bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
Rüyada Hortum Görmek

Kişi Rüyasında bir hortumdan Su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.
Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumlanir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde kazançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder.

Yangin hortu mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir halde görmek; kazancinin azalacagina yorumlanir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada hortum görmek, içinden su akiyorsa kazançli bir yatirim yapmaya isaret eder. Susuz hortum, kazancin eksilmesine isarettir. Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini bollastirmaya isaret eder.

Ekli dosyalar

• hortum.jpg
    hortum.jpg
    9.7 KB · Görüntüleme: 1,952
dün oğlumu parka çıkardım bahçıvan hortumu toplamamış ortada bırakmış.
bizimki kaptı hortumu deli gibi koşuyor parkta annne hortuuum hortumu buldum :D
parkta kendi kendine kahkalara boğulan bi kadın heralde etraftakiler deli demiştir.
neyse gelecek var bizim oğlanda büyük adam olacak :D

tdk sözlüğünde hortum

1. Filde ve bazı böceklerde boru biçiminde uzamış ağız veya burun bölümü
"Morarmış bulutlar, hortumları su yüklü fil sürüleri gibi korkunç homurtularla arkamızdan geliyor." - Y. Z. Ortaç
2. Genellikle plastikten uzun ve esnek boru
"Yıllardan beri kontrol edilmeyen hortumlar delik olduğundan pek bir fonksiyonu olmamış." - A. Kutlu
3. meteoroloji Hava veya suyun kendi etrafında hızla dönüp buluttan yeryüzüne uzanan sütun biçiminde oluşan, alanı dar bir fırtına türü

arkadaşlar bu kadar zamandır takılamıyorsa bir hortum bu işin olacağı yok gibi :) bence evi değiştirin hortumu takılı olan bir eve geçin bitsin bu ızdırap (!) :)

ev alırken en çok dikkat edilecek konu hortumun takılı olup olmamasıdır. Allah muhafaza ya takılı degiilse :eek:

Bilinçaltına yazılmış bir cevapti...Arada kaynamasin... :puhaha:

"Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, herseyin var. Yakışır mı sana hortumumuzla oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta forumdan dışarı atmak? Ama nasıl yakışmasın! Ben boşuna konuşuyorum. Hortumu tanımayan adama, hortumu öğretmeye çalışıyorum. Hıh, sen, büyük öğretmen, milyarder, bilinçaltı sahibi duyu80 Bey! Sen mi büyüksün? Hayır, ben büyüğüm! Ben, polwert usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne hortumuma ne de forumuma hiçbir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. Çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, hortumla bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma arkadaşlarıma! Dokunma hortumuma! Eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, polwert usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!"

SENİ SEVMİYORUM, SENİNLE OYUN OYNADIM, BUNU ANLAMADIN MI HALA? SEN BENİM HORTUM MASRAFIMI BİLE KARŞILAYAMAZSIN. :mrgreen:

kal-el' Alıntı:
Abi bu gün ne pişirsem acaba?:)
.

ortaya şöle rengarenk mevsim hortumlarından buram buram plastik kokulu hortum salatası yaptınız mı off offff.....

ha bir de yanında olmazsa olamaz milli yada daha bizden forumsal içkimiz hortum suyu ...dememe gerek yok de mi?

Başka kelimeler ve kavramlar yerine "hortum" kelimesini kullanmak :? yaratıcılık bu olmasa gerek :idea:

acaba bunu bimden alsam işe yarar mı? Bunu hortuma takabilir miyim?

9_buyuk_330x280_yikama.jpg

Çok Fonksiyonlu Yıkama Tabancası
•Deterjan hazneli
•Durulama
•Köpürtme bu hafta sonu satışa çıkacakmış

•Deterjan hazneli
•Durulama

"yıkama tabancasını hortuma takabilir miyim ki acaba?" konulu yeni bir başlık açınız, bu konuyu sulandırmayınız...

zannaz' Alıntı:

•Deterjan hazneli
•Durulama

"yıkama tabancasını hortuma takabilir miyim ki acaba?" konulu yeni bir başlık açınız, bu konuyu sulandırmayınız...

:+1: :alkis:

bizim oğlan 2 yasını yani doldurdu ama nerde musluğa takılı bir hortum görse balkon bahçe vs. hemen koşuyor ve musluğu açıp etrafı ve kendini ıslatmaya başlıyor
bende düşünmeye başladım acaba bizim çocuk arada sırada girip bizim formu mu takip ediyor?

uysalhalil33' Alıntı:
bizim oğlan 2 yasını yani doldurdu ama nerde musluğa takılı bir hortum görse balkon bahçe vs. hemen koşuyor ve musluğu açıp etrafı ve kendini ıslatmaya başlıyor
bende düşünmeye başladım acaba bizim çocuk arada sırada girip bizim formu mu takip ediyor?

bilinç altı olabilir! :roll:

Geri