5. ve 6. Sınıf BTY Ders Kitabı Çıktı...

Kodla Büyü
s_kajmeran' Alıntı:
Hocam elinize sağlık...

Bence son bölümde yeniden belki işbirliği ile yapılabilir, yapılmalı... Hatta başka eklemelerde yapılabilir...
1 haftalık bir çalışmayla orası da halledilebilir diye düşünüyorum...

Hocam inanın zamanım yok.. Yeni bir projem var hayata geçirmek istiyorum. Tüm okullarımızın yararına olacak bir proje. Ona başlayacağım için hiç vaktim yok

Gerçekten çok emek harcamışsınız öğretmenim. Teşekkürler, emeğinize sağlık

kitapsız olmuyor gerçekten hocam. ben okul web sitesine atıp öğrencilerime de ders kitabı olarak tanıttım. oradan indirip flaşlarına kaydedecekler.
Çalıştığım okulun akademik başarısı çok düşük zaten iyice anlasınlar diye az konu çok tekrar ve pekiştirme yaptırıyorum.
Çok sağolun.

yesimk06' Alıntı:
kitapsız olmuyor gerçekten hocam. ben okul web sitesine atıp öğrencilerime de ders kitabı olarak tanıttım. oradan indirip flaşlarına kaydedecekler.
Çalıştığım okulun akademik başarısı çok düşük zaten iyice anlasınlar diye az konu çok tekrar ve pekiştirme yaptırıyorum.
Çok sağolun.
hocam sizde sağolun..zaten bolca tekrar ve etkinliklerle desteklenirse konuların daha faydalı olacağı inancındayım

Tebriği kesinlikle haketmişsiniz hocam.Kitap düzenlenmeyişine de güzel bir gönderme olmuş.Çalışınca oluyor demek ki.Kolay Gelsin...

Teşekkür eden arkadaşlara bende teşekkür ederim.. Öğrencilerimiz için faydalı olacaksa ne mutlu bana..

Geri