2013 il dışı İZMİR

Kodla Büyü
elsin03' Alıntı:
routerturk' Alıntı:
İZMİR i yazmak isteyen arkadaşlardan kaçı izmir i iyi biliyor acaba? kiralar bazı yerlerde almış başını gidiyor. istanbul u bile aratmıyor. bazı yerlerindeki öğrenci veli profili gittiğiniz yerleri aratabilir? :( 1000 lira kira verip klimayla ısınma şansınız da var ..

bu durum sizi niye rahatsız etti acaba??

:-1: arkadaşım... dünyan bu kadar mı? sen yukarıda yazılan dan ancak bunu mu çıkarabiliosun? ASIL BENİM YAZDIKLARIM SENİ NEDEN RAHATSIZ ETTİ. :) SADECE YAZIP İZMİRE GİDİCEM DİYEN ARKADAŞLARA BİLGİLENDİRMEDİR. okulda kalmayı düşünüosan sen bilirsin yoo düşünmüosan sen de bir yere not et... 1000 düşün 1 konuşş

routerturk' Alıntı:
elsin03' Alıntı:
routerturk' Alıntı:
İZMİR i yazmak isteyen arkadaşlardan kaçı izmir i iyi biliyor acaba? kiralar bazı yerlerde almış başını gidiyor. istanbul u bile aratmıyor. bazı yerlerindeki öğrenci veli profili gittiğiniz yerleri aratabilir? :( 1000 lira kira verip klimayla ısınma şansınız da var ..

:-1: arkadaşım... dünyan bu kadar mı? sen yukarıda yazılan dan ancak bunu mu çıkarabiliosun? ASIL BENİM YAZDIKLARIM SENİ NEDEN RAHATSIZ ETTİ. :) SADECE YAZIP İZMİRE GİDİCEM DİYEN ARKADAŞLARA BİLGİLENDİRMEDİR. okulda kalmayı düşünüosan sen bilirsin yoo düşünmüosan sen de bir yere not et... 1000 düşün 1 konuşş

İzmir dışında bulunduğum illerde İzmir hakkındaki düşünceler ve beklentiler biraz abartılı iyi olabiliyor. İzmir'in pek çok ilçesini çok yönden iyi bilen birisini tanıyorsanız size yardımı dokunur. Eğer bote67 gibi 20 yılınız İzmir'de geçmediyse pişman olma ihtimaliniz çok az da olsa bulunmaktadır. Bazı örneklerden kısaca bahsedilmiş. 8)
Tabii ki bu durum neredeyse tüm iller için de geçerli...

Peki arkadaşlar benim puanım 125, eşimin de puanı 93 ikimiz de böteliyiz. izmire tayinim çıkarsa eş durumu ne olur. Şansımız var mı yani?

Güncel durum:

Karabela 176 puan böte
flame 164 TEF
ofkar 159 böte
upburak 140 böte
silver 140 böte
elsin03 puanım 139 tef.
serbay2 131 puan bote.
alim 129 Böte
malibozkus 126 puan böte
wes 125 Böte
tuana1981 125 puan böte
arkadhan 121 tef
DaMieN 120 TEF
biser 120 böte
tuis 119
beberuhi82 119-böte
10ur0934 117 böte
huseyinsevgen 116 tef
arkadhanın eşi 116 tef
siyanur86 115 böte
http 113 bote
turanyum 111 puan BÖTE
unzip: bote mezunu puan 110
shdwm 106 böte
murathan21 105 puan tef
knkrmn 98
ibrahim_sadece 96 puan tef
impeesa 95 Tef
tuana1981'in eşi 93 puan böte
CosmoKRAMER 91 puan (31 Mayıs itibariyle)
İcenur 88 tef (+eş durumu)
BlackSoiL BÖTE 83 - İl Dışı+Eş Durumu
yalanaşk 82 puan betö
sonsuzartibir TEF 80 İl dışı+ Eş Durumu.
warface 75

Haftalar günler boyu ses çıkarmayıp sonradan puanları açıklayanlara da hastayım. Neyse herkesin sinirinin bozuk olduğu bir gerçek...

