Android cep tel önerisi olan var mı?

Kodla Büyü
Re: Androit cep tel önerisi olan var mı?

Sony Ericsson Xperia Neo ya da az kırpılmışı Neo V

LG Optimus Black P970

Samsung i8150 Galaxy W

Neo V'yi kendim kullanıyorum ve çok memnunum.

Sony-HTC-Samsung-nokia telefonlardan bende biraz inceledim. Ha tamam buldum diyorum istediğim bir şey eksik çıkıyor. Bende 1000 tl civarı bir telefon arıyorum. Lakin benim en birincil önceliğim SAR değeri samsung ve HTC lerde genelde düşük. Nokia ve sonylerden genelde hep yüksek. HTC ler çok pahalı ondan önceliğim Samsung ve SONY...

Sony Ericsson Xperia yada mini olanı bende bunlara takıldım arkadaşlar. :idea:

Kullanan varsa tavsiye edermi arkadaşlar. Ne düşünüyorsunuz?

Xperia'yı klasik telefon gibi kullanırsanız şarjı çok rahat 4 gün gidiyor.

Forumtor' Alıntı:
Xperia'yı klasik telefon gibi kullanırsanız şarjı çok rahat 4 gün gidiyor.
Kullanıyormusunuz hocam.

http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-e ... yId=371946
Ben bunu düşünüyorum ama modem olarak kullanılabiliyor mu emin olamadım. Hepsiburadada bazen özellikler yanlış yazılabiliyor.

Modem olarak kullanabilirsek tatildede kullanabiliriz. Yeni hat almamıza gerek kalmaz internet için.

Bendeki telefonda Andoid 2.3.4 sürümü var ve telefonu wireless erişim noktası olarak kullanabiliyorsunuz. Bundaki android sürümü daha eski. Sony Ericsson resmi sitesine bakmak lazım. Belki orda yazıyordur özelliğin olup olmadığı.

interneti pcden kullanmk icin bakiniz:tether orn:barnacle

Arkadaşlar ben nokia c5-03 alıcam yarın.

http://www.hepsiburada.com/Liste/nokia- ... NOKC503-SB

Yarın itibari ile iki kampanya var.

Özelliklerin sonu gelmiyor şuda olsun buda olsun derken konuşmaya ve msj cekmeye yarayacak bir telefon almaya karar verdim. Sarjıda 2-3 gün gider muhtemelen. Kullananlar öyle söylüyor en azından.

Ekli dosyalar

• axess5_30_12_2011.jpg
    axess5_30_12_2011.jpg
    228.3 KB · Görüntüleme: 1,077
  • kampanya1_25_01_2012.jpg
    kampanya1_25_01_2012.jpg
    227.5 KB · Görüntüleme: 1,077

Hocam sanırım sizin önce işletim sistemini belirlemeniz gerekiyor.
Nokia ile htc kıyaslayınca nokianın üstünde olduğu nokta ekran çözünürlüğü, foto ve video kalitesi o kadar.
Samsung ile htc kıyaslanınca ise samsung işlemci 820, htc 800 mhz, samsung ekranı 0,2" kadar daha büyük ama andoid'in en büyük satıcısı olan samsungdan bada almayı şahsen ben düşünmem.

3 ü arasında HTC derim.

cep telefonu işletim sistemlerini bilmiyorum doğrusu...ama anladığım kadarıyla arkadaşlar androidi önermişler eğer nokia c6da android olsaydı hiç düşünmezdim.çevremde hiç htc kullanan yok bir sıkıntı durumunda garantisi servis ne durumdadır onu da bilmiyorum... :?:

hasari' Alıntı:
Tavsiyeler için tşkler arkadaşlar önerilen modeller üstünde yoğunlaştım ama henüz karar vermedim.
@beskaza hocam işte bu telefon dediğimde alacağım aldığım modeli de buraya yazarım.

Hocam dün HTC Sentation XE aldım 1000 TL fiyata :) Sanırım bu fiyattan ucuzada bulacak yoktur bu telefonu.

samsung galay ace 5830 aldım. 1 haftadır kullanıyorum. nokia 6230i den sonra , hızı çok iyi geldi. yalnız sarjı 2 gün gidiyor.

şuan kullandığım samsung 5670 sıkıntısız kullanıyorum fiyatıda uygun hocam 500 civarında tavsiye ederim...

beskaza' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Tavsiyeler için tşkler arkadaşlar önerilen modeller üstünde yoğunlaştım ama henüz karar vermedim.
@beskaza hocam işte bu telefon dediğimde alacağım aldığım modeli de buraya yazarım.

Hocam dün HTC Sentation XE aldım 1000 TL fiyata :) Sanırım bu fiyattan ucuzada bulacak yoktur bu telefonu.
Hocam telefon süpermiş hayırlı olsun. Bu fiyata nerede buldun çok uygun almışsın.

hasari' Alıntı:
beskaza' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Hocam telefon süpermiş hayırlı olsun. Bu fiyata nerede buldun çok uygun almışsın.

Hocam aslını istersen bununla ilgili bilgi vermeyi biraz sakıncalı görüyorum ama telefonla ilgilenirseniz bir şekilde getiren kişiyle iletişime sokabilirim sizi :)

Galaxy S I , müthiş telefon spotu 600 lira civarında tavsiye ederim

Yok daha almadım hocam. Bana çok pahalı geldikleri için biraz soğudum açıkçası ama takipteyim iyi birşey denk gelirse kapacağım. :)

bende aynı durumdayım. Bekliyorum. ama HTC Desire karar verdim. Birisinde görsem hemen satıyormusun diyorum. :)

Ben de son bir hafta epey araştırma yaptım. Sony Ericsson Xperia Neo ve özellikle Ray'de aklım kaldı. 4 senedir Nokia 2630 kullanıyorum. 6 ay - 1 sene daha idare etsin diyorum. Ama bakalım.... 400-1000 arası araştırma yapıyorum. Önerileri takip ediyorum.

Ne IOS ne Android ,Windows Phone gümbür gümbür gelecek. :)

Cemal TANER' Alıntı:
Ne IOS ne Android ,Windows Phone gümbür gümbür gelecek. :)

Onu da takipteyim, öyle gibi görünüyor Cemal hocam.

Arkadaşlar,

Cep telefonu önrilerini incelerken bu siteye ulaştım. Buradan edindiğim bilgilerle hem ekonomik, hem KVK servis güvencesinde olan Neoi 588 satın aldım. Bu telefon işimi çok iyi görüyor. Neoi 588'e ulaşmadan önce HTC almayı düşünüyordum ki kıyaslamam neticesinde Neoi'nin daha ucuz ama aynı özelliklere sahip olduğunu gördüm. İçerisndaki SD kart 4GB. Onu değiştirdim çok memnunum. Sanırım Android işletim sistemli cep telefonu problemimi çözdüm. Sizin de incelemenizi öneririm.

gecen hafta samsung galaxy ace 5830i aldım bende gayet iyi

Hasari HTC 3d al, fiyat performansta tektir.

Geri