1.FAZ 240 Gb SSD imaj Windows 10

Kodla Büyü
Şifreyi bilen bana da gönderebilir mi :)
Şifreyi açıktan yazmanın ne sakıncası var öğrenciler de görür diyorsanız değiştireceğiz zaten şifreyi.

time freeze şifresi bana da lazım hocam.rica etsem gönderir misiniz?teşekkürler

hocam bunun kolay bir yolu var mı? tahtayı mı söktünüz? ben de denemek için bir tahtayı win10 a geçirdim ama etkinleştirme sorunu yaşıyorum
Hocam tahtayı biraz eğip arkasındaki keyin fotosunu çektim. Daha sonra da sistem ayarlarındaki ürün anahtarını değiştir kısmından değiştirince etkinleştirdim

Hocam tahtayı biraz eğip arkasındaki keyin fotosunu çektim. Daha sonra da sistem ayarlarındaki ürün anahtarını değiştir kısmından değiştirince etkinleştirdim
bu benim için çok zor. hizmetli de hiç işinin ehli değil yardımcı olmaz. başka bir yol arayayım. saolun hocam

Şifre:sivas126

Duvar kağıdı için

Grup İlkesi Düzenleyicisi’ni açmak için gpedit.msc’yi çalıştırın . Ardından aşağıdaki ayarlara gidin Kullanıcı Yapılandırması | Yönetim Şablonları | Denetim Masası | Kişiselleştirme. Sağ tarafta, Masaüstü arka planını değiştirmeyi engelle göreceksiniz. Ayarlar kutusunu açmak için çift tıklayın. Etkin seçili olacak siz yapılandırılmadı seçin Uygula ve çık’ı tıklayın.

Tahtanın arkasından başka bir yerde lisans anahtarı yok mu Windows 10 için etkinleştirmeleri nasıl yapacağız

Hocam merhaba. Ben başka imaj yükledim tahtalara ve kalibrasyon çalışmıyor. Touch Screen not found hatası veriyor. Driver yükledim olmadı. Bu imajda calibrasyon sorunu yok değil mi?

Hocam merhaba. Ben başka imaj yükledim tahtalara ve kalibrasyon çalışmıyor. Touch Screen not found hatası veriyor. Driver yükledim olmadı. Bu imajda calibrasyon sorunu yok değil mi?
Win 10 için yapılmış kalibrasyon programı yok hocam.Driver tanıtıp kullanıyoruz.Her hangi bir sorunla karşılaşmadık.

@unalyilmazz Hocam win7 imajı var mı ?
Birde bizim tahtalar C: 80gb D:370GB sizin win 10 imajı kullanırken D:yi genişletmek mi gerekiyor mu?

Bu hatayı çözebilen var mı? Resimden çıkardığım sonuç; Partlar şeklinde yüklenmiş olanlarda sıkıntı var. Çünkü, her sefereinde %9.68 de okuma hatası veriyor. iki ayrı usb bellek ve rufus, winsetupfromusb, universal-usb-installer v.b. denedim. Sonuç aynı. Çözüm üretebilen varsa paylaşırsa sevinirim. Aksi takdirde @unalyilmazz hocam sizden ricam partlar şeklinde olanları kaldırılsa iyi olur. Başkası bizim gibi vakit kaybetmesin.
Hocam aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi?

Geri