ARABANIZI KOMŞUNUZ İSTERSE

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
bu arada ne olur ne olmaz sen internet vergi dairesinden trafik cezasına da bak olur mu olur ölümlü dünya... yarın gelir ceza adam yemiştir sen ödersin, (aracın farklı kullanım ihtimallerini hesaba bile katmıyorum... kimse yanındaki eşinin bile ne olduğunu bilemez hale gelmiş. araba kötü amaçlı kullanılır, kurye olarak kullanılır, suç amaçlı kullanılır her halükarda sicile işlenirse sonuçlarını sen düşün) hele ki yukarıda yazmışsın yenge biniyor arabaya lütfen aklını başına al ve sakın verme! bak dikkat edersen yukarıdaki yorum öneriydi bu yorum emir kipi :) kötü bir sonuçta keşke dememek için tedbirini al şimdiden

dediğim gibi hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum acaba arabam vardiye biryerim bi kalktı diye kendimden şüpheleniyordum içimi rahatlattınız bu arada adam son kez kullanıyor artık bu gee.
haaa araba 7 de gitti aksam 10 oldu hala gelmedi o da ayrı :+1:
mnm hocam ne desen haklısın aslında enayilik bende benzin olmuş 4.82 TL :verymad:
ysahin hocam sondaki emri uygulucam adamı arıyom şimdi abi işim var arkadas aradı hastaneye gidecem çarşıya diye

bence 30 sn içinde söyle veremeyeceğini, o üzülsün diycem ama ben de herkese veriyorum, diğerleri de benim araba yokken benden esirgemezdi.istemiyorsan net ol, vermiyorum de gitsin. bende bu tür durumlarda keyfe değil acil ihtiyaca göre alır veya veririm.

Allah bilir komşunun ehliyeti de yoktur:) Var mı hocam ehliyeti. Bu sizin komşunuz benim bir tanıdığa benziyor. Ehliyeti de yok ama illa bir emanet araba bulur gezer. Yoksa o mu? İstanbulda değilsindir umarım:)
Hayatımda sizin komşu kadar yüzsüz birini görmedim. Yav madem arabayı alıyon bari bir kere de benzin koy.
Hocam bu komşu ne iş yapıyor. Nereli merak ettim. Eğer açık açık hayır diyemeyecekseniz benzin yok veya çok az bana lazım yakında benzin alamayacam de. Ben alırım derse olmaz öyle şey de. Çünkü benzin alırsa o zaman anahtarı artık geri almasan da olur iyice arsızlaşır benzin koydum diye)

bir de oto kiralama servisine git günlük fiyatlarını öğren kartvizitlerini al ihtiyacı olana verirsin....
oto kiralama servislerindeki araçlarda özel sigorta yapılıyor tavsiyem kiralama sözleşmesini de bir oku

Arkadan gıybetini yapacağına suratına vermiyorum de gitsin, senin için daha hayırlı bu. Adamsa selamı sabahı kesmez, değilse zaten canını sıkma adam değilmiş zaten.

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
Allah bilir komşunun ehliyeti de yoktur:) Var mı hocam ehliyeti. Bu sizin komşunuz benim bir tanıdığa benziyor. Ehliyeti de yok ama illa bir emanet araba bulur gezer. Yoksa o mu? İstanbulda değilsindir umarım:)
Hayatımda sizin komşu kadar yüzsüz birini görmedim. Yav madem arabayı alıyon bari bir kere de benzin koy.
Hocam bu komşu ne iş yapıyor. Nereli merak ettim. Eğer açık açık hayır diyemeyecekseniz benzin yok veya çok az bana lazım yakında benzin alamayacam de. Ben alırım derse olmaz öyle şey de. Çünkü benzin alırsa o zaman anahtarı artık geri almasan da olur iyice arsızlaşır benzin koydum diye)

yok hocam istanbulda değilim :) o benzin muhabbetide süper olmuş

serkanaytekin' Alıntı:
Arkadan gıybetini yapacağına suratına vermiyorum de gitsin, senin için daha hayırlı bu. Adamsa selamı sabahı kesmez, değilse zaten canını sıkma adam değilmiş zaten.
Serkan Hocam kısa ve öz bir şekilde söylemiş. Aynen katılıyorum.

