2013 il dışı İZMİR

Kodla Büyü
Yüksek puanlı arkadaşlar tercihlerini paylaşabilirse güzel olur, fikir sahibi olabiliriz...

Tercih yapan herkese hayırı olsun
127 puanla tercih yapmadım. Ne olursa olsun yazarım demiyordum çünkü eşime açılan okullar bizimkilerden beter. Listedeki okulların bazılarına gittim gördüm. Ve benim beklenilerimi karşılayan olmadı. Bucadaki kıbrıs ş.c.topel okulu yıkım sürecindeymiş yazan arkadaşlar bunu düşünsünler. Lab.ı varmış fakat yıkılacak binadaymış o yüzden gzmedim. atatürk buca hipodromuna çok yakın merkezi bir yerde fakat öğrencileri biraz sorunluymuş. iki tane lab.ı var exper. Karabağlardaki okullar listemde değildi fakat bulunduğu bölge itibariyle tam varoş bölgenin ortası. Aliağadaki okullar hakkında yenişakran mevvki olarak güzel fakat eğer orada kalmayı düşnmüyorsanız gidiiş geliş zpr olabilir. Okul denize çok yakın. Bil lab.ı karma. Müdürü gayet ilgiliydi. Menderes görece okulu, müdürü çok ilgili fakat bil.labı faz 1miş ve bil. Labını kaldırmışlar ve şu anda kullanılamıyormuş. Menderesteki diğer pkuşlara gitmedim. Çiğli harmandalı okulu, çiğlinin çıkışnda. Müdür hangi akla hizmetse kütüphane ile bil.labını birleştirmiş. Birşeyler söyledi fakat tam anlamadım. Bu medenşe sorun yaşayabilir . Buradaki bilgisayarlarda exper.son olarak bayraklıdaki okulun binası daha yeni yapılıyor inşaatı bitmek üzere.lab.ı varmıdır bilmiyorum.müdürü göremedim. Aklımda kalanlar bunlar. Biraz geç oldu ama bulunduğum yerde i.net pek verimli değil pek giremiyorum. Kusura bakmayın.

ben de tercih yapmadım. okullar açılmadan önce çok heveslıydım, gördükten ve okulları aradıktan sonra çok düşündüm karambole gitmek istemedim ve sonra vazgeçtim. seneye inşallah... herkes için hayırlısı.

sezgin meriç' Alıntı:
http://www.egitimhane.com/index.php?ind=atama

arkadaşlar buyrun burdan yakın tercih robotu şuan 202 kişi tercihlerini girmiş

buradan devam edebiliriz arkadaşlar.okul bazında da sıralamamızı görebiliriz.

Ekli dosyalar

• ofkar.jpg
    ofkar.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 477
  • ofkar.jpg
    ofkar.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 477
Arkadaşlar puanlarımızı ve tercihlerimizi paylaşalım. Arkadaşlar bu da benim tercihlerim. Puanım 106 TEF. Eğitimhaneye de girdim tercihlerimi. Tercihlerimin hepsi meslek lisesi. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Ekli dosyalar

• 7.jpg
    7.jpg
    212.2 KB · Görüntüleme: 472
elsin03, arkadhan, damien, huseyinsevgen ve arkadhanın eşi, arkadaşlar sizlerin tercihlerinizi merak ediyorum. Daha doğrusu bilmek istiyorum benim yazdığım yerler var mı? Sizler de paylaşırsanız çook memnun olurum. :) teşekkürler şimdiden. :+1:

Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Seferihisar Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Halide Gencer Ticaret Meslek Lisesi
Torbalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Bayındır teknik ve endüstri meslek lisesi
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi
KARABAĞLAR MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ
İbrahim Polat - Ege Seramik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
tercihlerim bunlar eğitimhane deki sisteme de giriş yaptım hepimize hayırlısı olur inşallah...

Karabelax 176 1 bayraklı vali namık
flame 164 3 Buca kıbrıs Şehidi
leomanyak 163 1 urla balıklıova
ofkar 159 1 torbalı çetineller
657aaaaa 145 1 Bornova Kavaklıdere
upburak 140 3 Buca atatürk
sekobay 131 1 aliağa yenişakran
ismael 122 1 Konak Cebesoy
yavuz370 121 4 torbalı pancar
servin 120 6 Karabağlar Peker
böte35 119 1 aliağa helvacı
freelife7777 118 5 Çiğli Harmandalı
10ur0934 117 1 menemen asarlık
arda_sahan 114 4 Karabağlar emirsultan
samarost 109 5 Menderes Görece
cemil3 109 1 tire Şehit albay
Floransa1234 108 5 aliağa Şehit kemal
bucalihodja 100 14 menemen türkelli
knkrmn 99 7 Menderes Develi
özlemre34 94 7 dikili çandaarlı

Arkadaşlar dayanamadım meb den önce atamaları ben yapayım dedim :) tercih bilgileri saat 03:00 itibarıyla eğitimhane den alınmıştır. yani sadece tercihlerini oraya giren arkadaşları göz önünde bulundurdum. en azından bi fikir verebilir... Sonuçların tahmini olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Umarım gerçek sonuçlar hepimiz için hayırlı olur...

knkrmn' Alıntı:

Arkadaşlar dayanamadım meb den önce atamaları ben yapayım dedim :) tercih bilgileri saat 03:00 itibarıyla eğitimhane den alınmıştır. yani sadece tercihlerini oraya giren arkadaşları göz önünde bulundurdum. en azından bi fikir verebilir... Sonuçların tahmini olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Umarım gerçek sonuçlar hepimiz için hayırlı olur...

o siteye tercih girmeyen ben varım mesela;
puan 129
1 Buca Kıbrıs Şehidi
2 Kbağlar Emirsultan
3 konak
4 kbağlar pker mah
5 menderes görece
6 bornova
.
.
19... torbalı

seneye de inşallah ben giderim istanbul dan izmir e :) herkese hayırlı olsun şimdiden. şuan ki puanım 95 tef mezunu

alim' Alıntı:
knkrmn' Alıntı:

o siteye tercih girmeyen ben varım mesela;
puan 129
1 Buca Kıbrıs Şehidi
2 Kbağlar Emirsultan
3 konak
4 kbağlar pker mah
5 menderes görece
6 bornova
.
.
19... torbalı
Sanada bi torpil yapariz hocam :)))