bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
ticarete atılıyorum! musluka takılabilen kullanım klavuzlu hortum satacam! desteklerinizi bekliyorum! :++:

Not: Bu mesaj +18 içerir...Bilinçaltınızda cinsellik varsa bu mesajı okumayın... :puhaha:

Testere'nin son oyunu...
Bugüne kadar hep çimlere bastın durdun...Kuruduğunu gördüğün halde önemsemedin...Ama bugün herşey değişti...Ya hortumu takarsın ya da ölürsün...Seçimini yap...Oyun başlasın....

Hocam herkes hortumu ısıt tak demiş. Musluğu ısıtmayı denediniz mi? Hele bir de musluğu ısıtın bakalım ne olacak :D

images

Bu dizi tutar HBO,ABC,MSNBC hepsine haber salalım senaryo hazır (40 sayfa deim ama 41 olmuş piiiii)

Ekli dosyalar

• hortum.jpg
    hortum.jpg
    26.4 KB · Görüntüleme: 580
polwert' Alıntı:
Not: Bu mesaj +18 içerir...Bilinçaltınızda cinsellik varsa bu mesajı okumayın... :puhaha:

Testere'nin son oyunu...
Bugüne kadar hep çimlere bastın durdun...Kuruduğunu gördüğün halde önemsemedin...Ama bugün herşey değişti...Ya hortumu takarsın ya da ölürsün...Seçimini yap...Oyun başlasın....

AFİŞİ BENDEN

Ekli dosyalar

• saw.jpg
    saw.jpg
    17.1 KB · Görüntüleme: 564
Almış herkes eline Hortumunu
Sulamış çiçeklerin en hoş kokulusunu
Aman fazla uzaklaştırmayın musluğundan Hortumu
Elinizde kalır öyle bilemezsiniz suyun yokluğunu

Hortum senin neyine
Yetmez mi çanak eline
Güzel yürü kız dökme suyu yerlere
Yazık edersin güzel bahçene

Renkli Hortum

Dün gezerken çarşıda
Onları gördüm karşımda
Renk renk çöreklenmiş kaldırımda
Mis gibi plastik kokusu burnumda

Tuttum 10 metrelik hortumun ucundan
Görebilir miyim diye yarimi karşıdan
Farklı bir güzellik belirdi aniden hortumun deliğinden
Meğersem keramet sende değilmiş yarim Hortumdan

gezegen10' Alıntı:
polwert' Alıntı:

Testere'nin son oyunu...

AFİŞİ BENDEN
:puhaha:

tolgahan0010' Alıntı:
gezegen10' Alıntı:
polwert' Alıntı:

Testere'nin son oyunu...

AFİŞİ BENDEN
:puhaha:
yok artık.... :D

+13
"Uçak düsmüş, içinden sadece bir kişi sağ olarak çıkmıştı. Baygın bir vaziyette çırılçıplak yatıyordu. Uyandığında başucunda bir filin durdugunu gördü.

Büyük bir şaşkınlık ve korkuyla sordu :
- Fil Bey, neredeyim, neresi burası?

Fil, adamın etrafında bir tur attıktan sonra :
- Orasını bilemem ama, sen bu hortumla bu ormanda zor iş çıkartırsın...."

@Duyu80 merak ettin ve enson ne geyik dönmüş diye şimdi bu yazıyı okuyorsun! bıyık altından gülmeye başladın! sen bu satırları okurken ben çoktan gitmiş olacağım. aynı zamanda biri ölecek toprak olacak çiçek açacak arı çiçeğe konacak bal yapacak balı kavanoza koyacaklar ve bim de satışa çıkaracaklar. sen tamda o balı alırken birden hortumu göreceksin ve bilinç altın harekete geçecek veeee kaçınılmaz son! :scared:

Geri