bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
baybayrak' Alıntı:
Bu hortum aldı beni taaa çoçukluğuma götürdü ... neydi o günler babam masallar anlatırdı ..çizgi romanlar vardı...hey gidi günler hey ...insan özlüyor be o eskilerin masallarını ...
.

Ali Baba ve Kırk Hortumcular
Bin Bir Hortum Masalları
Alice Hortumlar Diyarında
Alaaddinin Sihirli Hortumu
Uçan Hortum HUMBO
Kurşun Hortum Masalı
Hortumcu Kız (Hortum satarak geçinen zavallı küçük kızın hikayesi)
Hortumzel(kapatıldığı kuleden sevgilisine, hortum sarkıtarak kavuşan prensesin hikayesi)
ve benim en sevdiğim; ailesi araştırma için gittikleri Hortfikada uçak kazasında ölen ve sonra hortumlar tarafınından bulunup yetiştirtirilen. Ağaçlardan sarkan hortumladan sallanarak "aa AAAAA aa" diye bağırarak cambaz gibi ağaçtan ağaca konan ORMANLAR KRALI HORZAN'ın hikayesi.
.

:alkis: :puhaha: :puhaha:

Hep içimde derinlerde bir yerde
O an gelecek diye küçük bir neşe
Resimlerimde sana dair kocaman bir endişe
Tüm anlar anılar seninle hep seninle
Umutlar tükense de biliyorum bir gün geleceksin diye
Mutluluklarım hortum canım hortum hep seninle

http://www.yakaladinyakaladin.com/avuc- ... ortum.html
Bu sabah acilen bir telefon aldım şirketten, senin ürünün yazısı yazılmamış dediler. Neden senin ürün diyorlar çünkü ben seçmiştim bu yıkama hortumunu HongKong fuarından. Tüm ekip HongKong a ürün seçmeye gittiğimizde herkes dağılıp fuarda ürün aramaya başlamıştık elimizde telsizlerle birimiz aklına yatan bir ürün bulunca diğerlerini çağırıyordu. Bu ürünüde ben buldum diğer arkadaşların bazılarının aklına yatmadı arabamda ne yapayım hortumu diyen oldu.Arabanızda her daim 11 metre bir hortum bulunsa hemde yer kaplamadan avuç içine sığabilse ve musluk bulduğunuz heryerde kullanabilseniz.

Arabayı geçelim mesela evde balkonu yıkamak falan gerektiğinde evde bir hortum lazım olmuyor mu? Peki arda bir kullanmak için evde 11 metrelik bir hortumla bir dolabın tamamını işgal etmek can sıkıcı değil mi? Bu hortum suyu açtığınızda şişip boru şekline girip, suyu kesince şerit halinde bir kumaş görünümüne giriyor.Bu sayede sarıp rulo yaptığınızda avucunuza sığıyor. Dışı da dayanıklı naylon kumaş kaplı içi ise lastik hortum böylece dıştaki kumaş içteki hortumu koruyor.

Hortumun bir diğer özelliği ise musluktan çıkan basıncı arttıracak şekilde dizayn edilmiş olması. Bu basıncılı su birde su püskürtme tabancasıyla birleştiğinde gerçekten kullanışlı bir ürün haline geliyor.

gzegen' Alıntı:
http://www.yakaladinyakaladin.com/avuc-icine-sigabilen-11-metre-hortum.html
Bu sabah acilen bir telefon aldım şirketten, senin ürünün yazısı yazılmamış dediler. Neden senin ürün diyorlar çünkü ben seçmiştim bu yıkama hortumunu HongKong fuarından. Tüm ekip HongKong a ürün seçmeye gittiğimizde herkes dağılıp fuarda ürün aramaya başlamıştık elimizde telsizlerle birimiz aklına yatan bir ürün bulunca diğerlerini çağırıyordu. Bu ürünüde ben buldum diğer arkadaşların bazılarının aklına yatmadı arabamda ne yapayım hortumu diyen oldu.Arabanızda her daim 11 metre bir hortum bulunsa hemde yer kaplamadan avuç içine sığabilse ve musluk bulduğunuz heryerde kullanabilseniz.

Arabayı geçelim mesela evde balkonu yıkamak falan gerektiğinde evde bir hortum lazım olmuyor mu? Peki arda bir kullanmak için evde 11 metrelik bir hortumla bir dolabın tamamını işgal etmek can sıkıcı değil mi? Bu hortum suyu açtığınızda şişip boru şekline girip, suyu kesince şerit halinde bir kumaş görünümüne giriyor.Bu sayede sarıp rulo yaptığınızda avucunuza sığıyor. Dışı da dayanıklı naylon kumaş kaplı içi ise lastik hortum böylece dıştaki kumaş içteki hortumu koruyor.

Hortumun bir diğer özelliği ise musluktan çıkan basıncı arttıracak şekilde dizayn edilmiş olması. Bu basıncılı su birde su püskürtme tabancasıyla birleştiğinde gerçekten kullanışlı bir ürün haline geliyor.

şaka maka çok iyi fiyata çok kullanışlı... :alkis:

bu sabah gelirken bimin önünden geçtim bir kalabalık bir kalabalık saat 08.40

kendi kendime düşündüm....ACABA bime kendinden musluğa takılan hortum mu gelmiş acaba diye ? :mrgreen:

gzegen' Alıntı:
http://www.yakaladinyakaladin.com/avuc-icine-sigabilen-11-metre-hortum.html

Sitedeki yorumlara bakınca olayın önemi ortaya çıkıyor. Sorular düz musluklara takılıp takılamayacağı yönünde yoğunlaşmış. Orda da bi sorun var anlaşılan sitede üyeliği olan varsa başlığa yönlendirin sevaptır... :D

çok ilginç ya herkesin geyik yapası varmış demek ki!...bi hortum meselesinde nasıl 35 sayfa yorum olur diye merakımdan baktım bikaç sayfa geçtim.meğer ne çok ihtiyacımız varmış saçmalamaya....çok güldüm :puhaha:

Gibicibicis Marka Hortum

En iyi hortum budur. Dunyanin butun meshurlari bununla balkonlarını yıkıyor. İngiltere krali, rahmetli baskan kennedy, tacsiz kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. hepsi sohretlerini bu hortuma borcludurlar. eveeet, denemesi bedava hemde hic para vermeden.

her_dem' Alıntı:
Gibicibicis Marka Hortum

En iyi hortum budur. Dunyanin butun meshurlari bununla balkonlarını yıkıyor. İngiltere krali, rahmetli baskan kennedy, tacsiz kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. hepsi sohretlerini bu hortuma borcludurlar. eveeet, denemesi bedava hemde hic para vermeden.

http://www.youtube.com/watch?v=pwVj4d8KeYU

Hocam alıntı yapıyorsunuz ama esinlendiğiniz kaynağı göstermiyorsunuz. Ama olmaz ki ayıp :D

çok ince mizahlar var bu filmlerde, şimdiki gibi bel altından gitmiyo işler...

Hortum konusunda sosyal mesaj :D

şişko nuri: "binicem üstüne vurucam hortumu"

münir özkul: "dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker hortumu vururum sana! anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile..."

evlenince pembe panjurlu, yeşil hortumlu evimiz olacak.

neden ağlıyorsun annecim..
ağlamıyorum yavrum gözüme hortum kaçtı.

Geri