5. ve 6. Sınıf BTY Ders Kitabı Çıktı...

Kodla Büyü
Hocam fesat insan heryerde vardır, kulak tıkamak lazım.
Emeğinize sağlık mutlaka yararı olacaktır.

bi yerlerdeki kodamanların yapamadığını arkadaşlarımız yapmış, ellerine sağlık.. iş değilde daha çok laf üreten arkadaşları pistlerde görmek isteriz.. :alkis: :alkis:

hocam emeğinize sağlık..Keşke organize olup size daha çok yardımcı olabilseydik ama haklısınız biz branş olarak bir araya gelemiyoruz. Kitap çok işime yarayacak. Çok sağolun

Hocam emeğiniz için çok teşekkürler. Ayrıca konu sıralamasında bir liste sunmuştum. Sanki bu listeyi de değerlendirmeye almışsınız gibi geldi ayrıca memnun oldum. Teşekkür ederim. Çalışmanıza devam edin. Düzeltilmesi gereken yerler olursa size özelden yazarım. Hürmetlerimle.

Çok çok güzel bir çalışma. Hocam sizi tebrik ediyorum azimli çalışmanızdan dolayı. Daha ne denir bilmiyorum, kendi ders kitabımızı çıkardınız.

Çok teşekkürler....

pehepe' Alıntı:
zambak06' Alıntı:
Hocam icindekilrde yer aliyor fakat son uniteyi eklemediniz mi

hocam son üniteyi eklemedim malesef.. biraz hevesim kırıldığı için eklemek istemedim
aslında hocam ilk kitabı siz çıkarmıştınız diye hatırlıyorum ama sanırım devamı gelmedi bir de isteyen çıkarır kitabını isteyen çıkarmaz bence bu sizi etkilememeliydi siz çalışmanıza devam etmeliydiniz. ne olursa olsun bir çok kişinin bir şeyle uğraşması zenginliktir. EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Geri