30 Mart 2014 Yerel Seçim Anketi

Kodla Büyü
Şimdi çark etmeye başladı fırıldaklar. Cemaatle kol kola paşaları içeri tıktılar rahat rahat semirebilmek için. Şimdi birbirlerine düştüler semirme yarışında. O dedi sen fazla pay aldın o dedi sen çok oldun derken bunlar birbirine girdi. Şimdi cemaati paşaları serbest bırakmakla tehdit ediyo. Sen misin tekerime çomak sokan. Düşman olduysak düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığıyla ilker paşayı serbest bırakacak. Bunlarla yatıp kalkarken de ilker paşa düşmanıydı. Siyaset böyle bişey işte. Satan satana birbirini. Ama ilker paşayı ve komutanları çıkarıp cemaati bitirme planı yapan başbakan kendini de bitirecek. Çünkü o adamlar yemez senin fırıldaklarını.

Bi de ilker paşayı da halkı kandırdığı gibi kandıracağını sanıyo. Bak sana kumpas yaptılar. Biz bu oyunu bozduk seni çıkardık ayağı yapacaklar. İlker paşa da allah razı olsun başbakanım ne büyük adammışsın sen diyecek :D

cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
Şimdi çark etmeye başladı fırıldaklar. Cemaatle kol kola paşaları içeri tıktılar rahat rahat semirebilmek için. Şimdi birbirlerine düştüler semirme yarışında. O dedi sen fazla pay aldın o dedi sen çok oldun derken bunlar birbirine girdi. Şimdi cemaati paşaları serbest bırakmakla tehdit ediyo. Sen misin tekerime çomak sokan. Düşman olduysak düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığıyla ilker paşayı serbest bırakacak. Bunlarla yatıp kalkarken de ilker paşa düşmanıydı. Siyaset böyle bişey işte. Satan satana birbirini. Ama ilker paşayı ve komutanları çıkarıp cemaati bitirme planı yapan başbakan kendini de bitirecek. Çünkü o adamlar yemez senin fırıldaklarını.

Başbakan ve c.başkanı her zaman ilker paşanın tutukluğunu tasvip etmediklerini ifade etmiştir. Cemaat günah çıkarıyor olmasın?
Valla kardeşim kim günah çıkarıyo, kim şimdi yaptığından pişman onu bilemem. Bu adamlar kafalarına göre milleti içeri tıkarken usta usta diye peşinden koşulan adamlar armut mu topluyodu? Yargının o zaman da bağımsız olmadığını göremediler mi illaki kendilerine mi dokunması lazımdı. Dur bakalım bizim atadığımız genelkurmay başkanına terörist demek de neyin nesi haddini bileceksin yargı diyemeyenler o zaman ben bu davanın savcısıyım demeyi biliyodu. Yani herşeyi cemaate yükleyip biz yapmadık onlar yaptı demekle kurtulamazsın. O zaman adama sorarlar sen ne b.k yedin o makamda o zaman herşeyi cemaat yaptıysa. Bu işler öyle cemaat yaptı biz masumuz diyerek sıyrılacağınız işler değil.

Ekli dosyalar

• erik.jpg
    erik.jpg
    10.7 KB · Görüntüleme: 365
cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

Başbakan ve c.başkanı her zaman ilker paşanın tutukluğunu tasvip etmediklerini ifade etmiştir. Cemaat günah çıkarıyor olmasın?
sevgili başbakanının ilkeri bağlayın diye ses kaydı çıkarsa ve "evet aradım" derse nasıl çark edeceksiniz

sisss' Alıntı:
cehcah' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

sevgili başbakanının ilkeri bağlayın diye ses kaydı çıkarsa ve "evet aradım" derse nasıl çark edeceksiniz
"biz kıvırmasını da iyi biliriz"

Ben hükümeti eleştirince birileri sen paralel misin diyor. Ben paralel değilim ama sen hırsızmısın diyorum. Cevap pekte hoşuna gitmiyor.

easytr' Alıntı:
anket sonuçları gerçekle örtüşmemektedir. o kadar anket okudum hiçbirinde mhp hem chp hemde ak partiyi geçmiyordu.ama bu ankete göre mhp 1.sırada. bu gözle bakarsanız bu sonucun fikir vermeyeceği aşikar.

ak parti seçimde %40-45 arası oy alacaktır. genel seçimlerde oyu son olaylardan sonra %50 yi aşmıştır. kasetlerle siyaset dizayn edilmez, bugün ona ise yarın sanadır.
Hala oy hesabi yapiyosunuz. Al birader al hepsi senin olsun. Yukardaki anketten de siz birinci cikin hic sorun degil. Bizim derdimiz belli. Hirsizlarin ortaya cikmasi. Yuzde 80le de ciksan o secimden aklanman anlamina gelmez bu. Bagimsiz yargi onunde hesap verip malini mulkunu ortaya dokeceksin. Bu kadar basit.

