30 Mart 2014 Yerel Seçim Anketi

Kodla Büyü
muhalif33' Alıntı:
orebro' Alıntı:
akp'nin başarısızlıklarını ve bir takım yasadışı işlerini halka duyurarak seçimleri kazanacaklarını zannedenler avucunu yalarlar! Allah elbet sizin bu planınızı boşa çıkarır!

Sana göre; AKP hem başarısız, hem de yasadışı iş mi yapıyor???

orasını biz bilemeyiz sayın hocam. iddialar öyle!

orebro' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
orebro' Alıntı:
sayın başbakanımızın doğum gününde memleketi rize'de objektiflere yakalanan doğal silüet mucizesi! Maaşallah, Elhamdülillah...

Sen AKP'yi savunduğuna eminmisin?

şimdiye kadar akp'den gayrısına yönelip yanlışa sapmadık çok şükür hocam...

yazdıkların ve paylaştıkların savunmaktan çok yermek gibi olmuş...

fanatiklere diyorumki partiniz 50yıl sonra olacakmı acaba.... :puhaha: :puhaha:

muhalif33' Alıntı:
orebro' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
orebro' Alıntı:
sayın başbakanımızın doğum gününde memleketi rize'de objektiflere yakalanan doğal silüet mucizesi! Maaşallah, Elhamdülillah...

Sen AKP'yi savunduğuna eminmisin?

şimdiye kadar akp'den gayrısına yönelip yanlışa sapmadık çok şükür hocam...

yazdıkların ve paylaştıkların savunmaktan çok yermek gibi olmuş...

haşa, öyle bir niyetim olamaz asla! yazdıklarım farklı algılanmışsa sayın başbakanımızdan özür dilerim..

- "çok özür dilerim efendim, hemen kaldırıyorum efendim" (Fatih S.)

HERKES PAYLAŞSIN, GÖRMEYEN KALMASIN İNŞALLAH..

Bh09VGVIAAAEaKp.jpg

paylaşımlarım sonuç verdi, akp'ye iki arkadaşımız daha katıldı.. vatanını seven, müslüman kardeşlerim! hiç düşünmeyin, basın ampule! bu anketi ters düz etmeliyiz!

orebro' Alıntı:
paylaşımlarım sonuç verdi, akp'ye iki arkadaşımız daha katıldı.. vatanını seven, müslüman kardeşlerim! hiç düşünmeyin, basın ampule! bu anketi ters düz etmeliyiz!
Hocam 30 Marta daha çook var hayırlısı diyelim. Ancak eğer bu seçimde AKP %35 ın üzerinde oy alabilirse öpsün başına koysun çünkü genel seçimde işler daha farklı olacaktır.

orebro' Alıntı:

Bh09VGVIAAAEaKp.jpg

Bildiğin saçmalamışsın Uyarlamaya çalışmışsın hadis uydurmuşsun parelel yapı iddasını ortaya atacak deseydin bide tam olurdu..

talp' Alıntı:
orebro' Alıntı:
Hocam 30 Marta daha çook var hayırlısı diyelim. Ancak eğer bu seçimde AKP %35 ın üzerinde oy alabilirse öpsün başına koysun çünkü genel seçimde işler daha farklı olacaktır.

sayın hocam ben %50'nin üzerinde bekliyorum. bu ülkede hala vatanını, millletini seven, dinine bağlı bir çoğunluk var!

orebro' Alıntı:
Hocam şaka yaptığını varsayarak gülümsedim :) :puhaha:

sas7979' Alıntı:
orebro' Alıntı:

Bh09VGVIAAAEaKp.jpg

Bildiğin saçmalamışsın Uyarlamaya çalışmışsın hadis uydurmuşsun parelel yapı iddasını ortaya atacak deseydin bide tam olurdu..

sayın hocam bu bilgiler islam alimleri tarafından derlenmiş kesin bilgiler. hatta ressamlar bu özelliklere göre resmini bile çizmişler(maaşallah):

Bh1WBHhIAAAuWTU.jpg

@zencefil58 hocam hemen düzeltilir o özellikler ona göre :) Ataları özür dilenen topluluktan olan biri denir ki zor mu? Teferruatlara takılma :puhaha: :puhaha:

orebro' Alıntı:
sas7979' Alıntı:
orebro' Alıntı:

Bh09VGVIAAAEaKp.jpg

sayın hocam bu bilgiler islam alimleri tarafından derlenmiş kesin bilgiler. hatta ressamlar bu özelliklere göre resmini bile çizmişler(maaşallah):

Bh1WBHhIAAAuWTU.jpg

Hangi hocalarmış o? Bilelim de cahil kalmayalım. :D

@orebro üzülme hocam ek yaparız :) Bazı gazeteler ilk mısırdan özür dilendi diye iftira atacak diye düzeltiriz orayı :) Takılma böyle şeylere :p :puhaha:

orebro' Alıntı:
sas7979' Alıntı:
orebro' Alıntı:

Bh09VGVIAAAEaKp.jpg

Bh1WBHhIAAAuWTU.jpg

Güya dalga geçtiğini sanan maşallah ve inşallah gibi güzel lafları dalga aracı sanan, gezide molotof atıp atıp her yeri yakıp yıkan protesto ettiğini düşünen grubun kafa yapısında bi insan o kelimeleri söylerken ve uydurma hadis paylaşarak ve dalga geçtiğini sanarak eğer müslümansan büyük bir vebal ve günah işlediğini bil protesto etmenin eleştirmenin çok daha güzel ve mantıklı yolları var..

haa o zmaan şöyle değiştirin israil başbakanı direkt özür dileyecek diye değiştirin ziraa israil mısırdan 2011 de özür dilemiş hani arkadaşlar yanlış anlamasın :)

Ülkemizde milyonlarca bilgisayar ve internet kullanmayı bilmeyen 18 yaş üstü vatandaşımız var.
Tüm illerdeki oy kullanma yaşındaki vatandaşlardan belirli oranda örneklem alınmadan yapılan anketlerde sonuçlar çok farklı çıkacaktır.
Durum genel seçim havasına bürünse de bu bir yerel seçim. Vatandaşın tercihinde partilerin yanında adayın kim olduğu da etkili oluyor.

sas7979' Alıntı:
Güya dalga geçtiğini sanan maşallah ve inşallah gibi güzel lafları dalga aracı sanan, gezide molotof atıp atıp her yeri yakıp yıkan protesto ettiğini düşünen grubun kafa yapısında bi insan o kelimeleri söylerken ve uydurma hadis paylaşarak ve dalga geçtiğini sanarak eğer müslümansan büyük bir vebal ve günah işlediğini bil protesto etmenin eleştirmenin çok daha güzel ve mantıklı yolları var..

bakın bunları ben söylemiyorum.. hilal kaplan, yiğit bulut, nihal bengisu, fehmi koru, fatih tezcan, nagehan alçı, rasim ozan gibi isimlerini hatırlayamadığım onlarca yazar veya vekilin ağzından çıkmış/kaleminden dökülmüş laflar bunlar:

"öbür alemden, yüce kattan gönderilmiş bir insan"
"ona dokunmak ibadettir"
"başbakan benim atam"
"allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider"
"başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir"
"Devlet Reisi Erdoğan, hutbesini irad ve salâtına imamlık etmedikçe, Türkiye'de Cum'anın farz olduğunu düşünmüyorum."
"başbakanımızı üzmek allah'ı üzmektir"
ve en son kendi ağzından: "rahmetimiz gazabımızı aşacaktır"

abi biri şu adamı durdursun çarpılacak bu gidişle...Allah korusun

Geçenlerde okulda bir öğretmen aynen şöyle dedi ya "benim annem veya babam hakkında hırsızlık iddiasında bulunulsa ve boyle delillerle gelseler kabul ederim ama başbakanımız hakkındaki bu iddiaları asla kabul etmem,edemem"
pes dedim ve oradan uzaklaştım..Bu topluma ne oldu arkadaş ya, hangi hastalık bu...

Geri