Hocam biriniz gidin otekini 93 olan bile kalsa Direk şehirmerkezi yapar eş durumu ötekisi başvurmasın . Başvurursan iptal ettirebilir misin ikiniz cıkarsa ama boşuna bir kadroyu heba edersiniz milletin yanlışanlamayın ben izmir istemiyorum sadece bilgiamaçlı . Benim sizin yerinde olsamstratejım 110 luk ızmıregider neresiolursa 93luk izmirmerkeze gidereşdurumundan sonra seneye 110lukiliçi eşözrunden izmir merkeze geçer bur yılda ikinizdemerkezdesiniz.

buca atatürk ortaokulunda 2 norm varmış oranın müdür yardımcısı söyledi ama 2 kişi tercih edebilir mi bilemem

Menderes'teki Develi-Çileme ortaokullarında BT sınıfı bulunup bulunmadığını öğrenebilen oldu mu? 8)

DaMieN' Alıntı:
Haftalar günler boyu ses çıkarmayıp sonradan puanları açıklayanlara da hastayım. Neyse herkesin sinirinin bozuk olduğu bir gerçek...

Aylar önce, gene buradan öğrendiğim http://www.atamayap.com/ildisi/ adresine yazmıştım bilgilerimi... ama haklısınız, buraya da çoktan yazmam gerekirdi :(
Okulları aradıkça sinirlerin daha da bozulduğu ayrı bir gerçek. Müdürün birinin okulunda BT normunun açıldığından haberi bile yoktu, düşünün artık!

Aliağa'da açılan yerler (yerleşim yerleri) hakkında bilgisi olan varsa, kısaca anlatırsa memnun olurum.

Kiraz ÇPL hakkında bilgisi olan var mı? Kiraz bayağı uzak gerçi ama :?

kiraz bende düşünüyorum ama çok uzak ve küçük köy gibi bir yer. sanırım zorunlu hizmet bölgesi aynı zamanda. :(

bote67' Alıntı:
routerturk' Alıntı:
elsin03' Alıntı:
routerturk' Alıntı:

ne kadar düşünüp konuşacağını bilmeyen birisi için bunu başkalarına öğüt vermesi ne gariptir....

bilim ve sanat merkezimde çalışan oldu mu acaba hiç? bilgisi olan hocam varsa paylaşırsa sevinirim.

Bu okulların çoğunda bilişim normunu nasıl açtılar hala şaşıyorum.... İnşallah bölge normunu almamışlardır yoksa en az 2 3 okul görürüz...

muzyonur' Alıntı:
İZMİR- ALİAĞA-Şehit Kemal Ortaokulu-719653
bu okul nerde tam olarak bulamadım. merkezde mi ? köyde mi?
Menemende de böyle bir okul var ama MEBSİSde gözüken okullar arasında ali ağa var.
websitesinde de hiçbir bilgi yok ==> http://aliagasehitkemaloo.meb.k12.tr/

Şehit Kemal köyün adı sanırım hocam,okulda kimse cevap vermiyor telefon ile aradım gün boyunca 14 derslik var 164 öğrencisi var başka da bilgi yok bu okul ile ilgili.. yarın yine aramayı denicem..

Demise' Alıntı:
muzyonur' Alıntı:
Menemende de böyle bir okul var ama MEBSİSde gözüken okullar arasında ali ağa var.

Şehit Kemal köyün adı sanırım hocam,okulda kimse cevap vermiyor telefon ile aradım gün boyunca 14 derslik var 164 öğrencisi var başka da bilgi yok bu okul ile ilgili.. yarın yine aramayı denicem..

Muhtemelen o köyün okulu. fark etmemiştim. teşekkürler.

muzyonur' Alıntı:
Demise' Alıntı:
muzyonur' Alıntı:

Yalnız BT lab var mı yok mu o önemli bir konu..öğrenebilirseniz paylaşın hocam ; )

muzyonur' Alıntı:
Demise' Alıntı:
muzyonur' Alıntı:

Yalnız BT lab var mı yok mu o önemli bir konu..öğrenebilirseniz paylaşın hocam ; )

Arkadaşlar İZMİR-DİKİLİ (Can Rüştü Tüfekçioğlu Ortaokulu) hakkında bilgisi olan var mı?

başvuruyu yapabilen varmı arkadaşlar tam doldurdum her şeyi ama kaydet butonu falan aktif değil...

Şehit Kemal'de Lab. yok ve ikili öğretim arkadaşlar. Türkelli Şehit Keml ve Helvacı'da 6 saat ders var . Dün gezme şansım oldum şehire biraz uzak okullar

Geri