başlığı açan arkadaş lütfen manüplasyon yap akp nin oylarını arttır. arkadaşlar bu durumdan rahatsız :puhaha:
ben daha oy kullanmadım bu başlıkta makarna kömür verenin istediği partiye verecem oyumu

geçen gün akp yerelde min %45 alır 1-2 puan oynar diyenler şimdi hedefi 40 düşürmüşler.
"Siz bu paralel yapıyı bilmezsiniz. Canlı yayında bile montaj yapacak kadar ahlaksızlar." :puhaha: :puhaha:

papakaa' Alıntı:
başlığı açan arkadaş lütfen manüplasyon yap akp nin oylarını arttır. arkadaşlar bu durumdan rahatsız :puhaha:
ben daha oy kullanmadım bu başlıkta makarna kömür verenin istediği partiye verecem oyumu
Hocam anketimiz anasayfadan çekilmiş memnun değiller dediğiniz gibi ama sonuçta 30 martta her şey belli olacaktır.

anasayfadan çekilme sebebi biraz siyasi çekişmeler olmasından dolayı hocam. ben çekenarkadaşların o niyetle çektiklerini düşünmüyorum..

twitter da güzel bi laf gördüm. "Hayatlarının bir döneminde aynı noktada olanlar hiçbir zaman paralel olmazlar."

Önce derin bir şaşkınlığa kapılacaklar, 30 Mart akşamı...

Şaşıracak olan bunların saf kesimi tabii. Çakallar kazanamayacaklarını daha şimdiden biliyorlar (belki de bu nedenle bazıları sinirlenip adam dövmeye başladılar.)

Şimdi utanmadan "kafa kafaya geldiler" ya da "ciddi oy kaybı bekleyin" yazan sosyete çocukları şöyle bir yutkunacaklar...

Saf kesimde de "halk cahil, eğitim şart" gibi enayi sloganları tekrarlanacak elbette... Emekli memurlar bir yandan Hocaefendi'nin çevirdiği dolaplara alkış tutarken bir yandan da "İran'a döneceğiz" diye ağlayacaklar.
Evet, eğitim şart ama IQ hepten gerekli.

Fakat şaşkınlık fazla sürmeyecek. Hemen iki gün içinde toparlanıp yeniden saldırıya geçecekler.

Çünkü daha önce de öyle yaptılar, zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştılar.

Yüzsüzlük onların karakteridir.

Bir süre "sahte oy kullanıldı" ya da "mükerrer oy var" diye edepsizlenecekler, sonra hemen bundan vazgeçecekler. Bununla bir yere varamayacaklarını da biliyorlar çünkü. Biliyorlar ama yapmaktan da kendilerini alamıyorlar.

"Suikast bile beklenebilir" dedik, karşı atağa geçiverdiler: Hükümet başbakana "çakma suikast" yaptıracakmış, başbakan yara almadan kurtulacakmış, böylece oylarını arttıracakmış...

Öyle bir numaraya ihtiyacı yok. Açık ara önde gidiyor.

Fakat kin ve nefret kusan düşmanlarının "yeni Gezi'lere" fena halde ihtiyaçları var!...

Ki, Marksist eskileri, "no pasaran" falan diye romantik sloganlar atabilsinler... Kendilerini İspanya İç Savaşı'nda sansınlar. Halkın seçtiği Erdoğan da demek ki General Franco'yla bir tutuluyor. Evet, IQ herkese lazım.

İstihbarat raporları "yeni kalkışmalar" öngörüyor.

Hani şu, "demokrasilerde istihbarat teşkilatı başbakandan emir almaz" diye saçmaladıkları devlet örgütü.

Yeni yeni eylemler bekleyiniz nisan ayında ve daha sonra da...

Nisan-ağustos arası beş ay... Susmayacaklar. Oturmayacaklar.

Belediye seçiminden cumhurbaşkanı seçimine kadar ortamı iyice gerecekler.

Çünkü bugünkü ortamı da daha 2011 seçiminden başlayarak hep gerdiler. Ondan önceki gerginliğe daha 2007 seçiminin ardından gaz verdiler. Memleketi on iki yıldır gergin tutuyorlar. Gerginlikle besleniyorlar. İnsanların da huzurunu kaçırıyorlar.

Yeni eylemler için artık Gezi bahanesi kalmadığından, başka yerlerde yeni "ağaç meseleleri" yaratacaklar.

Elbette Ankara'da yeni başbakanlık binası, İstanbul'da Üçüncü Köprü, Üçüncü Havaalanı gibi şantiyeler hır çıkarmak için biçilmiş kaftan...

Lakin bu açık arazilerde isyancılara kumanya dağıtmak için "gezici sahra mutfağı" kurmak gerekecek, sığınak sağlamak için babadan kalma otel de yok oralarda. İstanbul sermayesi bu sefer zorlanacak.

Devlet de tedbirini aldı, bekliyor.

"Köprüyü de yaptırmayacağız havaalanını da" demişlerdi, görelim bakalım.