şuraya bak arkadaş harbiden dünyanın çivisi çıkmış.
bilmiyorum kıyamet alametimidir. nedir.

arlı haklı olduğu şeyi söylerken haya ediyor.
arsız utanmıyor.

yaw eskıden soformus ankara ya durmadan mal getırır gotururmus sımdı devlet memuru :)

VEEEEE ARKADAŞLAR SAAT YEDİDE ÇOCUGUNU ALMAK İÇİN GİDEN ARABA AZ ÖNCE KAPI CALDI VE GERI GELDİİİİİİİİİ SAAT 10.31 .YÜZSÜZ HERİF KÜÇÜK ÇOCUGU İLE GÖNDERMİŞ öyle bir yüzsüzleştiki eskiden arardı arabayı alayımmı yada geldım musaıtsen anahtarı getıreyımmı dıye artık oda yok dırek cocuk gelıyo babam arabanın anahtarını ıstıyo dıyo.
merak etmeyın artık NAHcivana giderse alır arabayı

blackrose' Alıntı:
şuraya bak arkadaş harbiden dünyanın çivisi çıkmış.
bilmiyorum kıyamet alametimidir. nedir.

arlı haklı olduğu şeyi söylerken haya ediyor.
arsız utanmıyor.

hocam bu söylediğinde o kadar haklısın ki aslında akşamdan beridir şişkinliğimi şu yukardaki cümlelerin açıklıyor

Adet hakine getirmemek üzere birinin işini görmek iyidir.Lakin sizinkisi biraz ötesine geçmiş. Uygun bir dille rahatsızlığınızı belirtiniz.

g.cetin.66' Alıntı:
ysahin hocam sondaki emri uygulucam adamı arıyom şimdi abi işim var arkadas aradı hastaneye gidecem çarşıya diye

Hocam yanlış yoldasın yanlış... Hiç kıvırma hareketlerine gerek yok bahane üretmeye de... içinden geçen neyse o olsun boşver ya.. Yukardaki cümlenizden yazılan herşeyin boşa gittiği sonucunu çıkardım valla :verymad:
iyi ya da kötü net olmak iyidir her zaman..
"Sizi başarıya götürecek formülü veremem ama başarısızlığın formülü herkesi memnun etmeye çalışmak"

hani haftada 1 dese ki hocam sen de gel oğlanı kızı akşam gece vakti şurdan alacağız yine de sevaptır yapılır 2-3 kez.Ama sürekli arz ediyorsa yakıt koyabilir bence vermek sakıncalı hem de çok sakıncalı.Ben vermem.Birisi benim bilgisayarımı kullanacak olsa keylogger koyar sonra veririm.Adam yüzsüz birşeymiş

ben sinirlendim hocam ya ayıp valla resmen enayi yerine koyuyor seni ben alsam fazlasıyla koyarım benzini çok sıkışmadan araba istemem. Öyle insanı düşünme hocam yarardan çok zarar getirir sana

emin ol 1 kere arabayı verme,
senden kötüsü olmaz hocam.

tavsiyem verme, o kadar çok ihtiyaçları varsa araba alsınlar.

polo değerli arabadır. birde insanın kendi arabası ne olsa. bu tip yüzsüz insanlara vermemek lazım. zaten adam gibi adam olsa istese, 1 -2 ister ondan yüzü kızarır. bu sendeki adama yüzsüzmüş

şöyle düşün bilgisayarı bozulan bir öğretmene yardım edersin. sevinir. tekrar yardım edersin sevinirim ve bu böyle devam eder. birgün işin olur, yapmak istemezsin, ya da yapamazsın(olabilir) suratı asılır, ve senin bulunmaz hint kumaşı olmadığı falan söyler. yani kötü olan sen olursun.
bu durumda böyle :D

designbote' Alıntı:
polo değerli arabadır. birde insanın kendi arabası ne olsa. bu tip yüzsüz insanlara vermemek lazım. zaten adam gibi adam olsa istese, 1 -2 ister ondan yüzü kızarır. bu sendeki adama yüzsüzmüş
yüzsüz ki ne yüzsüzzz...bilgisayar örneği cuk oturmuşşş

hocam kusura bakmayın da ben size kızdım kendinizi enayi yerine koymuşsunuz. öyle bir şey olduğunda ben seni bırakayım prensip meselesi ne alırım ne de veririm deyin. Biz öyle yapıyoruz. Allah korusun birisine çarpar.ıvır zıvır olur ne gereği var. iyi niyetinizi kullanmış bu adam. iyi bir insan olsa hocam en azından benzini koyar.su yakmıyor ya bu. bence bir an önce kurtulun. lafı eveleyip gevelemeyin. Adam arabanın ortağı değil ya.

hocam bi daha istediğinde verdiğiniz cevabı buraya yazın eğer yazmazsanız arabayı ruhsatıyla beraber adama verdiğinizi düşünecez ona göre :D

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri