bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
bir bu kalmıştı sormadık... başka konularada girilecek diye korkmaya başladım...

baynadir' Alıntı:
bir bu kalmıştı sormadık... başka konularada girilecek diye korkmaya başladım...

oto koltuk kılıfı tavsyesi?
ekmek yapma mak. tavsiyesi?
tuvalet adabı
hortumdan bilinçaltına.. :mrgreen:

forumda eğlenmek yasak değil :++:

Ekli dosyalar

• 942263_473757456035529_959735032_n.png
    942263_473757456035529_959735032_n.png
    161.1 KB · Görüntüleme: 425
hayko cepkin ve hortum formatlı mikrofonu :)

Ekli dosyalar

• hayko.jpg
    hayko.jpg
    53.2 KB · Görüntüleme: 421
Demhar' Alıntı:
bimden bahçe hortumu aldım. reyon görevlisi normal musluğa da takılabileceğini söyledi. ama ben takamadım. alan bilen kullanan var mıdır acaba... :? :shock:
:shock:

Sayın Hocam,

Her mesaj yazışında tüm işimi hemen bırakıp senin mesajına bakıyorum. Tamam şimdi hortumu musluğa taktı diye ama sürekli hayal kırıklığına uğruyorum. Tak artık şunu ne olur.

İyi çalışmalar.

hocam inanmak lazım sen inanmıyorsun o musluğa o hortumu takacağına. yoksa şimdiye takman lazımdı. Ya takamazsam korkularıyla nereye kadar :cry:

Musluk ve Hortum
Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, 45 sayfanın tümünde bir musluk ve bir de hortum varmış........

1.000.000. mesajı yazmak için uğraştım, bari mesajda hortum dan çıksın diye uğraştım olmadı.

3.Onlar ki, faydasız işlerden ve boş sözlerden yüz çevirirler. (Müminun Suresi 3. ayet)

Bu kadar hortum mesajından sonra aşağıdaki haber ilginç geldi.
MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde havaalanı şantiyesinde hortum faciaya neden oldu. İlk belirlemelere göre hortuma kapılan 2 kişi öldü, 19 kişi yaralandı.

Tarsus’un Kargılı Köyü yakınlarında birkaç ay önce inşaatına başlanan Çukurova Bölgesel Havaalanı şantiyesinde saat 13.00 sıralarında hortum çıktı. Yüzlerce metre yükseklikteki hortum, havaalanı şantiyesinde önüne ne çıktıysa devirip, savurdu. İlk belirlemelere göre 2 kişi öldü, 19 kişi yaralandı.

Olayın duyullmasının hemen ardından bölgeye çok sayıda ambulans, itfaiye ve sivil savunma ekibi sevk edildi.14.05.2013

Konudaki hortumun ve musluğun bir fotoğrafını ekleyebilir misiniz.

Geri