Android cep tel önerisi olan var mı?

Kodla Büyü
Re: Androit cep tel önerisi olan var mı?

BEN SAMSUNG GALAXY GİO KULLANICISIYIM
GAYET UYGUNA ALMIŞTIM VE ÇOK DA MEMNUNUM HİÇ BİR ŞİKAYETM OLMADI HERKESE DE ÖNERİYORUM BU FİYATTA BÖYLE BAŞKA ANDROİD VAR MIDIR BİLİYORUM

Lainn' Alıntı:
Hasari HTC 3d al, fiyat performansta tektir.
HTCler çok güzel ama fiyatları halen çok pahalı. Daha beklemedeyim bakalım uygun bir cihaz denk gelirse alırım. :)

gelişimci' Alıntı:
BEN SAMSUNG GALAXY GİO KULLANICISIYIM
GAYET UYGUNA ALMIŞTIM VE ÇOK DA MEMNUNUM HİÇ BİR ŞİKAYETM OLMADI HERKESE DE ÖNERİYORUM BU FİYATTA BÖYLE BAŞKA ANDROİD VAR MIDIR BİLİYORUM
eşim için telefon alacağım ama epeydir takip etmiyorum :) internete (kablosuz ya da avea internet pakedi) girer, müzik dinler, belki sözlük gibi ufak uygulamalar yükleyebilir. kasma veya hızda sorun olmaz di mi?

Samsung galaxy Pro kullanıcısıyım klavyeye dokunmadan kullanamıyorum teli işlerimi inanılmaz hızlı hallediyorum dokunmatikteki gecikmeler felan olmuyor 500 e almıştım şimdilerde düşmüştür fiyatı şarjı 3g veri aktarımı kapalı olduğunda 2-3 gün gidiyo 3g açık olduğunda 1 gün zaten androidlerde 3g ile 2 gün çıkmaz

galaxy gio güzel telefondur.hemen her işi halledebilirsiniz.biraz daha zorlarsanız galaxy wonder çok daha iyi olur...

Başlıktaki "t" yi "d" yaparsak daha iyi olur. Bu arada tasarım ve şıklık bakımından Sony Xperia Arc S güzel telefondur.

Sonunda Adroid işletim sistemli bir telefon alabildim.
Samsung Galaxy Y S5360
Fiyat performan açısından tatmin edici. Darısı düşünenlere olsun. :)

Geri