2013 il dışı isteyecekler...

Kodla Büyü
bu yıl il dışı atamalarda gecikme olabilirmiş...sebebi de 4+4+4 kapsamında okulların henüz ayrışmaması...

serap4' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
serap4' Alıntı:
puanım 46 umut varmı sizce:)
özür grubu dışında imkansız.
il içi de mi olmaz hocam

geçen seneki gibi olursa 50 puanlarla zor hocam. ancak yer bulabilirseniz neden olmasın. bulunduğunuz yeri bilmiyorum ama bizim ilde 84 puanla norm fazlası diye ilçeye gönderilen vardı. birçok il sıkıntıda.

norm sorunu çözülenene kadar bu puanların hiç anlamı yok geçen sene eşinin yanına gitmek için tek -tas geçen bir sürü arkadaşımız vardı. her yer kapalı bize :(

yaşasın 32 puanla istanbul istoyırum zorunlu hizmet :) tefliyim sizce gelirmi diye sormak bile istemiyorum bu puanları görünce :(

195 PUANIM VAR EŞİMİN TAYİNİ MUĞLANIN DALAMAN İLÇESİNE ÇIKTI. ESEF MEZUNUYUM. AMA HİÇ BOŞ OKUL YOK MALESEF NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.

88 puanım var diyarbakırdayım burada 2. yılım bitiyor il dışı tayin isteyebilir miyim zorunlu hizmeti tamamladım.

bulunduğunuz ilde 3 yılı doldurma şartı vardı en son tabi yeni yönetmelikte ne olur Allah bilir. Culluğun aklı mı olur uçar mı uçar

arkadaşlar bu sene il içi il dışının gecikebileceği haberleri başladı sağda solda dönüşümler bitmemiş diye ama bunların aklı nerdeydi 1 sene boyunca :verymad:

Ohooo hala bekleyen var mı? Arkadaşlar mayıs 15'de klavuz çıkması lazımdı. Var mı ortada bi şey? Yok. Elbette gecikecek şu tabloya göre. Şimdiden Ağustos diyorum ben...

arkadaşlar bunların hepsi asparagas haber yazılı belge olmadıktan sonra inanmamak lazım bence dikkat dağıtmak için ortalığı karıştırmak için ortaya atılmış haberler bunlar

ramazan_hosgoren' Alıntı:
flyman' Alıntı:
seneye Allah nasip ederse 150 puanla bende Ankara isteyeceğim (tef). ama bu sene maalesef :cry:

150 puanınız var hemde tef lisiniz bu sene istediğiniz yere gidersiniz neden seneye ?

hocam bulunduğum ile eş durumundan geldim daha 3 yılımızı tamamlamadık. inşallah seneye tamamlıyoruz kısmetse Ankaraya da yerleşmeyi düşünüyoruz :+1:

sorun klavuzun ne zaman yayınlanacagı felan değil arkadaşlar,sorun klavuzda bilişimcilere açık yerin olup olmayacagı ki bana kalırsa Sivasın batısından kimse bir şey beklemesin..Gecen seneki yayınlanan kontenjanlara bakarsanız ne demek ıstedıgımı anlarsınız..
İliçi belki iş yapar ama o da hep uyduruk okulları açıyorlar..

narsist' Alıntı:
sorun klavuzun ne zaman yayınlanacagı felan değil arkadaşlar,sorun klavuzda bilişimcilere açık yerin olup olmayacagı ki bana kalırsa Sivasın batısından kimse bir şey beklemesin..Gecen seneki yayınlanan kontenjanlara bakarsanız ne demek ıstedıgımı anlarsınız..

hhocam geçen seneki kontenjanları bulabileceğim bir adres verebilirmisiniz

Arkadaşlar geçen sene bilişime 149 yer mi açmışlar ben mi yanlış gördüm

AYRICA hakikaten samimi olarak puanlarınızı yazın da bizde inanalım adam örnek veriyorum doğunun en doğusunda 150-190 puan diyor.ben o adama soruyorum be adam madem puanın bu kadar neyi bekledin normların yok olmasınımı 190 puanı varmış bu puanı biriktirene kadar Örneğin( iran ırak ermenistan) sınırında yıllarca görev yapmış ama batıya geçmemiş niye elektronik kaçakcılıgı mı yapıyodun da tayın ıstemedın dalgayı bırakın gençler.Dalga geçmeyi bırakında burda bu işi ciddiye alanların zihinlerini bulandırmayın :verymad: :-1: :x

g.cetin.66' Alıntı:
narsist' Alıntı:

hhocam geçen seneki kontenjanları bulabileceğim bir adres verebilirmisiniz

hocam personel.meb.gov.tr den arşivden bulabilirsiniz tüm seneleri

Geri