Engin ARDIÇ / SABAH

akepeliler hemen akepeye oy atın 3. parti olmuş gerçeği yansıtmıyor bu anket en az %50 olması lazım ne olur yetkililer bir şeyler yapsın. alo fatih nerdesin

papakaa' Alıntı:
akepeliler hemen akepeye oy atın 3. parti olmuş gerçeği yansıtmıyor bu anket en az %50 olması lazım ne olur yetkililer bir şeyler yapsın. alo fatih nerdesin
Troller daha bu anketi gormemis demek ki hocam. Ya da akpliler farkli farkli hesaplar acin yukseltin. Siz ugrasirsiniz bu bos islerle.

talp' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
Hocam anketimiz anasayfadan çekilmiş memnun değiller dediğiniz gibi ama sonuçta 30 martta her şey belli olacaktır.

Anasayfadan anket çekildi evet sebepte açıklanmış @talp tarafından... Sorusu, nedeni niçini olan varsa arkadaşımızdan cevap alınabiliyormuş..

Yapacak bir şey yok...

Bizim bu formda bir birimize tahammülümüz yok. her türlü fikir sahibi olabilecek binlerce insanın olduğu bir formda bütün yazılar sizi memnun etmek zorunda değil. ölçümüz hakaret, küfür olmadıktan sonra ger türlü fikir özğürlüğüne açık olmamız gerekmez mi?

toker42' Alıntı:
Bizim bu formda bir birimize tahammülümüz yok. her türlü fikir sahibi olabilecek binlerce insanın olduğu bir formda bütün yazılar sizi memnun etmek zorunda değil. ölçümüz hakaret, küfür olmadıktan sonra ger türlü fikir özğürlüğüne açık olmamız gerekmez mi?
keşke öyle olsa ...

benim kasetle montajla ne işim olur işiniz gücünüz iftira çamur :puhaha:

"AKP’nin bir mitinginde adamın birinin cüzdanını çaldırdığını korkusundan, ‘Hırsız var’ diyemediğini söyledi" :puhaha:

başbakan iyice uçtu
-ODTÜ lülere ateist,
-bahçeliye çocuğu yok ne anlasın evlat sevgisinden
-Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacak
-Kibir de gurur da sadece mutlak yaratıcı olan Allah'a aittir

insanı şirk e götürecek bu sözleri bir imam hatip mezunu başbakandan duymak inanın çok üzücü

toker42' Alıntı:
başbakan iyice uçtu
-ODTÜ lülere ateist,
-bahçeliye çocuğu yok ne anlasın evlat sevgisinden
-Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacak
-Kibir de gurur da sadece mutlak yaratıcı olan Allah'a aittir

insanı şirk e götürecek bu sözleri bir imam hatip mezunu başbakandan duymak inanın çok üzücü
birileri Allaha şirk koşarken nefes nefese kalmış anlaşılan :puhaha:

anket yapılması güzel olmuş. lakin seçim sonuçları bu ankete uymayacaktır. zira forumumuz geneli öğretmen, belli bir eğitim seviyesinde ve genç arkadaşlardan oluşmakta. akpnin seçmeni genel itibariyle daha farklı

Seredar' Alıntı:
Halka cahil diyen insanlar var ya.Birde onların oyunu bile almayan siyasetçiler var.
Bazıları için durumun ne kadar vahim olduğunu düşünün. :puhaha: :puhaha:

dimi cahilse bikaç cilalı sözle kandır al oyunu madem cahil,herşeye kanıyor. sanıyorlar ki cahil oldukları için ak partiye oy veriyorlar. halbuki cumhuriyetin ilk yıllarında okuma yazma düşük iktidarda chp var. şuanda okuma yazma %95 ve 50 yıldır chp iktidar olamıyor. :lol:

share_' Alıntı:
Seredar' Alıntı:
Halka cahil diyen insanlar var ya.Birde onların oyunu bile almayan siyasetçiler var.
Bazıları için durumun ne kadar vahim olduğunu düşünün. :puhaha: :puhaha:

dimi cahilse bikaç cilalı sözle kandır al oyunu madem cahil,herşeye kanıyor. sanıyorlar ki cahil oldukları için ak partiye oy veriyorlar. halbuki cumhuriyetin ilk yıllarında okuma yazma düşük iktidarda chp var. şuanda okuma yazma %95 ve 50 yıldır chp iktidar olamıyor. :lol:

demirelide unutmyalım demirel ülkenin başına 8 defa geldi. 8 defa sandıktan çıktı şimdi arkasından davul çalıyorlar. her ülkenin aydınıda olur cahilide

piyasaki en güvenilir araştırma şirketlerinden biri olan kassam araştırmanın son anketine göre akp nin oyları %80 i gemiştir.
grafikte eklemişler ki akıllarda soru işareti kalmasın

https://twitter.com/kassamstrateji/stat ... 8280064000
buda araştırma şirketinin sayfası

Ekli dosyalar

• Bb8UsqeCcAAirAy.jpg
    Bb8UsqeCcAAirAy.jpg
    12.4 KB · Görüntüleme: 308
Geri