bayan bilişimciler

Kodla Büyü

zik_zak

Aktif Üye
biz bayan bilişimciler için ayrı bir bölüm açsanız, orada yemek, çocuk, oje :D vs paylaşımlarımız olsa çok güzel olurdu :)

:D Herkese hitap açısında olur aslında.Şu bilişimcimlerin dertleri az bitse her şey güzel olacak ta.

hocam siz konuyu açın ilgili bayanlar bulur sizi..

Bence bekar bilişimciler tanışma platformu kurulsun. Esra Erol programı benzeri bi bölüm olsun. :D

zik_zak' Alıntı:
herohamster' Alıntı:
bekar bi bay olarak yemek bölünüzü büyük bir ilgi ile takip ederim ben
evet yemek bölümüde olabilir, güzel fikir :)

Yemek bölümü sizin fikrinizdi hocam.

zik_zak' Alıntı:
biz bayan bilişimciler için ayrı bir bölüm açsanız, orada yemek, çocuk, oje :D vs paylaşımlarımız olsa çok güzel olurdu :)

Fikir başkasınınmış gibi destekleyip direk kamuoyu oluşturuyorsunuz sanırım. Zekice :puhaha:

Yemek tarifleri güzel olabilir. Kullandığınız güzellik maskeleri falan yazılabilir. Bilişimci bayanların ortak sorunları (Özel sorunlarda olur tabi) tartışılabilir. Mesela bende geçen sene 2 tane boyun fıtığı çıktı, doktor bakar bakmaz "bilgisayarla çok mu uğraşıyorsun." dedi. Sizde de böyle durumlar var mı? Doktor boyun güçleştirici jimnastik hareketleri önerdi, bende çocuklarda öğrensin, hem bende yapmış olurum diye, her dersin son 5dksında boyun güçlendirme hareketleri yaptırmaya başladım:)

yemek konusu bence de güzel olur..bugün ne pişirsem derdi biter...Mesela bu akşam ne yemek yapacaksınız :D

size hemen güzel bir tavuk tarifi vereyim,
malzemeler
1kg tavuk pirzola
2 yemek kaşığı yoğurt
2 yemek kaşığı biber salçası
1 çay kaşığı köri
tuz
yapılışı:
yoğurt, salça, köri ve tuzu karışıtırıp sos haline getirin, tavuğu soslayın yarım saat buz dolabında bekletin daha sonra fırında pişirin süper oluyor :)

zik_zak' Alıntı:
malzemeler
1kg tavuk pirzola
2 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı köri
tuz
yapılışı:
yoğurt, salça, köri ve tuzu karışıtırıp sos haline getirin, tavuğu soslayın yarım saat buz dolabında bekletin daha sonra fırında pişirin süper oluyor :)

kori neyyyyy?

technolog' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
herohamster' Alıntı:
evet yemek bölümüde olabilir, güzel fikir

zik_zak' Alıntı:
biz bayan bilişimciler için ayrı bir bölüm açsanız, orada yemek, çocuk, oje vs paylaşımlarımız olsa çok güzel olurdu

Fikir başkasınınmış gibi destekleyip direk kamuoyu oluşturuyorsunuz sanırım. Zekice :puhaha:

ayrıca bir yemek bölümü oluşturmaktan bahsetmemiştim ama :) evet aslında kamuoyu oluşturuyorum :D

cefecan' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
malzemeler
1kg tavuk pirzola
2 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı köri
tuz
yapılışı:

kori neyyyyy?

kori bir baharat türü hocam, değişik baharatları karıştırp adını köri koymuşlar :) tavuk ve körinin buluşması muhteşem bir şey hiç denemediniz mi?

aynı düşünce bende de vardı epeydir bilgisayarbilişim haricinde başka bi siteye girmiyorum daha doğrusu girmemeye çalışıyorum çok vakit kaybı oluyor .. formatörler için pratik yemek tarifleri olsa forumda diye düşünmüştüm ben de... çok güzel olur valla :)

technolog' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
herohamster' Alıntı:
evet yemek bölümüde olabilir, güzel fikir

zik_zak' Alıntı:

Technolog hocam iyi yakalamışsınız. "Valla bilişimci olduğu gözlerinden belli" derler ya. :++:

bir kadın olarak kesinlikle karşıyım bu bölümün açılmasına.. sonra erkekler bizden yemek, iş vs. bekliyor diye yakınırız. biz böyle yaparak zaten kendimiz bu durumu kabullenmiş oluyoruz

sosin' Alıntı:
bir kadın olarak kesinlikle karşıyım bu bölümün açılmasına.. sonra erkekler bizden yemek, iş vs. bekliyor diye yakınırız. biz böyle yaparak zaten kendimiz bu durumu kabullenmiş oluyoruz

katılmıyorum hocam, yemek tarifleri denemeyi çok severim, bunları yaparken en büyük yardımcım da eşimdir, hatta bir çok yemeği bende güzel yapar, birgün olsun; yemek senin işin kadın :) dediğini hatırlamıyorum :)

bunun için çok güzel web siteleri var..portakal ağacı, oktay usta .... gibi:) ben oralardan çok şey öğrendim:)

cefecan' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
malzemeler
1kg tavuk pirzola
2 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı köri
tuz
yapılışı:

kori neyyyyy?

aaaa, bilmiyormusunun hocam. elinin köri :) :puhaha:

o değilde akşama ne yemekler yaptınız veya eşlerinize yaptırdınız(eşine yemek yaptıran bayanlar belli olsun) bayan arkadaşlar? :) bizim bayan arkadaşlar hergün konuşuyorlar akşama ne yemek yaptıklarını.

suckan10' Alıntı:
cefecan' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
malzemeler
1kg tavuk pirzola
2 yemek kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı köri
tuz
yapılışı:

kori neyyyyy?

aaaa, bilmiyormusunun hocam. elinin köri :) :puhaha:

evet aynen o :puhaha:

sosin' Alıntı:
hocam sevdiğin aklına gelen bir yemekl veya tatlı fikrini paylaşacan yemeği değil gerçi yemeği paylaşsan daha güzel olur ya :)

birbuçuk senedir evliyim, şu yemek olayını bir türlü halledemedim, benim gibi mutfakta beceriksiz olanlar için yapılabilecek tarifler yazılırsa çok iyi olur aslında :)

Geri