bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
Ben siteler ve adsense ile bozdum bu aralar..Bir hortum sitesi yapsam, adsense için başvursam, Telif Haklı Hortum der mi acaba Google?

anGaranin bağlarida büklüm büklüm HORTUM ları
ne zaman sarhoş oldumda kaldıramıyom vanayı

Arkadaşlar öğrencilerimde yaratıcı düşünceyi geliştirmek için hazırladığım bir etkinlik. Örnekteki gazete yerine çeşitli şeyler kullanılabilir. Bardak, kalem, defter, poşet, hortum. 2 gündür deniyorum çok farklı cevaplar geliyor. Bazıları gerçekten çok yaratıcı. Hortum ve poşeti denedim bugün sıra gazetede... Faydalı olması dileğimle...
bir siteden alıntı ders materyali

kampanya çılgınlıkları
hortum6ag7.jpg

hortum7az4.jpg

kaynak
http://www.tatliaskim.org/komik-resimle ... aligi.html

Ekli dosyalar

• yaraticidusunce-1.jpg
    yaraticidusunce-1.jpg
    231.5 KB · Görüntüleme: 418
Bizim bi arkadaş vardı. O da takamamıştı hortumu musluğa..Takamayış o takamayış..Bir daha da takamadı..

anlatıldı mı bilmiyorum,
ayrıca, ağır kaçarsa kusura bakmayın,

Adamın bir çok kılçık biriymiş uçakta seyahat ederken hostese seslenmiş,

- Bana bir bardak su verir misin demiş,

- Hostes adama suyumuz yok,ama kola, ayran, gazoz, limonata, verebilirim demiş.

- Adam olmaz ben su istiyorum diye inat etmiş, hostes doğru pilotun yanına gitmiş.

- Adamın biri tutturdu illa su isterim, ben başka bir şey içmem, ne yapayım der.

- Pilotta kızım git bir bardağa işe, sonrada soğut adama ver der, hostes pilotun dediğini aynen yapar. Adam suyu bir dikişte içer ve şapur şupur yalanmaya başlar, hostese sağol der. 25-30 dakika sonra adamım canı tekrar su ister, hostesi yanına çağırır.

- Bana bir bardak su daha verir misiniz der, hostes yine pilotun yanına gider durumu anlatır. Pilot yine kızım aynı taktik işe soğut ver gitsin der.

- Hostes iyide bende kalmadı der.

- Pilot ver şu bardağı deyip bardağa işer, hostes soğutup adama verir. Adam bir dikişte içer ve ağzını buruşturur.

- Bu ne böyle çok mayhoş der. Hostes gülümseyerek;

- Kusura bakmayın, deminde getirdiğim kuyu suyu idi, bu hortum suyu ondandır...

empati52' Alıntı:
anlatıldı mı bilmiyorum,
ayrıca, ağır kaçarsa kusura bakmayın,

Adamın bir çok kılçık biriymiş uçakta seyahat ederken hostese seslenmiş,

- Bana bir bardak su verir misin demiş,

- Hostes adama suyumuz yok,ama kola, ayran, gazoz, limonata, verebilirim demiş.

- Adam olmaz ben su istiyorum diye inat etmiş, hostes doğru pilotun yanına gitmiş.

- Adamın biri tutturdu illa su isterim, ben başka bir şey içmem, ne yapayım der.

- Pilotta kızım git bir bardağa işe, sonrada soğut adama ver der, hostes pilotun dediğini aynen yapar. Adam suyu bir dikişte içer ve şapur şupur yalanmaya başlar, hostese sağol der. 25-30 dakika sonra adamım canı tekrar su ister, hostesi yanına çağırır.

- Bana bir bardak su daha verir misiniz der, hostes yine pilotun yanına gider durumu anlatır. Pilot yine kızım aynı taktik işe soğut ver gitsin der.

- Hostes iyide bende kalmadı der.

- Pilot ver şu bardağı deyip bardağa işer, hostes soğutup adama verir. Adam bir dikişte içer ve ağzını buruşturur.

- Bu ne böyle çok mayhoş der. Hostes gülümseyerek;

- Kusura bakmayın, deminde getirdiğim kuyu suyu idi, bu hortum suyu ondandır...
mükemmelmiş :puhaha:

Hortum başlığını uzun süredir heyecanla takip eden benim 1 yaşındaki ufaklık en sonunda bu işe el atmaya karar verdi. :D

Ekli dosyalar

• hortum.jpg
    hortum.jpg
    67.1 KB · Görüntüleme: 436
Yaw ne hortummuş hocam bahçenin adresini ver ben gelip takacam hortumu musluğa :mrgreen:

Geri