oldu bu seferde etkinleştirme sorunu var teşekkurler

Hocam 2 farklı tahtada denedim. winsetupfromusb ve diğer usb hazırlama araçları ile de denedim. Sürekli resimdeki hatayı alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz. 5 GBlık partları indirerek USB hazırlandı.
Bu hatayı çözebilen var mı? Resimden çıkardığım sonuç; Partlar şeklinde yüklenmiş olanlarda sıkıntı var. Çünkü, her sefereinde %9.68 de okuma hatası veriyor. iki ayrı usb bellek ve rufus, winsetupfromusb, universal-usb-installer v.b. denedim. Sonuç aynı. Çözüm üretebilen varsa paylaşırsa sevinirim. Aksi takdirde @unalyilmazz hocam sizden ricam partlar şeklinde olanları kaldırılsa iyi olur. Başkası bizim gibi vakit kaybetmesin.

Son düzenleme:
Bu hatayı çözebilen var mı? Resimden çıkardığım sonuç; Partlar şeklinde yüklenmiş olanlarda sıkıntı var. Çünkü, her sefereinde %9.68 de okuma hatası veriyor. Ve rufus, winsetupfromusb, universal-usb-installer v.b. denedim. Sonuç aynı. Çözüm üretebilen varsa paylaşırsa sevinirim. Aksi takdirde konu sahibinden ricam partlar şeklinde olanları kaldırırsa iyi olur. Başkası bizim gibi vakit kaybetmesin.
Teşekkürü unutmuşum @unalyilmazz hocam dalginligima verin. Emeğinize sağlık.

Son düzenleme:
mersin akıllı tahta kilit uygulamsı maks kurulunca tahta kapanmıyor .... uygulaması kapatılmayı engelliyor şeklinde regedit kaydı yapmadan çözebilirmiyiz.

Hocam Windows etkinleştirme sorunu var hata kodu alıyorum biliyorsunuz orijinal değilse okullarda kullanmayacağız Ben şu an 8 tahta ya yükledim. Bu sorunu düzeltebilir miyiz?

Ünal yılmaz hocam emeğinize sağlık. Çanakkale Biga Atatürk Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ufuk Karademirci tool time freez programının şifresini özelden atabilirmisiniz . Şimdiden teşekkür ederim

Geri