bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
baybayrak' Alıntı:
Hortum konusunda Nihat DOĞAN dan henüz bir açıklama gelmemesi ise toplumda tediriğinliğe sebep oldu.
Vatandaş bu sessizliğin hayra alamet olmadığını en kısa zamanda bir açıklama beklediklerini ifade etti.

:D :puhaha:

Metehan' Alıntı:
yadigartbaykal' Alıntı:
bugüne kadar yazmamayı düşünüyordum bu konuya ama 16 sayfa olmuş. bir keramet var bu işte. benim de mesajım bulunsun. ne olur ne olmaz sonra neden mesaj atmadın demesinler

Hocam sen benden çok yaşayacaksın :)) benim yazacağımı elimden almışın diğer 15 sayfayı bilmem başka böyle yazan varmı:)
:)

kon kon koooooon hortuma konn , senı sevdım enn sonn ..
çikkta çikta çikkkta çikkkkkta çiiikkta çikkta çikiiitaaa:)

Bence burada yazdıklarımızı rapor haline getirip öyle gidelim YEĞİTEK'in kapısına. Görsünler acımızı :lol:

oyungezer' Alıntı:
Bence burada yazdıklarımızı rapor haline getirip öyle gidelim YEĞİTEK'in kapısına. Görsünler acımızı :lol:
:puhaha: :puhaha:

Hocam bizi göründe derin bir "Vah vaaahhhhh" çekerler kesin... "Ulen bu bilişimcilerin hali buysa...." :puhaha:

hortumla ilgili birkaç slagonlar

Hortum içeri mikroplar dışarı
Adını unutabilirsiniz tadını asla
Hortumu olan konuşuyor
Bence HORTUM
En tatlı acı
Çamaşırdır kirlenir, Hortumla temizlenir

konu google ne almede diye arma yapmıştım aramaz olaydım
bu konu sayesinde ekranımda hortum reklamları çıkmaya başladı,
google her yerde hortum reklamı karşıma getiriyor.

celikumit' Alıntı:
konu google ne almede diye arma yapmıştım aramaz olaydım
bu konu sayesinde ekranımda hortum reklamları çıkmaya başladı,
google her yerde hortum reklamı karşıma getiriyor.
Google seni fişlemiş :D

Hortumu Saldım Çayıra,
Gerisini Mevlam Kayıra,
Sulandı çamur oldu ortalık,
Gerisini sen düşün artık.

Hortum hortum diye diye,
Takamadın gitti bir çeşmeye,
Forumda olmuş 31 sayfa,
Bu konu gider rekora...

Hortum-Komik-Karikat%C3%BCr.jpg

@polvet "şehvetle" takip ediyorum mesajlarını. yakında mastır diplomanı verecem inan bana! :+1:

arkadaşlar sektörün icindeki arkadaş ve firmalar üzerinde uzun süredir yaptığım incelemeler sonucu bir rapor oluşturdum. madde madde özetlemek gerekirse.

1. tüm hortum üreticileri HORÜDER (hortum üreticileri derneği) adlı bir dernek kurarak, dernek çatısı altında birleşmelidir.
2. çin malı hortumlarla mücadele etmek için tüm hortumlar bu derneğin belirleyeceği standartta ve seri nosu altında kayıt altına alınmalıdır.
3. yurt dışından getirilen hortumlardan gümrüklerde en az 100tl kayıt ücreti alinmalidir, böylece yurda kayıtdışı hortum girişi azalmış olur.
4. seri nosu kayıtsız yada standartlara uymayan hortumlara musluk temin edilmemelidir.
5. Türk hortum standartları belirlenmeli dünyadaki rakipleri ile mücadele edecek kaliteye ulasilmalidir.
6. bankalar hortum destek kredileri vermeli bu kredilerin faiz oranlari cazip olmalıdır.
7. önceki yıllarda popüler olan hortumcu kelimesi icin TDK ya basvuru yapılmalı. bankasoyargeç bankaarakgeç gibi alternatif isimler önerilmeli hortum kelimesi bu kara lekeden arindirilmalidır.
8. sagliga zararli olabilecek plastik yerine saglikli, dayanikli ve organik hammaddeler hortum imalatinda kullanilmalidir.
9. ileride bu tip problemler olmamasi icin halk egitimler hortuma musluk takma kurslari acmalidir. hatta okullarda secmeli ders olarak "hortum okur yazarligi" dersi konmali boylece imalatta kullanima hortum ve musluk takma bilgisi okullarda verilmelidir.
10. tüm hortum ve hortum üretici calisanlari icin HORSEN (Hortum Üreticileri ve Çalışanları Sendikası) kurulmalı ve hortum sendikasina üyelikler yapilmalidir.
11. il ve ilceler bazinda hortum festivalleri düzenlenmeli ve yurtdisindaki festivallerde ülkemizi temsil tesvik edilmelidir.
12. plastik boru imalatcilari ile irtibata gecilerek onlarda büyük su tahliye borusu adi altinda satilmalidir.

sektör icin yukarda dedigim gibi özetle gördüklerim boyle ama sizlerinde farkli fikirleri varsa onlarda önemli almak isterim.
herkese tskler.

Uzayan Hortum Nedir ?

Uzayan Hortum; Musluk açıldığında su basınç’ı ile uzayabilen, musluk kapatıldığında ise eski boyutuna tekrar dönebilen mükemmel yapıya sahip hortum’dur. Bükülmez, kıvrılmaz, karışmaz, sağlam, dayanıklı, pratik ve yer kaplamayacak tasarımda yapılmıştır.

hocam musluğu bozar bu hortum !

vah hortumun haline ...

bu arada hortumu musluğa takmaya uğraşıyoruz hala ama ben bir haber vereyim sular iski eski koski vb kurumlar tarafından kesilmiş olabilir bu önemli konuyu da gözardıı etmemek lazım

duyurulur... :puhaha: :mrgreen:

Geri